Şimdi Ara

Sonunda kafayı yiyecegim (ekran parlaklıgı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ekran parlaklıgı son ayarda ama kafasına göre azalıp cogalıyor.İbre oynamıyor ama kendisi değişiyor.Amd ccc den vari bright kapadım.Güç seceneklerinden en yuksek performansı seçtim.Ne yaptıysam sabit kalmasını saglayamadım.Yardım edin lutfen

• NuckyTh kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Guc seceneklerinde yuksek performansin yanindaki plan ayarlarini degistire basin.
    Gelismis guc ayarlarina basin
    Ekran bolumunu bulup + isaretinden genisletin
    uyarlamali parlakligi etkinlestiri Kapali hale getirip tamam diyerek butun pencereleri kapatin.
  • Aynı problem bende de var ama zemin rengine göre kısıyor
    Dediğin ayar bende hep kapalı ama yine yapıyor

Nerden aldıysak bu DELL i...
  • oduranli kullanıcısına yanıt
    o dediginiz seecenek windows 8.1 pro yukluyken vardı bende.Ancak win7 de dediğiniz sekme yok maalesef.
  • NuckyTh kullanıcısına yanıt
    Haklisiniz bu parlaklik sorunu genelde windows 8 ile yasandigi icin windows 8 kullandiginizi dusunmustum ama sizde windows 7 varmis. Dikkat etmemisim konu basligina. Parlaklik sorunlarinin genelde sebebi donanimin uyumsuz suruculerinin yuklu olmasi. Ekran parlakligini otomatik ayarlayan sensor surucusu sayet yanlis ise bu tip durumlara sebep oluyor malesef. Genelde bu yuzden notebook ureticileri kendi guc tasarrufu yazilimlarini kullaniyorlar. Notebookunuzun kendi guc tasarrufu yaziliminizin windows 7 surumunu yukleyin muhtemelen duzelir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.