Şimdi Ara

Sony Ericsson'dan Yeni S600 (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
0
Favori
658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • attrayla neden tartistigimi yüz kere yazdim en az biraz zahmet edip bakiver mesajlara
    quote:

Orjinalden alıntı: SİMBA

hadı benle ordan sorun yasamıssın..benımle bu durumda olman normal...pekıı attra yla sen orda aynı fıkırdeymıssın..sorunun yokmuss.. benmı dedım sana gıt attra yla tartıs...onla nıye tartıstın
  • quote:

hadı benle ordan sorun yasamıssın..benımle bu durumda olman normal...pekıı attra yla sen orda aynı fıkırdeymıssın..sorunun yokmuss.. benmı dedım sana gıt attra yla tartıs...onla nıye tartıstın

<==== Bu smiley yüzünden...
  • Agzindan bir söz cikip beni birseyle yargiliyorsan bunu da kanitlayacak bilgiye ve yürege sahip olman gerekir.Hadi ötekileri gectim sen insanlara durduk yere hakaret ettigimden bahsettin adlarinida verdin topiclerin bende sana linklerini yolladm.Bul kardesim bana bahsettigin seyleri,bul yaa

quote:

tamam verdıysen ıkı lınkı acıp okusun merak eden..ben zaten bılıyorum ıkı topıkte gecenlerı...
  • merak edıyorsan ac oku..merak eden acar okur..o topıgı bu topıge tasımanın anlamı ne???
  • Ya arkadaşlar tamam bırakın uzatmayınn!!!

Bir smiley yüzünden çıkan duruma bakın yaf off,

Topic kişisel tpice döndü
  • Senin ne demek istedigin anlasilmistir yorma kendini artik,olmayan seyi buraya tasiyamadign icin seni suclayamam zaten

quote:

merak edıyorsan ac oku..merak eden acar okur..o topıgı bu topıge tasımanın anlamı ne???
  • quote:

ya neden hakaret eden cumleler kuruyorsunuzkı..sakın olun hakaret etmek nıye..

aynı seyı ben sıze bır sayfa once soylemıstım attra
  • sabah uyandigimda silinir umarim bu topic,bu kadar gereksiz bir topic olamaz...
  • quote:

Orjinalden alıntı: emrahyaz

Senin ne demek istedigin anlasilmistir yorma kendini artik,olmayan seyi buraya tasiyamadign icin seni suclayamam zaten

quote:

merak edıyorsan ac oku..merak eden acar okur..o topıgı bu topıge tasımanın anlamı ne???

ya senın amacın ne be..merak eden acar okur dıyorum sana..ne yapmak amacındasın..baktılarkı yok oyle bısey gelır bana haksız oldugumu soylerler..baktılarkı varlar sana soylerler..bu kadar basıt..bu saldırganlıgın nıye..soyle amacın ne senın
  • quote:

sabah uyandigimda silinir umarim bu topic,bu kadar gereksiz bir topic olamaz...

bu topıgı boyle gereksız bır topık halıne sen cevırdın
  • Herkes yazdığı mesajları silsin en iyisi. Çok gereksiz topic, ve kirlilik oldu.
  • Cok basit,beni kücük duruma düsürme,olmadigim biri gibi göstermeye calisman ama ben sana saldirmiyorum bahsettigin seyi kanitla diyorum cevap gelmiyor biri bana bu kadar söylese acar bulurdum ama ikimizde o topic te benim ne anlattigimi biliyoruz o yüzden dedigim gibi yorma kendini.Bu konuda kapansin yeter artk

quote:

quote:

Senin ne demek istedigin anlasilmistir yorma kendini artik,olmayan seyi buraya tasiyamadign icin seni suclayamam zaten

quote:

ya senın amacın ne be..merak eden acar okur dıyorum sana..ne yapmak amacındasın..baktılarkı yok oyle bısey gelır bana haksız oldugumu soylerler..baktılarkı varlar sana soylerler..bu kadar basıt..bu saldırganlıgın nıye..soyle amacın ne senın

• saat 03.40 baya geç oldu. iyi geceler.
  • ya tamam ben cevirdm ugrasamicam seninle,ben söyleyeceklerimi söyledim
    quote:

quote:

sabah uyandigimda silinir umarim bu topic,bu kadar gereksiz bir topic olamaz...

bu topıgı boyle gereksız bır topık halıne sen cevırdın
  • Niye gereksiz adamlar yeni telefon çıkaraçakmış bende yazdım yaw
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.