Şimdi Ara

Sony Ericsson, Cyber-Shot K800 ve K790'ı resmi olarak duyurdu ; 3.2MP dijital kameraya hazırmısınız? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
258
Cevap
1
Favori
47.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Froum kapaliyken daha onceki yazdigin yorumlar silinmis en son yedeklemeden baslatmislar zamani geri almak gibi bir sey olmus bu senin icin benim yorumumdan sonra ikinci kez yorum yapma sansi bulmussun yorumum icin ancak pekte isabetli olmamis bana gore.BIraz faullu yorum yapmissin tasi yerinden cikaracagina yada sadece daha onceki yorumundaki gibi yazdigimin hakkini teslim edecegine.seni ilgilendirmeyen alakasiz benim icin onemi olmayan konularla saptirmissin olayi

Neyse son olarak sagacak bir inek dusunursen caktirmadan en iyisi hollandadakilerdir.Biliyorsundurda ne olur ne olmaz soyliyeyim dedim.Bellimi olur sonynin ustun oldugunu iddaa ettigin yonler gibi en iyi ineklerin japonyada oldugunu iddaa edersin.Aman haaaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Khan§ -- 10 Mart 2006; 11:38:04 >
  • allaha aşkına biri su sonye dur desin yaa telefonlsrına para yeiştiremiyorum. yeter çıkarmasın yaa biraz beklesin. bu tel cok iyi
  • 2. deneme
  • Bir cep tel için münakaşa etmeyin beyler adamlar kıçlarını yırtıyor cep tel çıkarıyor boyna bizde kıçlarımızı yırtınıp bu cep telleri paramızla alıyoruz onun için fazla gerek yok dellenmeye sakin olun.
  • quote:

Bu benim dusuncem bu dusuncemede sacma sapan diyen saygi duymayan sizin gibi marka telefon budalalari saygidan bahsetmesin bana.Mesaj sayiniza bakip kendinizi bi halt zannedip bundan dolayi saygi bekliyorsaniz

@Khan§ üstteki cümleler sana ait daha doğrusu bana attığın iftira. iddialarının birini doğrulayan mesajımı bulsana...Ön yargılı olduğun nsaıl belli , Bulamazsan pis bir iftiracısın bunuda unutma... Umarım bu arada düşüncene niye saçmasapan dediğimi anlamışsındır diğer arkadaşa keyfine göre hakaret etmenden dolayı .....

quote:

Varsa baska sorunu olan kullandigi marka hakkinda olumsuz bir yoruma tahammulu olmayan yazsin

Bu arada ben siemens kullanıyorum..... eğer yukarıdaki cümleyi bana söylediysen yine iftira atmış oluyorsun.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluENight -- 10 Mart 2006; 22:13:56 >

• Tasarım bu sefer iyi değil. K750/W800 ün tipleri daha iyi.
  • telefonların malzeme kalitesini merak ediyorum
    joystickler sorunlu olmaz işallah
  • quote:

Orjinalden alıntı: aliss

n80 daha iyi bence

walla ne yalan soyleyeyım en son 6680 kullanıodum cıktıgında aldım. gecen ayda ıyı bı fıyata sattım . N80 beklıyorum nisan sonu gelecek dedıler bana yaklasık 1 aydır dda babamın idarelik verdiği k750i kullanıyorum sonyericsson a herzaman yargılıydım ama soyle bıraz kullanınca sevdim yaw yanı symbıan symbıan kac sene oldu symbıandır dedım her turlu symbıan elımden gectı artık sıkıldım derken nokıa n series ı duyurdu menu resımlerı derken kendı 6680 ıme nserısınınn temayı yukledım (edit) falan sımdı n80 ın ekranı da hesaba katarsak benım onu asıl alma amaclarımdan bırı ıse wifi olması voip yapmak ıstıyorum evımde oldukca genıs bır broadband agı kurulu. Degerlendırmem gerek bunun yanında 3.0mp ve zaten siyah hayranı olan ben o kaydırgaclı parlak telefonu gorunce ıcım gitmişti açıkçası.. bu telefon abartı degıl ama emınım sony yıne degıstırmıstır hep yadırgadıgım se menusu degısıme ugrayınce guzellesıyormus cunku bu k750de hafıf animasyonvari kayan wallpaper lar falan neyse... Arkadasın biri yukarda cok dogru bır laf etmiş se t610dan beri tasarım olarak hep aynı konsepti kullanarak makyaj yapıyor ve gercektende ben hangı se telefona baksam t610dan bıseyler buluyorum zaten bunuda ınkar etmıyorlar tasarım makyajlayarak geliştiryorlar kendılerını gayet te iyi yapıyorlar kanımca. Keşke aynı dijital kamera sistemini kulllanabilse diğer markalarda .. N90 N90 N90 Dıye vızıldayan arkadaslar var saygı duyuyorum ama onada telefon demek garıp sabun kalıbından farksız be abi.. Cok resım ceken ve aksıne az ceken ama cektıgınde en ıyısı olsun diyen adam için kanımca.. ayrıyetten zaten o telefonu alırken verdiğimiz paranın bılmem kacını carl zeiss için verıyoruz hakkınıda verıyor gercı o objektıf ama gereksız buyuk ... Telefona o kadar ozellık tamamda nse cok konustum son oalrak bnce sonyericsson durmadan makyajlanarak kendını geliştiriyor ve hep nokia ya bındırme yapmayı hedefliyor. Hepinize iyi forumlar

• way be çok güzel bi telefon gibi duruyor yaa.
  • wayy be böyle bi topicşöyle bi okuyum dedim yorumları lar arada k800 şöyle,böyle yine k800 k800 bu forum karman çorman olmuş

• Beni saygiya davet etme haddini bulman yeterli kullandigin marka ne olmus onemli degil.Anya konya meselesi yapmanla anlayis kapasiteni ortaya koymussun.Nasil algilarsan algila haddin olmayan bir sey icin beni saygiya davet etme hakkini kim veriyorsa sana bu yazdiklarimdan bir pay cikar kendine.Dger arkadas dedigin yazdigim dusunceye katilmiyorsa karsi dusunce yazar veya dikkate almaz en basiti katilmiyorum diyebilirdi.Sacma sapan yazmasi saygisizlik bu saygisizligini imzasina gonderme yaparak anlatmak saygisizlik oylemi.Sende beni saygili olmaya davet ediyorsun.Hala kendine pay cikartamadiysan kendini mesaj sayina bakip beni uyarma hakkini buldugunu saniyorsun ama yaniliyorsun.Kimsin ki sen sana iftira atayim.Haddin olmayan seylerden sanane.Diger arkadas dedigin kisiye hakaret nasil etmisim yaz bana.Saygisizlik ondan geldi bende karsiligini verdim.Sana niye aciklama yapiyorsam.On yargili olan sensin saygisizligi hakareti ayirt et ilk once kime yapilmis anla ondan sonra yorum yap.
    quote:

Orjinalden alıntı: bluENight

quote:

Bu benim dusuncem bu dusuncemede sacma sapan diyen saygi duymayan sizin gibi marka telefon budalalari saygidan bahsetmesin bana.Mesaj sayiniza bakip kendinizi bi halt zannedip bundan dolayi saygi bekliyorsaniz

@Khan§ üstteki cümleler sana ait daha doğrusu bana attığın iftira. iddialarının birini doğrulayan mesajımı bulsana...Ön yargılı olduğun nsaıl belli , Bulamazsan pis bir iftiracısın bunuda unutma... Umarım bu arada düşüncene niye saçmasapan dediğimi anlamışsındır diğer arkadaşa keyfine göre hakaret etmenden dolayı .....

quote:

Varsa baska sorunu olan kullandigi marka hakkinda olumsuz bir yoruma tahammulu olmayan yazsin

Bu arada ben siemens kullanıyorum..... eğer yukarıdaki cümleyi bana söylediysen yine iftira atmış oluyorsun.....

• Khan§ neyse boşver ya konuyu iyi çevirmişsin seninle tartışarak topiği daha fazla mahvetmiyim...

bu arada mesaj sayılarına fazla takmışsın sen benim için 1 mesajlı da aynı 9000 mesajlı kişide aynı mesajlarımı okursan anlarsın
  • arkadaşlar lütven formda tartışmayalımda birbirimize yardımcı olalım benim w800i m var yalnız tel çorbaya düşdü ve servis dışı kaldı nokia dakullandım semens modelinide kullandımarkatel de kullandım açıkcası en güzel verimi isteğime göre w800 den aldım makina ne zaman bozulacağı belli değil her özelliğini sorunsuz kullanıyorum tek bilgisayarla irtibat kuramıyom upde filan yapamıyorum kart redar aldım ancak müzik tema gibi işlem yapıyorum bu k790i le k800i arasındaki fark özellik olarak nelerdir fiyatı ne gibi yansıyacak resmi olarak türkiye satışları ne zaman birde k790i w800i arasındaki resim çekmek hariç k790i nin artıları lütven alacağımda kararsızım k800i le k790i arasında kaldım tabi fiyatıda önemli
  • quote:

Orjinalden alıntı: planlamacı

Tasarım kötü.. Ortadaki cybershot yazısına taktım kafayı..Ne gerek vardı o yazıya..Tuş takımı ekran orantısını bozmuş.. NE n70'i yaaa bu tel 3230'a çok benziyor.. Özellik olarak da video çözünürlüğünün 176*144 olduğu söyleniyor ki bence bunlar bu teli almamak için yeterli nedenler..

"cybershot" yazısına ben de en az senin kadar gıcık oldum, tam yazacaktım baktım sen hislerime tercüman olmuşsun; o zaman ben de "+1" koyayım...

• keşke joystick koymasalarmış yine
    bi çıksın da bakalım çektiği resimler nası
  • K800---- 3G var.
    K790----3G yok ama edge var.
    Tek fark bu.
    Joysticki dert etmeyin,K750/W800deki sorunlar yüzünden farklı bir sistemle yapmışlar.
    YAni artık (inşalah) joystick derdi olmayacak K790/800'de.
    Yaz sonu Eylül gibi gelecek Türkiyeye.Avrupada HAziran-Temmuz gibi çıkacakmış diye duydum.
    Gelelim faydalarına:
    3,2MP kamera.Gerçek flash.Titreşim önleyici.Tek basışta 9kare resim çekiyor ve sen birini seçiçorsun diğerleri siliniyor.Kırmızı göz önleyici.Otofocus felan zaten var...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realgs -- 11 Mart 2006; 18:30:32 >
  • Aldigim bir duyuma gore 790 ve 800 serisinde sözde stereo ses yokmuş!! İnanmasi hayli güç ama ya gerçekse
    Bu arada, cybershot yazisi bence oldukça karizma durmuş
  • titreme önleyici çok güzel
    ama telefonun tipi yine aynı
    sürekli aynı telefonu kullanıomuş gibi gelir insana
    bi de arka kapağı beğenmdim çok dışarda kapak, cebten çıkarıren bi takıldı mı kapağı bırakırsın orda
    bakalım bi çıksın da görelim bu resimler çok yanıltıcı oluyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: pininfarina

Aldigim bir duyuma gore 790 ve 800 serisinde sözde stereo ses yokmuş!! İnanmasi hayli güç ama ya gerçekse
    Bu arada, cybershot yazisi bence oldukça karizma durmuş

malesef yok.stereo çift hoperlör, bunda sadece kameranın üstünde 1 taen var ve de ses kalitesi K750 ile çok yakın.(mobile-review, part 5)

Cybershot yazısı bence de çok karizma , bu telefon alınır mı bilmem ama hit yapacağı kesin.Sanırım ben de birtane alacam

• fazla beğenmedim tip olarak....
    gerçi SE den daha fazlasını beklsemde çıktığında kendi klasmanının en iyi telefonu olacağı kesin.....
    şimdilik....
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.