Şimdi Ara

Sony 2.Dalga ICS güncellemeleri yolda geldi gibi :D (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
227
Cevap
0
Favori
8.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tuş kilidinin yanından kamerayı açarsak hızlı ama tuş kilidi acikken yan kamera tusundan yavaş giriyor.
    rehber biraz daha hızlanmış menü aynı gibi ama bunlar ilk deneyim telefonu yüke bindirip bakmak lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tuş kilidinin yanından kamerayı açarsak hızlı ama tuş kilidi acikken yan kamera tusundan yavaş giriyor.
    rehber biraz daha hızlanmış menü aynı gibi ama bunlar ilk deneyim telefonu yüke bindirip bakmak lazım

• Ben dün geceden bu yana kullanıyorum. Ilk izlenimlerim iyi. Ancak telin yanında ki bildirim ışığı yanmiyor o kötü yani. Oradan bakınca anlıyordum çoğu zaman. Onun yanında klavye bence yavaş. Ve daha önceden mesajlarım da kişilerin fotosu çıkardı ilk yüklediğimde gelmedi en son aynı kişi sim karttada varsa ondan dolayı görülmediğini anladım. Onuda öyle çözdüm. Dolphin Hd Browser da daha önce bir fotonun üstüne geldiğimde Indir gibi seçenekler olurdu şimdi çıkmıyor. Hız açısından gözle görülür bir iyileşme var.

• quote:

Orijinalden alıntı: tolyo

quote:

Orijinalden alıntı: Akay KLC

Xperia Arc

Cihazı güncelledim, belirgin hız farkları var 4.0.3'e göre, kamera inanılmaz hızlı açılıyor şaşırmadım desem yalan olur
    menü akışları gayet hızlı uygulamalar 0.3'e oranla daha hızlı açılıyor rehberde çok hızlı açılıyor buna da çok şaşırdım, wireless'te iyileştirme var, video çekimi 4.0.3'e oranla daha iyi ve kaliteli gibi geldi bana
    donma falan kesinlikle yok sesine bakmadım stereo mu mono mu bilmiyorum bakınca editlerim mesajı

sormak istedikleriniz varsa sorabilirsiniz.

Kardeş güncellemeyi neyle yaptın Flashtool le mi attın? Birde bu ICS lere Root çıktımı bilgin varmı?

hocam ben flash tools'la yaptım 4.0.4 ile ilgili root hakkında bir bilgim yok ama xda'da 4.0.3 için olan yöntemle yapanlar olmuş

• quote:

Akay KLC

hocam ben flash tools'la yaptım 4.0.4 ile ilgili root hakkında bir bilgim yok ama xda'da 4.0.3 için olan yöntemle yapanlar olmuş

Tmm kardeş anladım sağol. Birde ne zamandır flashtool le işim olmadı unuttum Flashtool le işlem yapmak için Bootloader ın açık olması gerekiyormuydu?
  • quote:

quote:

quote:

Xperia Arc

Cihazı güncelledim, belirgin hız farkları var 4.0.3'e göre, kamera inanılmaz hızlı açılıyor şaşırmadım desem yalan olur
    menü akışları gayet hızlı uygulamalar 0.3'e oranla daha hızlı açılıyor rehberde çok hızlı açılıyor buna da çok şaşırdım, wireless'te iyileştirme var, video çekimi 4.0.3'e oranla daha iyi ve kaliteli gibi geldi bana
    donma falan kesinlikle yok sesine bakmadım stereo mu mono mu bilmiyorum bakınca editlerim mesajı

Kardeş güncellemeyi neyle yaptın Flashtool le mi attın? Birde bu ICS lere Root çıktımı bilgin varmı?

Hocam fransa romunu mu kurdun acaba?

• evet fransa romu ek uygulamalarla birlikte geliyor rom

bootloader kapalı benimkisi ama açıkkende yüklenebiliyor diye biliyorum
  • quote:

quote:

quote:

Xperia Arc

• sony ics arayüzünde menüye girince asagıdaki resimdeki gibi üstte sekmeler yok dimi?

Sony 2.Dalga ICS güncellemeleri yolda geldi gibi :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eray89

sony ics arayüzünde menüye girince asagıdaki resimdeki gibi üstte sekmeler yok dimi?

Yok ama bunu apex, 360, trabuchet, nova gibi launcherlar yükleyerek elde edebilirsiniz
  • Dün geceden beri Neo'da ICS kullanıyorum, tek sıkıntım 720p video kaydının takılarak yapılıyor olması. Ama kurulum sonrasında Sony Update Services ve PC Companion'dan bir türlü onarma (baştan yükleme) yapamadığım için olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Father Torque

Dün geceden beri Neo'da ICS kullanıyorum, tek sıkıntım 720p video kaydının takılarak yapılıyor olması. Ama kurulum sonrasında Sony Update Services ve PC Companion'dan bir türlü onarma (baştan yükleme) yapamadığım için olabilir.

Video ayarlarindan görüntü sabitleyici yi kapatın düzelir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biraz düzelme var gibi olmakla birlikte ara ara küçük takılmalar devam ediyor ama zum yaptığımda en ufak bir takılma olmadan görüntü yağ gibi akmaya başlıyor. Sanki durduk yerde işlemci gücü yetersiz kalmaya başlıyor gibi.
  • bende dün geceden beri 4.1.a kullanıyorum ikinci update gelmedi henüz benim yorumum gerçekten güzel ben begendim telefonda donma yavaşlama menüler arası donarak geçiş daha görmedim... herkes geçmeli ics ye :-) arc s

• quote:

Orijinalden alıntı: NS_85

quote:

sony ics arayüzünde menüye girince asagıdaki resimdeki gibi üstte sekmeler yok dimi?

Yok ama bunu apex, 360, trabuchet, nova gibi launcherlar yükleyerek elde edebilirsiniz

aslında pek bir esprisi yok gibi. widget lara ulassam ne olcak dimi

• quote:

Orijinalden alıntı: Father Torque

Biraz düzelme var gibi olmakla birlikte ara ara küçük takılmalar devam ediyor ama zum yaptığımda en ufak bir takılma olmadan görüntü yağ gibi akmaya başlıyor. Sanki durduk yerde işlemci gücü yetersiz kalmaya başlıyor gibi.

Sakin olunuz..
  • Hani bağırıp çağırmıyordum ki sakin olayım??
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: NS_85

quote:

aslında pek bir esprisi yok gibi. widget lara ulassam ne olcak dimi

Evet oradaki widgetler bazılarında gereksiz, bazı launcherlarda ise ana ekrana oradan widget ekleniyor. Apex ve novada o sekmeleri özelleştirebiliyorsunuz, örneğin favori uygulamalarınızdan oluşan bir sekme oluşturmak gibi

• ve bende gb ye geri döndüm
  • quote:

quote:

quote:

Xperia Arc

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.