Şimdi Ara

Sony E3'ten Sonra Başka Bir Önemli Etkinliği Daha Pas Geçeceğini Açıkladı (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: Lord Melkor

Bu sene Death Stranding gelecek. Ortalığı büyğk sallayabilir
    Niyeyse herkese hitap etmeyecekmiş ve dolayısıyla bu da satışlarına etki edecekmiş gibi geliyor bana hocam. Hikayenin uçuk kaçık görünmesine bağlıyorum bunu. Ama sırf Kojima ismi geçtiği için yine de satar herhalde.
  • Ps5 tamamen odaklanmışlar gibi gözüküyor 0 hata ile çıkar konsol bu kadar uğraş ufak tefek hatalarla boşa gitmesin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AEF248198

Shadow of Colossus'u Ps2'den kalma bir oyunu 179 tl'ye satıyorlar Unch 4, Spider Man, Gow, Bloodbrone (tarzım değil) dışında beni çok içine çeken oyununda yok boşuna para vermiş gibi hissediyorum bu konsola. Last of Us zaten bu neslin oyunu değil, Access gelse de biraz oyun oynasak.
    Yahu bu üyenin PS4 aldığı fln yok, yalan bedava nasılsa... Hayali bir ps4 almış, hayali oyunları oynadığını iddia edip oyunlara ve konsola kötü yorum ediyor. Sen düşük AMD pc inde PUBG, Fortnite oynamaya devam et ödülleri silip süpüren ve metacritic de 90 üstü alan PS4 exc oyunları seni aşar zaten. Fortnite, Pubg devam et o yeterli.

Mutlak.Sıfır'ın planı aynen şudur "Forumda yalandan ps4 aldım, oyunları aldım oynadım diyeyim de oyunları kötülerken daha inandırıcı olayım."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SOLID SNAKE -- 5 Temmuz 2019; 1:16:2 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

Shadow of Colossus'u Ps2'den kalma bir oyunu 179 tl'ye satıyorlar Unch 4, Spider Man, Gow, Bloodbrone (tarzım değil) dışında beni çok içine çeken oyununda yok boşuna para vermiş gibi hissediyorum bu konsola. Last of Us zaten bu neslin oyunu değil, Access gelse de biraz oyun oynasak.

Aga gerçekten project scorpio'yu özletiyorsun bana. (Bunu diyeceğimi hayal bile etmezdim) Ya arada da mantıklı konuş gene yap muhalefetliğini de bu ne aga? ps 2018 yazsana bi google sadece 2018 bak.
  • Bu çocuk forumun maskotu oldu resmen herkesi eğlendiriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam konun kod ile girdiğinden kodda düzgün çalışmadığından bozuk gözüküyor yazılar!

• Bence de bu çocuk PS4 falan almadı, bizimle dalga geçiyor. Neymiş oyunlar pahaliymis, hangi konsolda ucuz ki oyunlar, PS4 te ucuz olsun. Genel olarak PS4 aslında daha uygun fiyatlardan satıyor oyunları ama kime anlatacaksın. Nato kafa, nato beton.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.