Şimdi Ara

..:Sony Ericsson Cyber-Shot™ K790/K800 - K810 Paylaşım Arenası..: (589. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.952
Cevap
3
Favori
512.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 587588589590591
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: kwrak

quote:

Orjinalden alıntı: farukkk

quote:

arkadaşlar telefonla çektiğim fotoğrafların adının tekrar DSC0001le başlaması için ne yapabilirim?
    tüm resimleri sildim telefondan ama yine de kaldığı yerden devam ediyo
    fabrika ayarlarına geri döndürmeden bunu yapabilmenin bi yolu var mı?

kamera ayarlarında sondan ikinci yerde dosya nosunu sıfırla seçeneği mevcut

teşekkürler

rica ederim

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: caution

benim k810 da tuşlara bastıgımda altta bosluk hissi uyandırıyor ve bu boslugu belli eden ufak sesler cıkıo..kasasına baktıgımda ustteki parlak siyah kasanın metale tam oturmadıgını ve esneme yaptıgını gorebiliyorum ve sanırım dedigim sesler ve bosluk hissinin sebebi bu...neler yapılabilir_?tesekkk

aynı olay bende de var arkadaşım fazla kullanmaktan oldu sanırım fazla mesaj yazan biri olarak öyle düsündüm ben
    ama yapılabilecek birsey olduğunu da sanmıyorum açıkçası..

ewt dostum pek yapılacak bişi yok sanırım.ama sinir bozucu cat sus sesler..tik oluştu bende..

• Arkadaşlar merhaba..

k810i almayı düşünüyorumda k-790i ile arasında yaklaşık 100ytl fark var..bu fark için değermi k810i görüntülü konuşmak için kamera farkı var..
    Ama bu sistem bizim ülkemizde henüz yok..

sizce değer mi..??
  • k810 da malzeme kalitesi biraz daha iyi ama malesef sorun yaşamazsın diyemiyorum. 3g yi desteklemesi iyi bişey.yakında gelir herhalde bizede
  • quote:

Orjinalden alıntı: nikolas39

Arkadaşlar merhaba..

k810i almayı düşünüyorumda k-790i ile arasında yaklaşık 100ytl fark var..bu fark için değermi k810i görüntülü konuşmak için kamera farkı var..
    Ama bu sistem bizim ülkemizde henüz yok..

sizce değer mi..??

Tasarım ve 3. nesil şebeke desteğine önem veriyorsanız K810i'yi düşünebilirsiniz. Teknik özellikler açısından K790i ile benzerdir.
  • k790 ın 2.eli kaç para aceba
  • quote:

Orjinalden alıntı: soylu

k790 ın 2.eli kaç para aceba

260-300ytl

doğru yolu buldun gibi arkadaşım
    aramıza yenide bekliyoruz dört gözle
    ve çekeceğin fotoları çok merak ediyorum şimdiden
  • Arkadaşlar k790 almayı düşünüyorum 2 sorum olacak.

Bluetooth ile dosya alışverişi yapılırken başka işlemler yapabiliyor muyuz (k750 w800 gibi telefonlarda böyle bir sorun var bilirsinizi)

Bir de telefonun işlemcisi nasıldır,şu anki k750 telefonumun yavaşlığından şikayetçiyim çünkü.

Teşekkürler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: 3S3R

Arkadaşlar k790 almayı düşünüyorum 2 sorum olacak.

Bluetooth ile dosya alışverişi yapılırken başka işlemler yapabiliyor muyuz (k750 w800 gibi telefonlarda böyle bir sorun var bilirsinizi)

Bir de telefonun işlemcisi nasıldır,şu anki k750 telefonumun yavaşlığından şikayetçiyim çünkü.

Teşekkürler.

Bluetooth ile arışveriş halindeyken telefonun diğer fonksiyonlarını kullanamazsınız.

K790i'nin işlemci hızı daha iyidir (213 MHz).
  • SMS Teslim Raporunda gerçek saatin dışında bi saat yazıyor. Normal mesaj saati fln tamam ama teslim raporunda 1 saat ileri yada geri tam hatırlamıyorum bi oynama var.

Neden olabilir?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Katze

quote:

Orjinalden alıntı: 3S3R

Arkadaşlar k790 almayı düşünüyorum 2 sorum olacak.

Teşekkürler.

Bluetooth ile arışveriş halindeyken telefonun diğer fonksiyonlarını kullanamazsınız.

K790i'nin işlemci hızı daha iyidir (213 MHz).

Bluetooth alış verişinizde diğer fonksiyonları kullanabilirsiniz tabi patch atarak

bu işi çözebiliyoruz alırsan beni bulacağına eminim

• selam arkadaşlar işte bu da yeni resim:

• patchsizzz

• Arkadaşlar bir hafta önce aldığım K810 un ekranında 2 ölü piksel var.Ekran siyahken yada koyu renklerde belli oluyor.Ne yapabilirim.Servis yardımcı olur mu?
  • ya arkadaşlar k790 nım kapandı ve açılmadı bende asya telekoma verdim 1 ay geçti nerdeyse son aradığımda yenisi ni vereceklerini tamirinin mümkün olmadığını söylediler ama 1 ay üstüne bide 10 gün geçti hala telefon yok ortada ya en sonun da gidecem dövecem birini sinir olmaya başladım ya 40 gün oldu yani bende diyorumki madem k790 yok ellerinde yerine k810 falan veremezlermi mümkünmüdür sizce
  • quote:

cumur

ya arkadaşlar k790 nım kapandı ve açılmadı bende asya telekoma verdim 1 ay geçti nerdeyse son aradığımda yenisi ni vereceklerini tamirinin mümkün olmadığını söylediler ama 1 ay üstüne bide 10 gün geçti hala telefon yok ortada ya en sonun da gidecem dövecem birini sinir olmaya başladım ya 40 gün oldu yani bende diyorumki madem k790 yok ellerinde yerine k810 falan veremezlermi mümkünmüdür sizce

arkadaşım onun bi sınırı vardı yanılmıyorsam 30 iş günü içinde tamir etmeleri yada yenisini vermeleri gerekiyo. iş günü hesabında hafta sonları sayılmıyo tabi. eğer bu süre zarfında yollamazlarsa tüketici haklarına başvurarak telefonun parasını nakit olarak alabilirsin bazı noktaları tam olarak bilmiyorum ama böle bi hakkın var.

• quote:

Orjinalden alıntı: cumur

ya arkadaşlar k790 nım kapandı ve açılmadı bende asya telekoma verdim 1 ay geçti nerdeyse son aradığımda yenisi ni vereceklerini tamirinin mümkün olmadığını söylediler ama 1 ay üstüne bide 10 gün geçti hala telefon yok ortada ya en sonun da gidecem dövecem birini sinir olmaya başladım ya 40 gün oldu yani bende diyorumki madem k790 yok ellerinde yerine k810 falan veremezlermi mümkünmüdür sizce

ellerinde yoksa arasındaki farkı verip k 810 alabilirsin yada para iadesi teklif et k 790 aldığın faturadaki

fiyatı vereceklerdir o parayada şuanda her yerden k 810 alabileceğini düşünüyorum

• teşekkür ederim faruk 800 ytl para vermişim üstüne bana para vermeleri lazım hatta faturada yazan rakam bu peki bu para iadesi işlemleri içinde bekletirlermi beni yani bide bunun için beklersem sıyırırım iyice bilginiz varmı acaba bu konu hakkındada
    quote:

quote:

ellerinde yoksa arasındaki farkı verip k 810 alabilirsin yada para iadesi teklif et k 790 aldığın faturadaki

fiyatı vereceklerdir o parayada şuanda her yerden k 810 alabileceğini düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 29 Mayıs 2008; 20:19:53 >

• quote:

teşekkür ederim faruk 800 ytl para vermişim üstüne bana para vermeleri lazım hatta faturada yazan rakam bu peki bu para iadesi işlemleri içinde bekletirlermi beni yani bide bunun için beklersem sıyırırım iyice bilginiz varmı acaba bu konu hakkındada
    quote:

quote:

bekletmemelri lazım sen sıkıştır gerekirse gerekli yerlere şikayet et

• arkadaşlar kulaklık almak istiyorum bi site % 20 indirimde creative ep-630 kargoyla 41 ytl ye geliyo ne dersiniz kulaklık nasıldır ? k790 i için geçen almış bi tane kulaklık ama istediğim gibi deildi şimdi bida alıcam fiyat ve ürün hakkındaki düşüncelerinizi bekliyorum
  • 
Sayfa: önceki 587588589590591
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.