Şimdi Ara

SONY BD PLAYER KULLANANLAR BURAYA (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
287
Cevap
2
Favori
25.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar herkese iyi akşamlar diliyorum bende aranıza yeni katılıyorum bi sorum olacaktı bende sony BDP s370 blu-ray oynatıcı var fakat 720p DTS filmleri takınca 'audio format not supported' şeklinde hata alıyorum ama yinede ses ve görüntü geliyo bunda pek problemim yok ama asıl 1080p DTS filmlerimi takınca 'the file is corrupt or unsupported' şeklinde hata alıyorum ve filmide açmıyor acaba bunun sebebi ne olabilir?
  • Dostlar merhaba;Benim bu topikten şimdi haberim oluyor bende de SONY BDP-S1E var,5KG falan cihaz sanırım.
    başından sonuna kadar okudum sanırım kimsede yok benide ekleyebilirsiniz.
    Yalnız Player'im bugünlerde beni üzüyor zira,BD filmleri okumuyor,hata veriyor cihazınızla uyumlu olmayan cihaz algılandı diyor,daha öncede bu tip problem olmuştu güncelleme yaparak gidermiştim fakat en son güncelleme 23/06/2010 da yaptım sanırım bu aralar zamanı geldi diye düşünüyorum fakat bir aksilikte olabilir diye düşünüyorum konuyla ilgili bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim...Ben LENS le alakası olabilir diye düşünüyorum...tozlanmış veya ömrü bitmiş olabilir...
    S1E yide seviyorum değiştirmekte istemiyorum ama böyle sıkıntılar yaşarsam Pioneer BDP-LX71 düşünüyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KMLSNY -- 10 Ekim 2010; 17:05:18 >
  • Sony BDP-s370 icin region free kod bulabildiniz mi? Yardimci olursaniz cok memnun olurum.

Tesekkurler
  • 3 Gunluk satilik Sony-BDPs370 sifir.

Ingiltere'den alindi, pioneer sistem ile kumandalar uyusmadi. PS3 ile mutlu oldugumu farkettim.

Ilan alttaki gibi acil satilik.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-ev-sinemasi-blu-ray-player-yeni-sony-bdp-s370-blu-ray-sifir-34400483/detay?
  • Merhabalar,şu anda Sony nin blu ray playerlarda yalnış bilmiyorsam son serileri S370,S470,S570 ve S770 değilmi?Yada yeni seri çıktımı yakın zamanda çıkarmı?Saygılar..
  • S380 ve S480 çıktı bildiğim kadarıyla...
  • Merhaba arkadaşlar .. Sony bdp s-350 marka bd oynatıcı aldım,yalnız ücretsiz videoları ve resimleri seyredemiorum..İnternet bağlantılarını yaptım,cihazı güncelledim ama bi türlü internetteki resim ve videolara giremedim.. Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum..Teşekkürler...
  • @ 12ugur06,

S-350'nin internetteki içerikleri gösterme özelliği yokki zaten. Sadece bluray disk taktığınızda Live özelliği kapsamındaki içerikleri görüntülersiniz.
  • satılık Sony bdp-s570 amerika best-buy dan alındı, çalıştırmak için gerekli voltaj çeviricisi hediye veriyorum...

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-ev-sinemasi-sony-bdp-s570-hediyeli-45797838/detay
  • bdp-s580 kullanıyorum şuanda listede değiştirebilirseniz sevinirim...
  • Yeni seri S480 S580 kullanan alan arkadaşlar yorum yazabilirler mi?
    USB den oynatabildiği desteklediği formatlar neler?
  • Merhabalar.Geçen haftalarda yeni açılan Marmara Forum daki Satürn mağzasında görmüştüm 2 yeni model olan 280 ve 380 modeli vardı Sony nin.Ve ikisininde fiyatları aynıydı yanılmıyorsam 280 TL.Yalnız yine orada eski model olan 370 modeli vardı oda 380 in fiyatında 120 TL gibi yanılmıyorsam daha pahalıydı.Eski modelin daha ucuz olması gerekmezmiydi bunu anlayamadım?
    Birde Sony nin son serileri olan x80 li seriler satılmaya başlandı ama,ne Sony nin kendi sitesinde ne de Sony Centerlarda aralarındaki farkları anlatabilecek bilgili kimseyi bulamadım..En azından internet sitelerini güncelleyebilirlerdi...
  • Sony S380 TrueHD 7.1 ve DTS-HD MA 7.1 destekliyormu ?

Philips Blu-ray Oynatıcı BDP8000 bu çok önplana çıktı benim için ne diyorsunuz beyler ? Sony mi daha iyidir ?
  • Philips i kötülemiyorum ama bence Sony bu işin mucidi olarak daha iyi.
  • s770 modeli usb' den her türlü formatı oynatabiliyormu, mkv denedim beceremedim

Ancak, flash belleği televizyonun usb' sine taktığımda oynattı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi d.t.s. -- 25 Mayıs 2011; 12:26:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: D&T&S

s770 modeli usb' den her türlü formatı oynatabiliyormu, mkv denedim beceremedim

Ancak, flash belleği televizyonun usb' sine taktığımda oynattı

sony ler mkv desteklemez...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deluge11 -- 27 Mayıs 2011; 23:06:11 >
  • ''arkadaşlar herkese iyi akşamlar diliyorum bende aranıza yeni katılıyorum bi sorum olacaktı bende sony BDP s370 blu-ray oynatıcı var fakat 720p DTS filmleri takınca 'audio format not supported' şeklinde hata alıyorum ama yinede ses ve görüntü geliyo bunda pek problemim yok ama asıl 1080p DTS filmlerimi takınca 'the file is corrupt or unsupported' şeklinde hata alıyorum ve filmide açmıyor acaba bunun sebebi ne olabilir?''

aynı sorun bende de var cevap verecek kimse yokmu?
  • Çocuklar mutfakta film seyredebilsinler ve de duvara asılı TV de kablo karmaşası olmasın diye dahili Blu-ray playerı olan 40ex40b televizyonu aldım. Çok memnunum, orjinal blu-ray disk kullanıyorum. Yalnız bir sıkıntım var bazen disk çalarken vibrasyon sesi gibi çok kuvvetli bir ses çıkıyor ve uzun süre devam ediyor. Sessizlik olduğunda bu uğultu gerçekten rahatsız edici oluyor. Bir de dün dikkatimi çekti diskin üzerinde diklemesine lekeler bırakmış 3-4 yerde, silince çıktı ama şüphe uyandırdı bende acaba bir sorun mu var? Sizde de ses oluyor mu?
  • Merhabalar akşam Sony bluray cihazı sorun çıkardı aşağıda yazacağım sorunla karşılaşan arkadaş varmıdır acaba?

Daha önce 4-5 kez izlediğim BD cd sini çalıştıramadı farklı BD cd sini çalıştırdı problem yok bu arada cd ler orjinal copy felan değil BD cihazının çalıştıramadığı cd yi HP laptop ta çalıştırdım bir problem yok ama Sony e takınca unknow gibi bişi yazıyor ve çalışmıyor.

Ayrıca laptoptan hdmı bağlantı ile tv ye bluray görüntüsünü aktarayım dedim cd koruması engel oldu cdyi durdurdu bu durumu nasıl aşarız acaba bilgisi olan varmıdır?
  • Hata mesajını tam olarak alabilirsek, yardımcı olmaya çalışırız.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.