Şimdi Ara

Sonunda Toplasım bilgisayarımı Sizce Nasıl? Yorumlarınızı bekliyorum...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar yeni bir sistem topladım vatan bilgisayardan dün, windows 8 kurdum, crysis 3 oynadım bana süper geldi ama sizce de nasıl?

Anakart : MSİ Z77A-G43

İşlemci : İ5 3570K

Ram : CORSAIR 4+4 1600 MHZ

Ekran Kartı : POWERCOLER AMD 7850 PCS+ 2GB 256 BİT

SOĞUTUCU : COOLER MASTER 212 EVO

SSD : TRANSCED 128 GB ( OKUMA YAZMA HIZLARI 560 MB - 530 MB )

KASA : GİGABYTE İNF SERİES 550 W POWER

• quote:

Orijinalden alıntı: mhmtkmz

Merhaba arkadaşlar yeni bir sistem topladım vatan bilgisayardan dün, windows 8 kurdum, crysis 3 oynadım bana süper geldi ama sizce de nasıl?

Anakart : MSİ Z77A-G43

İşlemci : İ5 3570K

Ram : CORSAIR 4+4 1600 MHZ

Ekran Kartı : POWERCOLER AMD 7850 PCS+ 2GB 256 BİT

SOĞUTUCU : COOLER MASTER 212 EVO

SSD : TRANSCED 128 GB ( OKUMA YAZMA HIZLARI 560 MB - 530 MB )

KASA : GİGABYTE İNF SERİES 550 W POWER

Bilgisayarın hayırlı uğurlu olsun arkadaşım, güle güle, keyfini çıkara çıkara kullan.. Bütün parçalar genel olarak güzel AMA o kasa ve içindeki PSU bu sistemde biraz sırıtmış diye düşünüyorum ben..

• Hayırlı uğurlu olsun hocam
  • Sistem genel itibariyle güzel olmuş....
    keşke işlemci fx 8350 alsaydın aldığın performansın 2 katını alırdın ama neyse iş işden gemiş

Kasa olmamış sadece gerisi güzel.....bu arada kaç fps alıyorsun o ekran kartıyla crysis 3 de ?

hayırlı olsun acıma ver odunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal_vatan -- 3 Mart 2013; 12:20:05 >
  • Bence FX6300,990XA GD55 ve 7950 ile daha iyi olur Tabii bu arada kasayı Xigmatek Asgard 381 500W alın.

Fena fail olmuşum zaten sistem toplanmış Sistem gayet güzel tabii ki güle güle kullanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8A506C2C1 -- 3 Mart 2013; 12:38:11 >
  • Arkadaşlar gerçekten içime sinmeyen tek şey kasa ve power oldu zaten, ama biliyorsunuz ki bazı donanımlar iyi olsun diye (ssd ve ekran kartı) mecburen kasa ve powerdan kısmak zorunda kaldım.............
    Vatan dan 1800 tl ye aldım,
    CRYSİS oynarken fps ölçmedim ( fps ölçümü için bir proğram tavsiye ederseniz sevinirim)

• quote:

Orijinalden alıntı: mhmtkmz

Arkadaşlar gerçekten içime sinmeyen tek şey kasa ve power oldu zaten, ama biliyorsunuz ki bazı donanımlar iyi olsun diye (ssd ve ekran kartı) mecburen kasa ve powerdan kısmak zorunda kaldım.............
    Vatan dan 1800 tl ye aldım,
    CRYSİS oynarken fps ölçmedim ( fps ölçümü için bir proğram tavsiye ederseniz sevinirim)

Windows 8 iyi puan verdi........

• ekran kartı modelini yazarmısın yada linkii ?
  • fraps programı indirebilirsin fps için
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kartal_vatan

Sistem genel itibariyle güzel olmuş....
    keşke işlemci fx 8350 alsaydın aldığın performansın 2 katını alırdın ama neyse iş işden gemiş

Kasa olmamış sadece gerisi güzel.....bu arada kaç fps alıyorsun o ekran kartıyla crysis 3 de ?

fx8350 i5 3570k ile başa baş gibi 2 kat artış biraz abartı olmadı mı?
    Ayrıca nm teknolojisi olsun tdp olsun i5 daha iyi değil mi? Oyunlarda da daha iyidir fx 8350 ye karşı.
    Sonuç olarak işlemci seçimi son derece doğru.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uabunyo -- 3 Mart 2013; 22:47:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: uabunyo

quote:

Orijinalden alıntı: Kartal_vatan

Sistem genel itibariyle güzel olmuş....

fx8350 i5 3570k ile başa baş gibi 2 kat artış biraz abartı olmadı mı?
    Ayrıca nm teknolojisi olsun tdp olsun i5 daha iyi değil mi? Oyunlarda da daha iyidir fx 8350 ye karşı.
    Sonuç olarak işlemci seçimi son derece doğru.

8350 i7 3770K kafa tutuyor sen ne diyon hocam evet nm teknolojisi kötü ama i5 3570K dan daha iyi ayrıca nm yüksek diye tdp yüksek diye i5 almam ben şahsen 8350 i5 havada karada yener

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.