Şimdi Ara

Sony A6400 satın aldım | Kutu açma ve ön inceleme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
2.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adam kendine kamera almış gidip gelen yorumlara bak Mesut bey, yine sabırlı adammış fazla kulağınızı çınlatmıyor. hayırlı olsun Mesut bey.

• Dış ortam video çekimi çok mu karanlık. Keşke aynı ortamda birde telefonla çekim olsaydı da karşılaştırabilseydik.

• öncelikle hayırlı olsun, ilk instagramdan yayınlayınca onun ucuna 35mm f1,8 gider diyen bendim :P fotoğraf çekerken kit lensde eksikliği yaşarsın ama videoda bence sıkıntı olmaz. kit lens çok küçük ve taşınabilir bir lens, montun cebinde arabanın gözünde her yerde taşınabiliyor. a6000 verken bir süre kullandım. şimdi a7 ilk seri ff cihaz var, bazen onun taşınabilirliğini arıyorum.
    bu sonynin 3.vlog kamerası. diğeri a5100, onda vizor yok ama dokunmatik. a6000 e yakın zamanda çıktı.
    a6400 de mic girişi var bunu gördüğüme sevindim

sanırım ayarlarda yüz düzeltme açık, videoda çok belli. onu kapatırsan bence daha doğal ve güzel görüntü çıkar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MetalWave -- 6 Mayıs 2019; 15:5:46 >
  • selmand kullanıcısına yanıt
    ekranı 180 derece dönüyor. mic girişi var.

• Speed-Step kullanıcısına yanıt
    Ruh hastalarına cevap vermeyin, muhatap olmayın Mesut Bey.

• Çok fazla sallantı ve titreme var, açıkcası ben video kalitesine çok da fazla takılmadan OİS iyi olan bir cihaz tercih ederdim ama Sony olmazdı kesinklikle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FreeRun -- 6 Mayıs 2019; 20:30:36 >
  • Fuji xt3 daha iyi bir tercih olurdu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nevfel

Görüntü kalitesi iyi ama hareket sırasında çok fazla sallanıyor. Beni rahatsız etti doğrusu.
    Aynen öyle
  • Artık herkes para için birşeyler yapıyor. Çıkar ve rant arzusu ülkemizin kanseri haline geldi. Sözüm meclisten dışarı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-92A2F8722 -- 7 Mayıs 2019; 21:50:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o'kadar para vermem kendim yaparım

• örnek fotoğrafları varmı.
  • bu arada saclar iyi olmuş.acıbadem ataşehirmiydi.doktor ismi neydi.maliyeti nekadar tuttu.
  • Ben olsam 6300 alırdım veya biraz daha ekleyip titreşim engelleme özelliğine sahip 6500, Bu model hiç hoşuma gitmedi benim nedense titreşim engelleme olsaydı tamam ama olmamış bence hayırlı olsun, üzerindeki 16-50 köşelerde iyi olmasa'da merkezde gayet keskin ve iyi performans verir.
  • Güzel Haber

• quote:

Orijinalden alıntı: Chillout

Fuji xt3 daha iyi bir tercih olurdu
    ben olsam öyle yapardım
  • Glorfindel1907 kullanıcısına yanıt
    VLOG için aldı, a6300 ve a6500 pratik olmazdı onun için. titreşim önleyici alırsa sorunu kalmaz.
  • Mesut bey, a6400 ile ilgili görüşlerinizi çok merak ediyorum. Bir videonuzda anlatırsanız çok memnun olurum.
  • Mesut bey ben de sizden 1-2 hafta önce Sony A6400 satın almıştım. Hala da kullanıyorum, çok güzel bir stand-still kamera. Gimbal ile de dışarıda çok işe yarar bir hale geliyor. Ancak hala çözemediğim bir sorun var. Bu kameranın ters dönen ekranı ile VLOG çekimleri çok zor hale geliyor. Kameraya bir mikrofon takmak neredeyse imkansız şu an benim için. Ekranı göremedikten sonra rahat edemiyorum. Buna nasıl bir çözüm buldunuz?
    Yurt dışında SmartRig denen markanın bir çok kılıfını ve cold shoe çözümlerini gördüm ancak Türkiye' de böyle bir çözüm henüz bulamadım. Siz nasıl bir çözüm sağladınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: iwd35

ben olsam öyle yapardım

Alıntıları Göster
    Fuji X-T3 alacak adam gider onun yerine imaj kalitesi fersah fersah otede olan Sony A7III alir. Ikisi de ayni boyutlarda. Oysa A6400 cok daha kompakt ve fiyati da uygun.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.