Şimdi Ara

Sony DAV-DZ810W HDMI sette 720p/1080i upscale var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yabancı sitelerde var diyor.
    Zaten 2 giriş 1 çıkış hdmi var.
    Fakat Türkiye'deki hiçbir sitede bu özelliklere rastlamadım.
    Bu ev sineması seti normal dvd'leri 720p/1080i düzeyine upscale edemiyor mu?
    Fiyatı da 1200 YTL gibi tuzlu bir fiyat...

• arakadaşlar yok mu bilgisi olan bu konuda?
  • gerekli mi bu özellik? neye bağlayacaksın?
    vidyo panel cihazının varsa böyle bir yeteneği; sorduğun cihazdakinden (o özelliğe ihtiyacın olacak mı?) daha kötü olacağını düşünür müsün?
  • The Can tan arkadaşım öncelikle ilgilendiğin için teşşkür ederim.

Panasonic 42HPV60E almıştım 2 hdmi girişi var.
    Bu seti almayı düşünmekteyim.
    Bugün kullanma kılavuzunu bulup indirdim.
    Amfi'den HDMI output çıkışını seçer, auto tuşuna basarsanız 720 p olarak normal dvd leri upscale ederek tv'nize gonderir diyor.
    Tv de 720p desteklediğine göre dvd kalitesini daha iyi hale getirebilir düşünmüştüm onun için sormuştum.
    S-master sınıfı olduğu ve hdmi çıkışlı olduğu için almayı düşünüyorum.
    Bir katkısı olmaz mı acaba ?
    İlgine tekrar teşekkür ederim.
  • Selam @Robespierre,
    gördüğüm kadarıyla yabancı sitelerde sony setin upscale özelliği var. kullanma klavuzuna bakmışsın o zaman tamam.Türkiyede ki sitelerin istediğinde doğru düzgün işe yaradıklarını ben görmedim.bana denk gelmez.
    upscale özelliği muhakkak işine yarar. Plazma sanırım tv. kendi içinde component, dvd, rf vs. kaynaklı görüntüleri işleyebilme, daha kalite duruma getirme yeteneği yoksa(vardır da ne kadar iyi?) sony setten alacağın özellik çok yararlı olabilir.
  • merhaba konu hortlayacak farkındayım lakin birinin yardım etmesi lazım bugün bu sistemi aldım ama çok kafa karıştırıcı bir düzeneği var bağlantılarının nasıl yapılacağını çözemedim 2. El aldığım için kullanma kılavuzu da yoktu. Android tabanlı uydu alıcıma optik olarak sistemi bağlıyacağım az da olsa yardımcı olursanız sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.