Şimdi Ara

Sony Ericsson, 2011 ilk çeyrek finansal raporunu yayınladı: 11 milyon Euro net gelir (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
3.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bu gelirler bizi değil daha çok hisse senedi alan borsayla uğraşanları ilgilendirmeli.Bize ne adamın gelirinden :D ürün güzel değil ama çok gelir elde etmiş olsa bile ürünü iyi yapmayacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kallesnikof

bence sony nin sıkıntısı telefonların kötü olması değil geç çıkarması. şuan mesela çift çekirdekli telefonlar varken onların en gelişmiş telefonu daha çıkmadı ama 1 ghz lik bir model. ama idda ediyorumki en güzel fotoğrafları ancak sony ercisonla çekmek mümkün olur.

katılıyorum abime
  • Milli Piyango yılbaşı çekilişnde büyük ikramiye kazanan biri SE'nin ilk çeyrek net gelirinden fazla para kaldırıyor.

Bu ne lan :D 11 milyon euro net gelir..
  • İyide arkadaş adamlar eskısı gıbı türkıyeye önem vermıyorkı.Gıdıyorum teknoloji marketlere bı tane sony erıcsson modelı yok hepsı samsung ve nokia.Halbukı erıssson eskıden bır numaraydı benım gözumde nokıanın tek rakıbıydı sımdı ise silindi gitti piyasadan.Diğer arkadasların da dedıgı gıbı erıcsson model cıkarmıyor cıkardıgı modellerde teknolojının gerısınde kalıyor.Özellıkle ulkemızde dogru duzgun modelı yok bir sony erıcsson sever olarak benı nokia kullanmak zorunda bırakıyor.Böyle devam ederlerse telefon pıyasasında dunyadan yavas yavas sılıncekler özellıkle androıd gıbı bı ısletım sıstemı varken bu ısletım sıstemının nımetlerınden faydalanmıyorlar.Ama xperia arc ıle bıraz olsun toparlanırlar diye dusunuyorum ülkemıze gelsın alıcam kısmetse.Kalitesine zaten kımse laf edemez özellıkle telefonlarında kamera performansı muthıs ama model sıkıntısı var
  • valla ya ne bu fakirleşmiş iyice bunlar
  • soylentilere gore sony-ericcsson firmayi satabilir.

Sony Ericsson, 2011 ilk çeyrek finansal raporunu yayınladı: 11 milyon Euro net gelir
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.