Şimdi Ara

Sony Dsc-RX 100 ( I-II-III-IV-V ) Kullananlar Kulübü - Fotoğraf Paylaşımı (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
369
Cevap
16
Favori
24.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Video çekmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Egzozdumanı E kullanıcısına yanıt

Alınır gayet. RX1OO fotoğraf/video dengesini en iyi oturtan kompakt cihaz belki de. Eğer 24-70 lens aralığı sizin için yeterli olacaksa fotoğraf için de memnuniyetle kullanırsınız.

• merhabalar, ışığın çok olmadığı ortamda (ev, kafe, restoran) bebeklerimin fotoğraflarını çekmek istiyorum. iphone 13 mini kullanıyorum ama sensörü daha büyük daha iyi çekim yapar diye rx100m3 düşünüyorum. gayem sadece bu, cihaz beni memnun eder mi ne dersiniz?

• alpdinc A kullanıcısına yanıt

Bir Rx100m3 kullanıcısı olarak memnun eder diyorum. Ben de konser çekimleri için almıştım ve düşük ışık performansından çok memnunum. 1 inch sensörün hakkını fazlasıyla veriyor.

• halitkin kullanıcısına yanıt

teşekkürler yorum için, temiz olduğunu düşündüğüm 2. el bir cihazı 3700'e aldım, gelmesini bekliyorum.

2. el olduğu için dikkat etmem gereken, sıkı kontrol etmem gereken bir husus var mıdır? pil sağlığı, lenste çizik, ekran menteşeleri vs kronik bir problemi var mı?

• Selamlar. Bende cep telefonlarının fiyatları çok arttığı için güzel fotoğraf çeken bir makina arıyorum. Rx100 m3 ve rx100 m4 arasında kaldım. Hangisini önerirsiniz?

• shadowmexo kullanıcısına yanıt

Almışken RX100 M4 alın. M3 ile arasında fazla fiyat farkı yoktur diye düşünüyorum. Ancak bütçeniz yetmiyorsa M3 de fazlasıyla iş görür.

• shadowmexo kullanıcısına yanıt

Hocam ben üstteki mesajın üstüne m4 aldım.

Fotoğraf için alınır harika çekiyor ayarı tutarsa (otomatik ayarda da dahil) video güzel ama fırına dönüyor 5 dakikada 1080 i 4k dan daha iyidir. Birde bu makinenin bir seri çekimi var makineli tüfek gibi görünce çarpıyor 🙂 Fotoğrafı görüntüleme açma kapama fln da aynı şekilde hızlı (

Gündüz güneş hariç herşeyi karartabiliyor filtresi var

Gece telefondan farkının çıkması için sabitlemek lazım yoksa aynı

Eksileri şöyle

Pili su gibi içiyor bende 3 batarya var ordan hesap edin. Videoda şarjı tam değilse her an bitebilir sonra bir daha açarsın yarım saat düzgün gider

Güneşte çok ısınıyor ve ekran parlaklığı az (minicik bir vizörü var baya net)

Kullanması biraz zor ayarlar baya karışık

Çok az yakınlaştırması var

Boyu pantolon cebine değil mont cebine sığıyor.

Yeterince emek harcarsanız büyük makinelere kafa tutabilir fotoğraf çekmeyi sevdirir bu makina

Rx100 m3 le bence 1 -1500 fiyat farkı olabilir yoksa m3 alın

• Selamlar herkese, temiz ikinci el M3 veya M4 arıyorum. Sokak fotoğrafçılığı için kullanmak istiyorum az biraz bilgim var fotoğraf konusunda. Teşekkürler şimdiden.

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.