Şimdi Ara

Sony A6400 satın aldım | Kutu açma ve ön inceleme (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
2.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Fuji xt 3 tavsiyesi hangi mantıkla yapılır ya .. aynı para mi bunlar .. xt 30 de bari mübarek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • olympus epl9 öneririn. gövdedeki 3 eksenli is çok güzel video çekmeyi sağlıyor ve ekranı üste değil alta dönüyor.
    bu arkadaş epl8 i anlatıyor. 3.20 den sonra başka cihazla çektiği video nun titreşimi ile cihazın kendisinden çektiği videodaki titreşim farkına dikkat edin
  • Ücretli ek yazılımı alamama sorunu sizde de var mı? Varsa bunu nasil çözdünüz?

• Bende bundan aldım fakat pil tam olarak dolmuyor. Şarj'dan çıkardığımda %100 gösteriyor ama 2 saniye sonra %79 ya'da %80 gösteriyor. Nedeni ne olabilir ?

• Bu mesut beyin incelemelerini cok seviyorum. Özellikle bu arkadaş inceleme yaptıysa, izleme ihtimalim 2 kat artıyor..  

20 yıllık siteye yakısır bir editor

• Yok ya ruh hastası dolu bu forum. Burada cihazın incelemesini yapıyor, benim gibi fotoğraftan çok anlamayanlar da en azından bilgileniyor gelmiş "Vay sen almamışsındır bıdı bıdı bıdı"

Çok bozuldu burası çok.

• quote:

Orijinalden alıntı: astegon

Yok ya ruh hastası dolu bu forum. Burada cihazın incelemesini yapıyor, benim gibi fotoğraftan çok anlamayanlar da en azından bilgileniyor gelmiş "Vay sen almamışsındır bıdı bıdı bıdı"

Çok bozuldu burası çok.

evet ama baska bir konu daha var mesela bu forumda birine hakaret etmenin cezasi cok az birkac gun bani yeriz geri geliriz o arada zaten foruma yazmasak da birsey olmaz diye cesaret alip istedikleri gibi salliyorlar.. uyeye hakaret edene 15 gunden asagi ceza verilmese kimse hakaret edemez abuk sabuk yazi yazamazdi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fortune 4 -- 25 Şubat 2021; 6:44:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fortune 4

evet ama baska bir konu daha var mesela bu forumda birine hakaret etmenin cezasi cok az birkac gun bani yeriz geri geliriz o arada zaten foruma yazmasak da birsey olmaz diye cesaret alip istedikleri gibi salliyorlar.. uyeye hakaret edene 15 gunden asagi ceza verilmese kimse hakaret edemez abuk sabuk yazi yazamazdi..

Alıntıları Göster

Kesinlikle katılıyorum. Burası forum eyvallah. Fikirlerimizi ifade edeceğiz tamam. Ama hakaret edenlere, kibir abidelerine, aşağılayanlara ağır cezalar verilmeli. Mesaj silme ile bu iş olmaz.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.