Şimdi Ara

@@SONY CDX GT(111U-212U-310U-414U-610U-616U VS...)ALL SERIES FAN CLUP@@ (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
910
Cevap
1
Favori
177.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    USB siz olan ve MP3 çalan modellerde
    Şarkı çalarken CD deki klasörler arasında da gezinip arama yapabiliyor musunuz?
    Klasörler ve içindekiler görünüyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiSKE

Bu sony teyplerde
    USB siz olan ve MP3 çalan modellerde
    Şarkı çalarken CD deki klasörler arasında da gezinip arama yapabiliyor musunuz?
    Klasörler ve içindekiler görünüyor mu?

arkadaşım tam olarak bahsettiğin özellik "quickbrowser"
    bu özellik yeni modellerde var, yalnız 3-4 sene önceki usb siz mp3 çalar modellerde yok. klasorleri goruyor, ayırıyor fakat parça çalarken dolaşım yapamıyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Falmor

quote:

Orjinalden alıntı: shamsheytani

arkadaşlar en sonunda bende aranıza katılacam cdx serisi değil ama yinede sony.. cihaz sony mex-bt5000 .tek kelmeyle harika ..bluetooth performansı, ses kalitesi, görsellik...tek kelimeyle harika..ilgilenen arkadaşlar olursa ayrıntılı bilgi verebilirim.. yarın fotolarınıda ekliycem

@@SONY CDX GT(111U-212U-310U-414U-610U-616U VS...)ALL SERIES FAN CLUP@@

Güle güle kullan.Görüntüsü çok sade ama çok klas.

Arkadaşlar bu teyibin piyasası hala 1000 tl üzeri bunu bu kadar ucuk yapan özellik nedir. Bende çok güvendigim bir arkadastan 400 tl ye alacağım. Sizce 400 tl edermi yanlıs yapmıs olurmuyum. Usb giris falan yok. Tek arac kiti ve blutot ile teybe baglantı sesli görüsme imkanı var. Bu fiyat edermi sizce

• Bana hiç mantıklı gelmedi.
    Sadece tasarımı farklı
  • belirtilen cihaz mex-bt5000, 2006 yılına ait bir model olduğundan dolayı güncel bir model değildir. şuanda üretimi yoktur. fiyatlandırması da o dönemin döviz kuru, getirilen ürün adedi, geliş fiyatı, o dönemin diğer ürünlerinin fiyatları, vs gibi birçok parametreden dolayı şuanki cihazların fiyatlarından doğal olarak farklıdır. ayrıca cihazın bluetooth özelliği 2006 yılında sadece sayılı birkaç cihazda bulunduğu için şuanki cihazların fiyatlarıyla karşılaştırma yapmak yanlış olur. yani bugün 300 liralık bir cihazda bluetooth var diye 3-4 sene evvel de aynı fiyata olacaktır gibi düşünmemek lazım. teknoloji ilerledikçe normal olarak fiyatlar düşüyor. cihazın şuanda web üzerinde satış fiyatı ise yine o dönemde alım yapan bayilere göre değişkenlik göstermekte, morfare.com daki fiyatı 715 TL iken, sibertek.com daki fiyat ise 1184 TL. güncel bir model olmaması sebebiyle her kafadan ayrı bir fiyat çıkacaktır. kısacası belirtilen 700-1200 TL aralıklı fiyatlandırmalar daha çok cihazın piyasaya çıktığı zamanki koşulların fiyatlarıdır, zaten şuan pek de stokta olduğunu zannetmiyorum. birkaç web sayfasında baktığım satıcılarda sadece fiyat bulunmakta ancak stok durumu olumsuz. yani cihaz eski fiyat eski gibi bişi. bunun dışında distribütör tarafından getirilmeyen ürünleri satan dükkanlarda ise fiyat 400-500 TL civarındadır tabi eğer elinde bu cihazdan hala olan varsa. cihazın başlıca avantajları 3 pre out 4 volt amfi çıkışının olması ve mp3 müziklerde ses kalitesini arttıran BBE-MP Digital gibi özellikleridir. diğer özelliklerinehttp://www.sony.com.tr/product/ica-cd-tuners/mex-bt5000#pageType=Overview adresinden bakabilirsiniz. eğer arkadaşınız fiyatta size biraz daha yardımcı olur 300 gibi bişeye verirse ses ve kullanım özellikleri açısından memnun kalabileceğiniz bir cihaz olur. ürün sıfır olsaydı 400 e almak normal. ama arkadaşınız ikinci el için 400 de ısrar ediyorsa seçim size kalmış, bu fiyata ikinci el garantisiz ve usb olmayan bir cihaz almaktansa aynı fiyata yada seçime bağlı 100-200 daha koyarak benzer ses kalitesine sahip +usb +sıfır +distribütör garantili veya garantisiz birbaşka sony veya başka bir marka cihaz alınabilir. ama seçim sizin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vol-vo-cu -- 4 Kasım 2009; 23:50:31 >

• SONY WX-GT77UI

Arkadaşlar bu alet Türkiye de çalışırmı FM dalga boyu falan.

Birde bu siteden almak güvenlimi ve kaç TLyi bulur

http://global.ebay.com/NEW_SONY_WX-GT77UI_CD_RECEIVER_MP3WMAAAC_-_USB_1_WIRE/230366385395/item
  • güzel bişeye benziyor, nasıl bir araca kullanacaksın
  • quote:

Orijinalden alıntı: laska

güzel bişeye benziyor, nasıl bir araca kullanacaksın

Bana sorduysan impreza......

• evet sana sormuştum.
    yalnız uyarıyı görmüşsündür sanırım:

Bu ürün eBay Uluslararası Pazar'da şu anda desteklenmiyor.

free shipping de sadece united states diyor. zaten almış olsan bile 100$ ı geçtiği için gümrükte takılma ihtimali var. oradan gelen bir yakının ile getitmeye çalış istersen
  • arkadaşlar bir araç satıl aldım içinde sony cdx gt414u modeli var.
    türkçe kullanma kulavuzunu bulamadım.

internette varmı acaba ??
  • o modelin tr kullanma klavuzu yoktur. cd-usb li herhangi bir model üzerinden klavuzlara bakabilirsin. çok fazla oynama olmaz. hatta bazıları için ortak klavuz kullanılıyor.
  • arkadaslar bende sony teyp var cd calar ilk acıldıgında offset yazıyo hoparlorlerden cat cat diye ses geliyo ve sarkı calmıyo teyp radyodada aynısı yazıyo
  • ana ünüte sony cdx-gt230 arka hoparlölerde pıoneer ts-a6982s takdım önlerde birşey düşünüyorum sizinde bilgilerinizi bir alıyım dedim
    birde aldığım diyer ürnler hakında ne düşünürsünüz iyimidir garantili falan 300 tl çokmu olmuş keşke usb li olsaydı daha iyi olurdu diye düşünüyorumda ama aldığım kişi şahısdı daha fazla seçenek yokdu ikinci el diye düşüne bilirsiniz ama aldığım kişi tanıdık ve beraber takdık 3 gün sonra arabasını satdı bunlar boşa çıkınca bunlarıda satmayı düşününce bende aldım hemde taksite nasıl oldu bilmiyorum ama aldık işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GEZGİN06801 -- 14 Mart 2010; 23:59:56 >

• arkadaşlar selamlar aracım clıo hb 3 teybimi değiştirmek istiyorum fakat direksiyondan kumandam olduğu için bu özelliğin kullanılamaz hale gelmesini istemiyorum Sony CDX-GT30RN modelini buldum fakat daha iyi çalışacak bir teyp ve seçenek varsa tavsiyelerinizi bekliyorum
  • selam arkadaşlar size bir uyarım olacak hizlial.com dan kesinlikle birsey almayın siparişiniz eksik yollanıyor ve hesap sordugunuzda yarın yollıcaz dıyolar ve yollamıyolar. size kanıt aşagıda yolladıkları maillerden biri

Değerli Müşterimiz

Hafıza kartı yarın kargoya verilecektir. Gecikme için özür dileriz.

Saygılarımızla

Zehra Mermer
    Müşteri Temsilcisi

musterihizmetleri@hizlial.com
  • Arkadaşlar arabamda direksiyon kumandası yok. Sony gt 670 teybim var. Buna uygun bir direksiyon kumandası bulabilir miyim acaba?

Teşekkürler..
  • sony nın bır kumanda ınterface bende mevcut..her model sony ıle hemen hemen calışıyor.Ürünün modelınıver arabanı özelden yazarsan yardımcı olabılırım sana.
  • ARkadaşlar GT300 ümün cd çalar kısmının üst devre kartı bozuldu. Onu nasıl teminedebilirim. Parçacılar falan var mıdır. CD çaları değiştirmek istemiyorum, piyasada adam gibi model bulamadım ep tek satır bit kadar ekranlı olanlar var, büyük ekranlarda 400 500 lira okadarda para vermek istemiyorum. Devre kısmını değiştirebilsem çözülecek sorunum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

ARkadaşlar GT300 ümün cd çalar kısmının üst devre kartı bozuldu. Onu nasıl teminedebilirim. Parçacılar falan var mıdır. CD çaları değiştirmek istemiyorum, piyasada adam gibi model bulamadım ep tek satır bit kadar ekranlı olanlar var, büyük ekranlarda 400 500 lira okadarda para vermek istemiyorum. Devre kısmını değiştirebilsem çözülecek sorunum

doğubankta satılan kaçak ürünlerin bir yerde garantilisini bulup taksitle almıştım. (gt670) arada çok az fiyat farkı vardı, yalnız garanti sony distirbitörü değildi, istanbul dışından bir firmaydı.
    size de böyle birşey alalım diyecem ama benim aldığım firma battı:) (mavi bilgisayar) doğubankta bazı mağazalar 1 yıl garanti veriyorlar, oradan da düşünebilirsin.
    düşünmen için 1 sebep daha söyleyeyim: devir usb devri, senin arıza üst segmente geçmen için sebep olsun, usb rahatlığına sen de kavuş

• Arkadaşlar 1 - 2 Hafta önce SONY CDX-GT790UI Aldım

Harika Bişey..

İnceleme Linki Altta

http://www.sony-asia.com/product/cdx-gt790ui

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhan_08 -- 21 Temmuz 2010; 22:51:18 >
  • 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.