Şimdi Ara

SONY 46W905A 3D Full HD SMART LED TV

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
2
Favori
1.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 SONY 46W905A 3D Full HD SMART LED TV
    SONY'nin 2013 senesinde üretmiş olduğu efsane seri televizyonlarından birisidir. Gerçek panel hızı 100 hz ve 10 bit input lag değeri 19 msec
    Televizyonun servis ekranından bakıldığı zaman kullanım saati 4212 saat olarak gözükmekte olup bu süre cihazın 7 yılda sadece 6 ay kullanıldığını göstermektedir. Playstation, Apple TV ve Netflix için kullanılmıştır.
    Temiz kullanılmış olup hiç bir sorunu yoktur, servis tamir görmemiştir.
    4K ve büyük ekran alacağım için satmaktayım.

İstanbul içi elden teslim edilecektir.

?SONY 46W905A 3D Full HD SMART LED TVSONY 46W905A 3D Full HD SMART LED TVSONY 46W905A 3D Full HD SMART LED TV

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 2200 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• 1000₺ Verebilirim hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

1000₺ Verebilirim hocam.
    üzgünüm bu fiyata veremem 200 hz panel piyasada yok artık
  • LuqueTr kullanıcısına yanıt
    Piyasada yok ne alaka anlamadım? 7 yıllık tv 2200₺ vermek hangi akla kâr tv ömrü 10 yıl zaten. Kaldı ki o boyutta sıfırları 1600₺'den başlıo.

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

Piyasada yok ne alaka anlamadım? 7 yıllık tv 2200₺ vermek hangi akla kâr tv ömrü 10 yıl zaten. Kaldı ki o boyutta sıfırları 1600₺'den başlıo.
    ilanda da yazdığı gibi sadece oyun ve film izlemek için kullanıldı servis ekranına girdiğim zaman çıkan rakamlara göre televizyon 7 yılda 4212 saat buda 176 güne denk gelmektedir yani 7 yılda cihaz sadece 6 aya yakın bir süre kullanılmış oluyor. Ayrıca sizin vermiş olduğunuz rakamın üstünde teklif veren kişiler var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LuqueTr -- 31 Temmuz 2019; 16:7:46 >
  • 2013'den beri kullandığın tvnin 100hz olduğunu bilmiyorsun,satmaya kalkınca dünya tek 200hz diye satıyorsun ne iş.
    Yazdığın rakam üstü teklif verenler online mı yoksa o da düzmece mi?

• 2013 te açılan gruba girersin çoğu kişinin 200 hz bildiğini görürsün ayrıca cihazın kullanım saatini koydum 7 yılda 6 ay kullanılmış cihaz böyle az kullanılmış cihaz bulabiliyorsan onu alırsın 1000 tl ye vermiyorum ister inan ister inanma gayet senin verdiğin teklifin üstünde teklif veren var. İster alırsın ister almazsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LuqueTr -- 1 Ağustos 2019; 0:52:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LuqueTr

2013 te açılan gruba girersin çoğu kişinin 200 hz bildiğini görürsün ayrıca cihazın kullanım saatini koydum 7 yılda 6 ay kullanılmış cihaz böyle az kullanılmış cihaz bulabiliyorsan onu alırsın 1000 tl ye vermiyorum ister inan ister inanma gayet senin verdiğin teklifin üstünde teklif veren var. İster alırsın ister almazsın.
    Kargo olayı olsaydı 1500 TL civarına alabilirdim hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son fiyat nedir ve TV yi görebilirmiyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son olurunu mesaj at hocam, güzel bir fiyat ver alayım, full hd ve 100 Hz lik panel olduğu için(teknolojisinin farkındayım) fiyat/performans odaklı bir fiyat verirseniz almak isterim. Teşekkür ederim, hayırlı satışlar..
  • Bir son olur fiyatınız varsa banada gönderebilirmisiniz. Gelip alabilirim elden. Öğrenci indirimi olursa sevinirim.
  • Merhaba; sizin sattığınız televizyon yine satışta gözüküyor; bu ilanda
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-elektronigi-televizyon-sony-46w905a-3d-full-hd-smart-led-tv-766382774/detay

eğer bu şehirden birisi değilse benim bu dolandırıca 3. denk gelişim olacak. Hatta telefon numarası da 05365659795 ;-)
  • quote:

Orijinalden alıntı: nativen

Merhaba; sizin sattığınız televizyon yine satışta gözüküyor; bu ilanda
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-elektronigi-televizyon-sony-46w905a-3d-full-hd-smart-led-tv-766382774/detay

eğer bu şehirden birisi değilse benim bu dolandırıca 3. denk gelişim olacak. Hatta telefon numarası da 05365659795 ;-)
    Merhaba hocam ben televizyonu sattım yani 2. kez sahte dolandırıcı ilana denk geliyorum sahibinden.com'un artık buna bir önlem alması gerekiyor lütfen şikayet eder misiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: nativen

Merhaba; sizin sattığınız televizyon yine satışta gözüküyor; bu ilanda

Şikayet ettim telefonla aradım ama sahibinden.com'un buna bir şekilde önlem alması gerekiyor ortalık dolandırıcıdan geçilmiyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.