Şimdi Ara

sony ericsson ekran

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar benım sony ericsson w810i telefonum ekrann da hıc goruntu yok sadce telefon acılıor yanı bunun nedenı ne olabılır

• beyaz ışık yanıp öyle kalıyorsa yazılımsal olabilir
  • Miadını doldurmuştur belki
  • Ekran flex i bozulmus yada cikmistir.
  • bendeki emektar k510i yere düşünce açılıyor ekran beyaz kalıyor ama çalışıyo
    ekranı geri getirmek için sim kart olmadan 5-10 kere yanlamaasına yere atınca fazla sert olmicak şekilde olucak tabi ekran normale dönüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NuKe_MaNia

bendeki emektar k510i yere düşünce açılıyor ekran beyaz kalıyor ama çalışıyo
    ekranı geri getirmek için sim kart olmadan 5-10 kere yanlamaasına yere atınca fazla sert olmicak şekilde olucak tabi ekran normale dönüyor.

o çözümü bulana kadar kim bilir neler cektirmişsindir telefona

• quote:

Orijinalden alıntı: Eray89

quote:

Bende de bir zamanlar k510 vardi bir kere beyaz ekran olmuştu 3-4 kere fabrika ayarlarına geri dönünce düzelmişti simdi hala çalışıyor ama joistik yerinde degil ama adamların hakkını yememek lazim sağlam yapmışlar joistigi penseyle zor sökmüstüm yerinden

• quote:

Orijinalden alıntı: Eray89

quote:

Sorma neler çektirdiğini dusurursem beyaz oluyodu ekran bazen ekran kayiyodu renkler birbirine giriyodu senin ben telefon gibi deyip bikac defa yere bastim baktim duzeldi dedim bunun ilaci bu

Halen telefon pcdeki tv karti icin bluetooth kumanda olarak gorevine devam ediyor
    Se her zaman saglam telefon uretiyor valla

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.