Şimdi Ara

Sony Ericsson W580i mi yoksa Samsung U600 mü*

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
1.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arada kaldım arkadaşlar kafayı yiyecem.

3 yıldır Sony Ericsson s700i kullanıyorum. Video çekimi dışında pek bi rahatsızlığım yok. Ancak değiştirme vakti geldi. Bir süredir internetten bu iki telefon hakkında bilgi almaya çalışıyorum. İkisi arasında kararsız kaldım.

Sony Ericsson'a daha yakınım. Ancak aldığım duyumlara göre en çok aklımı karıştıran yine video çekiminin tatmin edici olmayışı(Umarım kullananlar mennundur). Bir beyaz modeli Türkiye'de satışa sunulmamış deniyor. Bu çok üzdü beni.

Samsung U600'ün pil ömrünün çok az olduğunu duyunca direk soğumuştum. Bi de sesinin çok az çıktığı söyleniyor. Ancak görüntü kalitesi ve tasarımı çok etkileyici. Bilgisi olan arkadaşlar varsa lütfen yardım etsinler. Şimdiden hepinize sonsuz teşekküler.

• bence e840 u 600 u 700 cok nazık telefonlar kapagında bi çizik butun telefonun karızmasını bıtırır

ben 1 -2 sene kullanıyorum aldıgım telefonu
    o yuzden senınde yerınde olsam w580 alırım tipide cok değişik, aynı kalıptan cıkma telefonlara benzemıyo
  • bencede w580 daha iyi
  • Çok teşekkürler arkadaşlar yorumlarınız için.
  • w580i müzik perfomansı u600 göre yüksektir ama w580 camerası u600 den kötüdür u600un video performansıda yüksektir müzik için w580 camera için u600 ikisi bir telefonda ise w610i
  • vay be efsanevi telefonlar bunlar be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi üstadgs -- 29 Mayıs 2013; 10:59:40 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.