Şimdi Ara

Sony Ericsson'dan Yeni S600 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
0
Favori
658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beni anlamiyorsunuz konulari nerelere getirmissiniz,arkadasim bak s600 ün s700 den daha düsük model olmasi beni hic ilgilendirmiyor benim elestirdigim tek birsey var ondan daha düsük bir model olsa dahi barindirdigi özellikleriyle 4-5 ay sonra cikacaginida göz önüne alirsak ben yeterli bulmuyorum bu telefonu bu kadar basit. Bana cevap verip durma ne yazdigimi anlamadan da yorum yapma.

quote:

Orjinalden alıntı: Angelmax

quote:

Orjinalden alıntı: semxx

ya ztn s700 le s600 karşılaştırılmadiki emrah s600 ün zamanın yanlış olduğunu söledi senin sölediklerin doru s600 sonuçta daha düşük bi model ama 2005 de çıkacak bi telefon için kötü .

Katilmiyorum dostum.. S600i nin ozellikleri gayet tatminkar bence.. Eline almadan bu kadar pesin hukumlu ve onyargili olma.. S700i de olup S600i de olmayan ekran, kamera, hafiza gibi aciklari S600i yazdigim yeni ozelliklerle telafi ediyor.. Zamanlama da yanlis degil bence.. cunku bu hesapta olmayan bir modeldi SE icin.. Yani S700i den sonra direk onun ust modeli uretilecekti.. Ama model cesitliligi olmasi ve S700i yi buyuk, agir, kaba ve pahali bulanlar icin SE S600i yi bir alternatif olarak uretti.. once de S700i piyasaya ciktigina gore zamanlama dogru..OK?

• simdi ben anlamadim napcaksin o elindeki sopayla? Senin karsindaki insanin düsüncelerine saygi duyma bicimin bu mu? Kendisine göre yorum yapiyor,öyle düsünüyor ki hicte yanlis degil söyledigi sey. Telefon/marka avukatligi,fanatikligi,propogandasi yapan kendi kullandigi telefonu yada o markayi öven ve bu ugurda karsisindaki insanlara saygi göstermeyen herkesten nefret ediyorum,bu ve bunun gibi zihniyetlere

quote:

Orjinalden alıntı: aTTra

quote:

Orjinalden alıntı: mitra2773

Hafıza arttırılamadığı için S600 kötü bir model..Artık hafızası yükseltilmeyen bir telefon daha doğmadan ölmeye mahkumdur........

• quote:

Orjinalden alıntı: emrahyaz

simdi ben anlamadim napcaksin o elindeki sopayla? Senin karsindaki insanin düsüncelerine saygi duyma bicimin bu mu? Kendisine göre yorum yapiyor,öyle düsünüyor ki hicte yanlis degil söyledigi sey. Telefon/marka avukatligi,fanatikligi,propogandasi yapan kendi kullandigi telefonu yada o markayi öven ve bu ugurda karsisindaki insanlara saygi göstermeyen herkesten nefret ediyorum,bu ve bunun gibi zihniyetlere

quote:

quote:

Hafıza arttırılamadığı için S600 kötü bir model..Artık hafızası yükseltilmeyen bir telefon daha doğmadan ölmeye mahkumdur........

Kes be amma konuştun. Off yeter ya. Sen bu forumun avukatımısın? İstediğm smileyi kullanırım, SANANE. Seni alakadar etmez.

• senin yaptign isin kolayina kacmak,bende laf bulamasam laflari yiyip yiyip otursam senin gibi konusurdum ama fazla artistlk te yapma sonra o sopa bi yerden girer baska yerden cikar bilmem anlatabildim mi

quote:

quote:

simdi ben anlamadim napcaksin o elindeki sopayla? Senin karsindaki insanin düsüncelerine saygi duyma bicimin bu mu? Kendisine göre yorum yapiyor,öyle düsünüyor ki hicte yanlis degil söyledigi sey. Telefon/marka avukatligi,fanatikligi,propogandasi yapan kendi kullandigi telefonu yada o markayi öven ve bu ugurda karsisindaki insanlara saygi göstermeyen herkesten nefret ediyorum,bu ve bunun gibi zihniyetlere

quote:

quote:

Kes be amma konuştun. Off yeter ya. Sen bu forumun avukatımısın? İstediğm smileyi kullanırım, SANANE. Seni alakadar etmez.

• quote:

senin yaptign isin kolayina kacmak,bende laf bulamasam laflari yiyip yiyip otursam senin gibi konusurdum ama fazla artistlk te yapma sonra o sopa bi yerden girer baska yerden cikar bilmem anlatabildim mi

quote:

quote:

quote:

quote:

Ulan sus yeter be. Sen nesin ya avukat felan mısın? Laf felanda yemedim, yememde. Adamı hasta etme kaybol şimdi. Gözüm görmesin seni bir daha.

BU TİPLERE HER ZAMAN SİNİR OLMUŞUMDUR. FORUMUN Bİ B.K 'U OLMAZ AMA FORUMU SAVUNUR. 50000 KİŞİ ARASINDAN SANA MI KALDI KOSKOCA FORUMU SAVUNMAK. KAFANI DEĞİŞTİR KAFANI ASLANIM.

• Ya yazdigin mesajlardan beni anlamadigin ne kadar belli? Ne avukatligi söyle bakym bana, birisine karsi takindigin tutumu elestirdim diye bu tepkin niye? yediremiyorsun kendine degil mi? Ben sana bisey söyleyeyim bu gibi forumlarda karsisindakinin düsüncesine saygi göstermeyen insanlar sürüyle ama bu gibi seylerde tepki gösteren insanlarda bir elin parmaklarini gecmez. Anlayabildin mi cümleyi? Bide öyle hasta etme,kaybol falan diyosn ya beni güldürüyorsn benimle karsi karsiya gelsen o dediklerinin hicbirisini söyleyemeyecegini biliyorum ama olsun kullan bakalim sanal alemin avantajini.

quote:

quote:

senin yaptign isin kolayina kacmak,bende laf bulamasam laflari yiyip yiyip otursam senin gibi konusurdum ama fazla artistlk te yapma sonra o sopa bi yerden girer baska yerden cikar bilmem anlatabildim mi

quote:

quote:

quote:

quote:

Ulan sus yeter be. Sen nesin ya avukat felan mısın? Laf felanda yemedim, yememde. Adamı hasta etme kaybol şimdi. Gözüm görmesin seni bir daha.

BU TİPLERE HER ZAMAN SİNİR OLMUŞUMDUR. FORUMUN Bİ B.K 'U OLMAZ AMA FORUMU SAVUNUR. 50000 KİŞİ ARASINDAN SANA MI KALDI KOSKOCA FORUMU SAVUNMAK. KAFANI DEĞİŞTİR KAFANI ASLANIM.

• angelmax al ıste dedıgım oldu..sımdı daha ıyı anlamısındır nıye guldugumu...
  • quote:

Ya yazdigin mesajlardan beni anlamadigin ne kadar belli? Ne avukatligi söyle bakym bana, birisine karsi takindigin tutumu elestirdim diye bu tepkin niye? yediremiyorsun kendine degil mi? Ben sana bisey söyleyeyim bu gibi forumlarda karsisindakinin düsüncesine saygi göstermeyen insanlar sürüyle ama bu gibi seylerde tepki gösteren insanlarda bir elin parmaklarini gecmez. Anlayabildin mi cümleyi? Bide öyle hasta etme,kaybol falan diyosn ya beni güldürüyorsn benimle karsi karsiya gelsen o dediklerinin hicbirisini söyleyemeyecegini biliyorum ama olsun kullan bakalim sanal alemin avantajini.

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ne çene var be ne çeneeee. Bi sus birader ya, dediklerini ve seni kaale almıyorum anlamadın mı hala? Kime saygı gösterip kime saygı göstermiyeceğimi sana sormam.

Sana iyi geceler genç. Sen daha takıl bu tür şeylere. Yatayım bari, senin o çenen susmak bilmez. Hayır güzel şeyler söyleyipte susmasa kabul tamam susmasın o çenen. Ama salak salak şeyler ve kaale alınmayacak şeyler yazınca hiç çekilmiyorsun be kardeş.

Bundan sonrada bana forumda kimseyi koruma. Sen kendine bak, kendin ol başkası olma. Yani bundan sonra benımle muhattap olma, beni ve yazdıklarımı kaale alma. Hadi bakalım koçum iyi geceler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aTTra -- 3 Temmuz 2005, 2:17:32 >

• quote:

Orjinalden alıntı: SİMBA

angelmax al ıste dedıgım oldu..sımdı daha ıyı anlamısındır nıye guldugumu...

İşte angelmax anladın mı şimdi? SİMBA Gülmekte haklı sonuna kadar hemde. Bende güleyim o zaman

Zaten arkadaşın gulunecek halı var ortada

• Sen onun neye güldügünü biliyor musun? Ya senin beni anlamani beklemiyorum."Bundan sonrada bana forumda kimseyi koruma. Sen kendine bak, kendin ol başkası olma." Su cümlen senin düsünce tarzini,kültür seviyeni ve zeka düzeyini gösteren en iyi örnek. kimseyi koruma ne demek,bu kadar sacma bir laf olabilir mi? Ben karsindaki insanin düsüncesine saygi göstermedigin icin seni elestirdim yani burda o arkadas yerine A,B kisiside olsa hic farketmez,bunun adi korumak degil, yani burda yapilan eylem baskasina degil direkt sana,biliyorum anlamasi zor ama bunu anlayabilirsen ne demek istedigimi de anlarsin.

quote:

quote:

İşte angelmax anladın mı şimdi? SİMBA Gülmekte haklı sonuna kadar hemde. Bende güleyim o zaman

• ya neden hakaret eden cumleler kuruyorsunuzkı..sakın olun hakaret etmek nıye..
  • quote:

Sen onun neye güldügünü biliyor musun? Ya senin beni anlamani beklemiyorum."Bundan sonrada bana forumda kimseyi koruma. Sen kendine bak, kendin ol başkası olma." Su cümlen senin düsünce tarzini,kültür seviyeni ve zeka düzeyini gösteren en iyi örnek. kimseyi koruma ne demek,bu kadar sacma bir laf olabilir mi? Ben karsindaki insanin düsüncesine saygi göstermedigin icin seni elestirdim yani burda o arkadas yerine A,B kisiside olsa hic farketmez,bunun adi korumak degil, yani burda yapilan eylem baskasina degil direkt sana,biliyorum anlamasi zor ama bunu anlayabilirsen ne demek istedigimi de anlarsin.

quote:

quote:

SİMBA'nın neden güldüğünü biliyorum ve SİMBA'nında sana olan gıcığını da biliyorum. Hatta forumda sana gıcığı olan bir çok kişi biliyorum.

• valla bende bılıyorum
  • quote:

ya neden hakaret eden cumleler kuruyorsunuzkı..sakın olun hakaret etmek nıye..

Ya bırak bu adadamı ya. Kendi havasında, tarz yaratmak istiyor kendince.
  • quote:

quote:

ya neden hakaret eden cumleler kuruyorsunuzkı..sakın olun hakaret etmek nıye..

Ya bırak bu adadamı ya. Kendi havasında, tarz yaratmak istiyor kendince.

• Bu forumlarda biriyle ne zaman fikir ayriligina düssem,yada yazdigim mesajda birinin kullandigi telefonu elestirsem hatalarini,kötü özelliklerini vs... söylesem kendimi hemen bir tartisma ortaminin icinde buluyorum ama bu benim sucum degil burda kaliteli tartisma yapabilecek insan cok cok az,cogu kisi kisiligi tam oturmamis insanlar kendilerini telefonlarini savunmaya,övmeye ve manyakca fanatikligini yapmaya adamis bu ugurda kimsenin fikrine saygi göstermeyen igrenc tiplere dönüsen kisiler.Karsilarinda bu hareketlerini/telefonlarini elestiren birini bulunca da iste bu arkadas gibi cevap veremeyip saldirganlasip laf olsun diye mesaj yaziyorlar. Bana gicik olanlar olsun ya isterse herkes olsun senin gibi tiplere mesaj yazmak kapasitelerini ortaya cikarmak kadar güzel bisey yok.
  • al işte yıne hakaretler basladı..bu son perde
  • Seninle daha önceden hicbir muhabbetim olmamisti sadece s700 ve k750 ile ilgili ekran konusunda fikir ayriligina düsmüstük.Eger sen,seninle ayni görüste degilim diye bu sekilde davraniyorsan ezigin krali olmussun bunuda böyle bil.

quote:

valla bende bılıyorum
  • quote:

al işte yıne hakaretler basladı..bu son perde

Birşey yazmıyacağım, takılsın havasında. Bak adım gibi biliyorum şimdide gelip lafı yedin oturdun diyecek
  • quote:

Seninle daha önceden hicbir muhabbetim olmamisti sadece s700 ve k750 ile ilgili ekran konusunda fikir ayriligina düsmüstük.Eger sen,seninle ayni görüste degilim diye bu sekilde davraniyorsan ezigin krali olmussun bunuda böyle bil.

quote:

valla bende bılıyorum

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.