Şimdi Ara

sony almalımıyım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar ben aracıma jameson 1800 amfı + jbl 1000 watt sub koyacam fakat teyp secemıyorum nedenıne gelınce butce kısıtlı 100 tl ye kadar teyp arıyordum electroworlde 129 tl ye sony dsx-a30 modelını gordum hosuma gıttı fakat teypten pek anlamam fakat markasının verdıgı guvenden dolayı almayı dusunuyorum fakat sesı ve bassları nasıl ısımı gorurmu bılemıyorum sızın bana en fazla 130 tl onerebılecegınız teyp varmı

• bunu al çift amfi çıkışlı , fazlasıyla tatmin olursun , cd çalmıyor onu bil...

https://www.atakantuning.com/Pioneer-MVH-1400-UB-Radyolu-USB-Girisli-Oto-Teyp,PR-370.html
  • fiyatı uygunmus ama kargo ucretsız ıse sıparıs verebılırım telefondan gırdıgım ıcın pek goremedım kargo ıle bılgı
  • kargo dahil değil , tahminim 10tl kadar tutar kargo fazla birşey tutmaz ...
  • sıte sızın ıse pm atabılırmısın
  • site benim değil , bu işlerle ilgilide ticari faaliyetim yok :)
  • pekı sony mı pıoneer mı
  • pioneer , yarın birgün satmayı düşünürsen hemen elden cıkartırsın bahsettiğim modelin fiyatına göre özellikleri cok iyi ...
  • aynı sıtede sonu 50 ıle bıten model var fakat stokda kalmamıs ama urun acıklamasında 2 yıl dıgıcom garantılı demıs ben sonu 50 ıle bıtenlerın garantısı olmuyor dıye bılıyorum
  • garanti konusunu bilmiyorum , 50 li serileri digicom getirmiyor diye biliyorum bende yanlış yazılmış olabilir ...
  • tesekkurler yarın satıcıyı arayıp gorustukten sonra kararımı verecem
  • quote:

Orijinalden alıntı: 25pc40

arkadaslar ben aracıma jameson 1800 amfı + jbl 1000 watt sub koyacam fakat teyp secemıyorum nedenıne gelınce butce kısıtlı 100 tl ye kadar teyp arıyordum electroworlde 129 tl ye sony dsx-a30 modelını gordum hosuma gıttı fakat teypten pek anlamam fakat markasının verdıgı guvenden dolayı almayı dusunuyorum fakat sesı ve bassları nasıl ısımı gorurmu bılemıyorum sızın bana en fazla 130 tl onerebılecegınız teyp varmı

Pıoneer mvh-1400
  • arkadaslar saolun pıoneer almaya karar verdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: 25pc40

arkadaslar saolun pıoneer almaya karar verdım

Pıoneer en iyi seçim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.