Şimdi Ara

SONY AVR ve MÜZİK SİSTEMLERİ GENEL KONU (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.622
Cevap
40
Favori
109.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hknbjk

Bu ürünü kule hop deneyen varmı .. Bu konuda bilgisi olan ? (marka model)

Ben Pioneer s-v320 ile kullanıyorum, çok iyi ikili oldular. Bulabilirseniz tavsiye ederim.

SONY AVR ve MÜZİK SİSTEMLERİ GENEL KONU
  • Ben sadece dh520 ile 2 kule + vcs 10 bose centeri sürmek istiyorum.
    YAMAHA NS-50F
    YAMAHA NS-555 gibi
    yada sony - pioner in kulelerinden..

5+1 yada hazır sistemde kullanmak istemiyorum..
  • Öncelikle tüm arkadaşlara yardımlarından bilgi paylaşımından dolayı çok teşekkür ediyorum.mustakıl bi evim olsaydı kesinlikle bende ayrı bi sistemle kullanırdım sony avr yi fakat bu bile bazen tadını kaçırıyor.http://www.hepsiburada.com/Liste/playvision-hda-51a-digital-sound-decoder/ProductDetails.aspx?productId=evplayvisionhda51a&categoryId=154597#Gorseller bu cihazı alıcam heralde fakat 3 giriş görüyorum bu cihazda dijital sesi analoga çevirdiğinde sesi dağıtamıyor gibi geliyor bana kalite düşmez mi acaba.ne dersiniz.bi burda da daha net anlatıyor cihazla ilgili özellikler.eğer tasvip ederseniz almayı düşünüyorum arkadaşlar.dark media da bluray filmeri daha iyi ses kalitesiyle izlemek isterim.http://www.playstationturk.com/teknik-yazilar/en-ucuz-optik-5-1-ses-sistemi-nasil-yapilir.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi attila türkoğlu -- 21 Temmuz 2011; 12:24:19 >
  • Giriş değil de çıkış demek istediniz herhalde.
    Verdiğiniz adreste kutu içeriğinde 3 adet 2xrca to 3.5mm stereo çevirici görünüyor, onları kullanacaksınız.

Kutudan optik kablo da çıkıyormuş.
    Karar sizin, kullanmadan kalite konusunda birşey diyemeyiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: solestar

Giriş değil de çıkış demek istediniz herhalde.
    Verdiğiniz adreste kutu içeriğinde 3 adet 2xrca to 3.5mm stereo çevirici görünüyor, onları kullanacaksınız.

Kutudan optik kablo da çıkıyormuş.
    Karar sizin, kullanmadan kalite konusunda birşey diyemeyiz.

Solaestar arkadaşım bilgi için teşekkürler.siparişi verdim,bakalım nasıl olcak.iyi günler dilerim.

• Rica ederim, umarım beklentilerinizi karşılar.
  • Uzun zamandır STR DH 520 ile alakalı bir iki kelime yazmaya vakit olmadı ama geldıgı gunden berı test edıyorum . benden kesinlikle F/P olarak geçer not hatta yıldızlı
    bu paraya bu kadarı fazlası ıle yeterlı hatta bazı ust sınıf cıhazları kıskandıracak kadar iddalı bence
  • Ürünüm kargoya verilmiş.

Bakalım Harman Kardon 16wq ve STR DH 520 nasıl bir ikili olacaklar?
  • Yorumlarını bekliyoruz kardeş hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceset114

Ürünüm kargoya verilmiş.

Bakalım Harman Kardon 16wq ve STR DH 520 nasıl bir ikili olacaklar?

sanırım tam olacak watajları baya denk ve 520 gercekten başlangıç için fazlası ile yeterli bir cihaz o kadar cihazdan sonra bana bile yetti ayarları tam ogrendıgınızde gayet memnun kalırsınız bence endişe etmeyin
  • Cihaz alan arkadaşlar henuz bir yorum yapamadılar sanırım veya O kadar mutlu oldularkı yorumlamayı unuttular
  • quote:

Orijinalden alıntı: keyman2

Cihaz alan arkadaşlar henuz bir yorum yapamadılar sanırım veya O kadar mutlu oldularkı yorumlamayı unuttular

İnşallah öyledir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: samsungx

quote:

Orijinalden alıntı: keyman2

Cihaz alan arkadaşlar henuz bir yorum yapamadılar sanırım veya O kadar mutlu oldularkı yorumlamayı unuttular

İnşallah öyledir.

Emin ol memnun olmayan mutlaka yazar ustad
  • Satılık Sony Str-Dn 1010 3d amfi. Hiçbir problemi yoktur Amerika bestbuy dan 2010 temmuz ayında alınmıştır, yeni bir amfi aldığım için satılıktır. ist. içi elden dışı kargo alıcıya aittir. İndirim ve Takas yoktur. Not: voltaj çevirici ile kullanılır... 850 tl...
  • Sony-Yamaha set yapmislar Saturnde

fiyati 1200 TL

Sony DH520 - Yamaha NS50-NSP60 (5.0 set sub yok)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dark_defender -- 30 Temmuz 2011; 12:22:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deluge11

Satılık Sony Str-Dn 1010 3d amfi. Hiçbir problemi yoktur Amerika bestbuy dan 2010 temmuz ayında alınmıştır, yeni bir amfi aldığım için satılıktır. ist. içi elden dışı kargo alıcıya aittir. İndirim ve Takas yoktur. Not: voltaj çevirici ile kullanılır... 850 tl...

Fena fiyat degil ama 110v olması ve garanti olmaması bir handikap sayılır yinede cihaz güzel cihaz fiyat konusuda alıcı ile satıcı arasında illa bir şekilde cözülür
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark_defender

Sony-Yamaha set yapmislar Saturnde

fiyati 1200 TL

Sony DH520 - Yamaha NS50-NSP60 (5.0 set sub yok)

Sony bu Ara gerçekten çok fazla uğraşıyor bakalım sanırım konuda eski gücünü kazanmaya çalışıyor buda kullanıcya kesinlikle fayda saglayacak F/P saglayacak bşr durum ama kampanya olaylarına çok dikkat etmek lazım hergun daha cazıp daha kalıtelı uurnler kampayaya dahıl oluyor takıp etmek ve sabretmek sart
  • Herkeze merhabalar uzun bir uraş sonunda sistemi odaya kurabildim nihayetSony DH 520 ve JBL SCS 200. Jbl ankaradan MM den aldık iş için ankaraya gitmiştim burdan bazı arkadaşlarda ankara mm bu ürünü aldıklarını söleyince bende bi heves mm yi buldum ankarada ama 0 kutuda kalmamış tehşirden almak zorunda kaldım şans işte bişi cok istersin ya gelir dolanır ayağına neyse ordaki calışanlar hiç bir sorunu yok dedi.Güvendik aldık.Daha önce DTS ses deneyimim olmadığından hoplar iyimi kötümü hala anlamaya calışıyorum.Ama şuanda bi sorun gözükmüyor göze batan.Amfide DTS 5.1 yazısınıda gördük Allaha şükür.Ekstradan benim eski sinema sistemim olan sharp surround larını taktım 20w lık uyumlu oldu gibi.Amfinin arkasında heryer doldu.2 tane daha kolonum var gene sharpın acaba bu kolonları bağlama şansım varmı?Çünkü keyman arkadaş bosee 10 kullanıyor galiba 10 adet kolonu var(onlarda 5.1 gibi calışıyor galiba ama 10 tane ayrı ayrı heralde).1 girişe 2 tane falan bağlaya bilirmiyiz acaba bi sorun oluşturmu.80w ohm 6 olan 2 kolon var elimde.Forntların girişine yada centerin girişine taksam uyumlu olurmu acaba.?Şimdilik bu kadar.Saygılar.Bu arada JBL seti 470 tl ye aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atı Radeon -- 30 Temmuz 2011; 14:40:38 >

• ilave klon baglamaya gerek yok faydayı bırakın belkide sesde bozulma bile yapacaktır .
    Bu arada bendeki üürünü yanlış anlamışsınız l,ink e bakın göreceksiniz.

http://www.hepsiburada.com/Liste/ProductDetails.aspx?categoryid=152491&productid=evbose10
  • Teşşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.