Şimdi Ara

''α'' SONY ALFA DSLR Fotoğraf ve Bilgi Paylaşım Alanı ''α'' (177. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.937
Cevap
38
Favori
356.544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Siteye yeni ürünler yükledim. Bunların arasında Wireless Flash Trigger set de var ; 1 verici 3 alıcı. Bu arada bozuk ya da hasarlı 50mm AF lensi ve A700 gövdesi olup satmak isteyen varsa görüşmek isterim. Hepinize mutlu yıllar diliyorum.

Haldun
    izmirfotomarket.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: iznik16

Sony DT 50 mm f1.8 SAM hakkında görüşleriniz nelerdir , a380 kullanıyorum minolta dan vazgeçtim bunu tavsiye ettiler birde size sormak istedim .
    -Teşekkürler

ben minolta kullanıyorum oldukça memnunum. sony diye kendinizi şartlamayın bence. düzgün bir minolta sizi oldukça mutlu edebilir. tabi bu sony kötü anlamında demiyorum onu kullanma fırsatım olmadı henüz. sadece fikrimi söylemek istedim. iyi günler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chomar

quote:

Orijinalden alıntı: iznik16

Sony DT 50 mm f1.8 SAM hakkında görüşleriniz nelerdir , a380 kullanıyorum minolta dan vazgeçtim bunu tavsiye ettiler birde size sormak istedim .
    -Teşekkürler

ben minolta kullanıyorum oldukça memnunum. sony diye kendinizi şartlamayın bence. düzgün bir minolta sizi oldukça mutlu edebilir. tabi bu sony kötü anlamında demiyorum onu kullanma fırsatım olmadı henüz. sadece fikrimi söylemek istedim. iyi günler.

Teşekkürler.
  • uzun bir karasızlık dönemi neticesinde slt a65 kesin kafaya koydum nerden uyguna bulabilirim.(vergimi verebileceğim ve ülkemde geçerli bir garanti belgesi verebilecek,kaçak göçek olmasın ) ocak elektroniğe mesaj attım ne kadar diye daha dönmediler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khanstern -- 29 Aralık 2011; 22:11:35 >
  • kaçak olmasını istemiyorsan ve garanti istiyorsan sony center'lardan alabilirsin. daha bir saat önce cevahirdeki sony centerda a65 inceledim hatta. fiyatı 2300lerdeydi yanlış hatırlamıyorsam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: halitkin

kaçak olmasını istemiyorsan ve garanti istiyorsan sony center'lardan alabilirsin. daha bir saat önce cevahirdeki sony centerda a65 inceledim hatta. fiyatı 2300lerdeydi yanlış hatırlamıyorsam.

govde + 50mm f:1.8 ne kadardir acaba sony centerlarda, sadece govde fiyatini ogrendiniz mi?:) A55 in evf siyle karsilastirirsaniz eger nasil gorunuyor yeni evf, govde olarak A55ten daha kaliteli hissettiriyor mu?:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozeba

quote:

kaçak olmasını istemiyorsan ve garanti istiyorsan sony center'lardan alabilirsin. daha bir saat önce cevahirdeki sony centerda a65 inceledim hatta. fiyatı 2300lerdeydi yanlış hatırlamıyorsam.

govde + 50mm f:1.8 ne kadardir acaba sony centerlarda, sadece govde fiyatini ogrendiniz mi?:) A55 in evf siyle karsilastirirsaniz eger nasil gorunuyor yeni evf, govde olarak A55ten daha kaliteli hissettiriyor mu?:)

Gövde kalitesi A55 e yakın, EVF ise çok çok üzerinde.
  • Elinde 50mm f1.8 olan varmı acaba.Lensin kalitesi nasıl?
  • mesajım bulunsun mutlaka bakıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: jamboree

quote:

Orijinalden alıntı: ozeba

quote:

Gövde kalitesi A55 e yakın, EVF ise çok çok üzerinde.

Ayni yere ben sordugumda 2700 800 arasi foyat cikardi. Simdi nasil 2300 diyor ? Gidip alayim o zaman

• http://www.micnova.com/EN/product/flashgun_accessories/syns_cord_adapter.html
    http://www.fotozeynep.com.tr/?do=shop&show=viewproduct&productid=2232#

a230 da bu flashı bu zımbırtı ile kullanabilşyormuşum
    nasıl yani, anlamadım
    flasha ttl özelliği mi eklenecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ölü ozan -- 31 Aralık 2011; 16:35:13 >

• Hocam o flash da ttl özelliği yoksa öyle bir özellik vermez minolta ve sony gövdelerdeki flash bağlantı yerleri diğer gövdelerden farklı olduğu için ilk linkteki aparattan edinirseniz flash ı sorunsuz olarak kullanabilirsiniz. ayrıca bu flash ı almayı düşünüyorsanız o aparattan elimde mevcut ücretsiz olarak size gönderebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kocyigitosman

Hocam o flash da ttl özelliği yoksa öyle bir özellik vermez minolta ve sony gövdelerdeki flash bağlantı yerleri diğer gövdelerden farklı olduğu için ilk linkteki aparattan edinirseniz flash ı sorunsuz olarak kullanabilirsiniz. ayrıca bu flash ı almayı düşünüyorsanız o aparattan elimde mevcut ücretsiz olarak size gönderebilirim.

teşekkürler
    ama ttl olmayınca "nur yüzlü fotolar" a mahkumuz. 120 dolara HVL-F20AM flash almak daha akıllıca...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ölü ozan

quote:

Hocam o flash da ttl özelliği yoksa öyle bir özellik vermez minolta ve sony gövdelerdeki flash bağlantı yerleri diğer gövdelerden farklı olduğu için ilk linkteki aparattan edinirseniz flash ı sorunsuz olarak kullanabilirsiniz. ayrıca bu flash ı almayı düşünüyorsanız o aparattan elimde mevcut ücretsiz olarak size gönderebilirim.

teşekkürler
    ama ttl olmayınca "nur yüzlü fotolar" a mahkumuz. 120 dolara HVL-F20AM flash almak daha akıllıca...

http://btsony.com/asp/product/1073/Sony-HVL-F20AM-Harici-Flas

nerede 120 $

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakan456

quote:

Orijinalden alıntı: Ölü ozan

quote:

teşekkürler

http://btsony.com/asp/product/1073/Sony-HVL-F20AM-Harici-Flas

nerede 120 $

http://store.sony.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?catalogId=10551&storeId=10151&langId=-1&partNumber=HVLF20AM
    burada

• kargosula gümrüğüyle yine aynı paraya gelir kanımca..
  • A65 i Forum istanbulda sordum. 2600 lira fiyat çıkardı. 2 lensli 3000 tl.
  • Alfa33'ümle fotolar çekmeye başladım.
    75-300 lensimi de aldım. Sayfa biraz renklensin :)
    Aşağıdaki fotoyu bu lensimle çektim.
    Umarım beyenirsiniz.
    (İlk yüklediğimde çok büyük oldu sildim, inşallah şimdi olmuştur)
    Olmuş ama görüntü kalitesi bozulmuş, kaliteyi bozmadan nasıl yükleyeceğim öğreneceğim inşallah.

''α'' SONY ALFA DSLR Fotoğraf ve Bilgi Paylaşım Alanı ''α''

''α'' SONY ALFA DSLR Fotoğraf ve Bilgi Paylaşım Alanı ''α''

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi szgk -- 3 Ocak 2012; 19:02:42 >

• a65 şu an için pahalı (benim için) 2000tl seviyesinde olunca alınır.. Ama a33 le çekilen resimlerde fena durmuyor.. ben amatör bile sayılmam daha önce slr bile tutmuşluğum yok acaba a65 yerine daha uygun model mi seçsem... (a35-a55 gibi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khanstern -- 4 Ocak 2012; 15:02:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan456

a65 şu an için pahalı (benim için) 200tl seviyesinde olunca alınır.. Ama a33 le çekilen resimlerde fena durmuyor.. ben amatör bile sayılmam daha önce slr bile tutmuşluğum yok acaba a65 yerine daha uygun model mi seçsem... (a35-a55 gibi)

şimdi sıfır a55 alırsanız aklınızda a65 kalacak kalmaması da mümkün değil o zaman ikinci el bir a33 alıp yanına istediğiniz lensleri alın yada paranız olduğunda a33ü satıp a65 alın. tabi bir gün içinde elden çıkartamayacağınızı bilin. böylece fazla zarar etmezsiniz gibi geliyor bana. 2000lira seviyesine gelirse a65 kapış kapış gider bence ilerde bende a65 almayı düşünüyorum

• 
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.