Şimdi Ara

Sony Bravia Led TV lerde kaç saat kullanıldığını bulmak (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
14
Favori
15.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neferzade

Bu menüden nasıl çıkış yapacağız

Hocam yeşil olan açma kapama tuşuna basıp çıkıyoruz

• tema59 T kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam

• shanke kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim dostum.Bugün mediadan sony xd85 aldım ve servisi kuruluma geldiginde sizin isleminizi yaptirdim ve bana adamlar teshis ürününü sifir diye 1500 saatten fazla calisan cihazı itelemisler.cihazi kabul etmedim durumu bayiye sikayet ederek bildirdim ve ayrica tutanak tuttuk.iade ettim.bu guzel paylasimin icin cok tesekkur ederim,Allah Razı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: subutay3838

Tesekkur ederim dostum.Bugün mediadan sony xd85 aldım ve servisi kuruluma geldiginde sizin isleminizi yaptirdim ve bana adamlar teshis ürününü sifir diye 1500 saatten fazla calisan cihazı itelemisler.cihazi kabul etmedim durumu bayiye sikayet ederek bildirdim ve ayrica tutanak tuttuk.iade ettim.bu guzel paylasimin icin cok tesekkur ederim,Allah Razı olsun.

merhaba,
    bende de aynı tv var ama ben sırasıyla anlatılan işlemi yapsam da sonuç alamıyorum. Nasıl yaptınız acaba?
    Şimdiden teşekkürler...

Edit:Biraz önce denedim ve bu sefer oldu. Teşekkürler😊

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi domer2525 -- 9 Kasım 2016; 20:22:12 >
  • Hayırlı olsun TV niz,gule gule kullanin.pisman olmazsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: domer2525

quote:

Orijinalden alıntı: subutay3838

merhaba,
    bende de aynı tv var ama ben sırasıyla anlatılan işlemi yapsam da sonuç alamıyorum. Nasıl yaptınız acaba?
    Şimdiden teşekkürler...

Edit:Biraz önce denedim ve bu sefer oldu. Teşekkürler😊

Hayırlı olsun.

• Bendede 55XD8505 var fakat saat bilgisine ulaşamadım ne yapmam gerekiyor???
  • Konuyu hortlatmak gibi olmasin sony 50w805c modeli icin çalışma saatine nasil bakabiliriz?

• 49xf8596 model cihaz için aynı şey geçerlimidir aceba?
  • shanke kullanıcısına yanıt

Hocam verdiğim bilgi için teşekkürler. Konuyu hortlattım fakat bir sorum var. 2. El TV alırken bu TV nin daha önce onarım görüp görmediğini ve TV nin herhangi bir probleminin olup olmadığını servis menüsünden nasıl görebiliriz ? Yani TV testini nasıl yapabiliriz ?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.