Şimdi Ara

Sonunda Kasamı toparlayabildim :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Slm arkadaşlar uzun zamadır kılı kırk yararak titizlikle araştırarak çoğu parçasını forumdaki arkadaşlardan almış olduğum(pazarlıkta biraz kafalarını ağırttım:)bilgisayarımı en nihayetinde toparlayabildim ve sizlerle paylaşmak istedim.Öncelikle kendimce canavar saydığım makinemin özelliklerini sayayım sonra da fotolarına göz gezdirirsiniz :)

Anakart :Asus Rampage Extreme III
    İşlemci :İntel Corei 7 950
    Ram :3x4 =12 gb 1600 mhz Kingston Hyperx ram
    E.Kartı :Zotac gtx480 amp
    Harddisk:2x500 gb WD Blue+1tb samsung(yedek amaclı)
    Kasa :Cooler Master Cosmos S 1100
    Psu :Hıgh Power 1200 watt Rock Solıd
    Monitör :Samsung 32'' Full HD LE32B653T5WXXC
    Fanlar :5 adet Cooler Master 12 cm kırmızı led fan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salihgemili -- 18 Haziran 2011; 20:07:44 >

• yürü be Salihim,kim tutar seni.

sabrettin sabrettin de değdi doğrusu.

en yakın zamanda 3dmark 06,vantage vs. testlerini de bekliyoruz.bakalım bu hayvan -- zira kasa demeye dilim varmıyor-- neler yapabiliyormuş.
  • sistem de güzelmis kasada güzel olmus
  • Fanları üst kapak içerisine koy daha guzel olur hava akımı.
  • Güzel Gözüküyo Sistemde Sağlam ee Coolermaster Da Kasa olunca Yürü Bea Diyesi Geliyor İnsanın ... :D

• Bence böyle bir sisteme para sayıp değmez ' iMac ' almak daha mantıklı diye düşünüyorum çünkü bende alıcam ama yinede zevk işi hayırlı olsun sistemin çok güzel.
  • Eski masaüstümü özledim şimdi notebook var off of ...
  • 12 gb ram gereksiz diye düşünüyorum bide kingston ramlar güzel değil diyolar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdemfb12 -- 20 Haziran 2011; 14:56:55 >
  • Kingston özellikle hyperx modelleri oldukça stabil ve performansli çalışıyor.12 gb gereksiz de göreceli bı kavram :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: salihgemili

Kingston özellikle hyperx modelleri oldukça stabil ve performansli çalışıyor.12 gb gereksiz de göreceli bı kavram :)

Aynen Katılıyorum arkadaşa
  • Dostum toplam kaç para tuttu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmirCans

Dostum toplam kaç para tuttu ?

aynen ne kadar tuttu
  • Güzel iş çıkarmışsın
  • Sorular pm den cavaplanmıştır.Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim
  • Süper kasa olmuş. Eline sağlık.
  • Daha iyisi olması dileğiyle...
  • Arkadaşlar bu yazıyı yeni gördüm benimde katkım olsun istedim.

12GB Kesinlikle gereksiz; 3dmax, Photoshop ve bunun gibi programları aynı anda açıp çalışıyorum 6gb yetiyor, bende 2.sistem yaprım 3x2gb'ını 2.sistemime aktardım. Boşu boşuna 12gb almayın, Bu arada disk üzerindeki sanal belleği de kapatıyordum bazı programlar sorun çıkarıyor diye 2048-2048 sabitledim. Yoksa otomatikte 6gb daha disk'te yer açıyor ram'ı çok az kullanıyor.
  • Kasanın tipini sevmedim.
  • kasa güzel olmuşda ne kadar tuttu toplam ??
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.