Şimdi Ara

SONY; bu notebook ile oyun oynanabilir mi??*

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu sistemle guncel ve gelecek oyunlari orta derecede de olsa oynayabilir miyim acaba arkadaslar?? Yani oyle cok cok yuksek ayarlarda gozum yok, oyunu orta ayarda rahatca oynayayim yeter... bi de bu sistemin HD si 4200 rpm.. performansi cok etkiler mi... tesekkurlerrr
    bu arada makina Sony AR 520, hatta bu notebook a sahip olup da oyun oynayan arkadaslar hangi oyunlari hangi cozunurlukte oynayabiliyorlar yazabilirse guzel olabilir...
    tesekkurler

Type * Intel® Core™2 Duo Processor T7100 1.8GHz

Ram * 2GB (1GBx2) PC2-5300 667MHZ

Processor *NVIDIA® GeForce® 8400M GT Graphics Processing Unit, 895MB14 Total Available Graphics

edit: marka model eklendi, baslik degistirildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi intimidator -- 7 Eylül 2007; 4:31:26 >

• bu ekran kartı orta düzeyde şuanda bir çok oyunu çıkacak olanlarıda oynatır devasal grafik isteyen oyunlar hariş tabiki çok bişey bekleme ama oyun oynarsın. hdd olayına gelince 4200 yavaş oyunlarda performansı olumsuz etkileyebilir bazı arkadaşlar ses ve titreşim yaptığını sölemişler acer 5920 başlığında bi onlara danış hdd işini.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cell@t

bu ekran kartı orta düzeyde şuanda bir çok oyunu çıkacak olanlarıda oynatır devasal grafik isteyen oyunlar hariş tabiki çok bişey bekleme ama oyun oynarsın. hdd olayına gelince 4200 yavaş oyunlarda performansı olumsuz etkileyebilir bazı arkadaşlar ses ve titreşim yaptığını sölemişler acer 5920 başlığında bi onlara danış hdd işini.

tesekkur ederim cvp icin
  • yok mu başka cvp verebilecek biri arkadaşlar??
  • benim bilgisayarımda;NVIDIA® Geforce® 8400M GT GPU 1023 MB Graphic Card var ben oyun oynıyabiliyorum rahat rahat şimdilik çok yüksek bir oyun denemedim
  • yüksek oyunları oynayamasın. dx10 destegi var ama işe yarayacagını sanmam. benim kanaatim 8400 alınması pek mantıklı degil
  • quote:

Orjinalden alıntı: EBK

benim bilgisayarımda;NVIDIA® Geforce® 8400M GT GPU 1023 MB Graphic Card var ben oyun oynıyabiliyorum rahat rahat şimdilik çok yüksek bir oyun denemedim

senin dediğin benim ekran kartıyla aynı değil galiba ama neyse
  • quote:

Orjinalden alıntı: celalcaner2

yüksek oyunları oynayamasın. dx10 destegi var ama işe yarayacagını sanmam. benim kanaatim 8400 alınması pek mantıklı degil

tamam da, 1500$ civari baska ekran karti gusel olan 17" ekrana sahip olan 2gb ram e sahip olan bir laptop ne alabilirm.. amerikadayim bu arada
    tesekkurlerr
  • su an medal of honor airborne kurdum orta kalitede takılmadan oynuyorum.. sony fz11m var bende aynı ekran kartını kulanıyorum su ana kadar herhangibir oyunda sorun çıkartmadı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.