Şimdi Ara

sonunda dizele indirm geldi (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
2
Favori
1.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Ozn.Onl

aman ne çok diyenler yuh diyorum. sadece 2 aydır indirim üstüne indirim geliyor daha ne olsun az birazda şükretmeyi bilin be ayıp.

Not: hükümet yanlısı yada şakirt değilim ona göre laf sokun :)

Şükredelim şükretmesine de bu hesap kitap yapmayacağımız anlamına gelmemeli.

1 ocak 2012 de ham petrol fiyatı 101.5$, dolar 1.89 olduğuna göre 191,8 tl ham petrol. pompa fiyatları benzin-motorin ise 4.36-3.80
    21 haziran 2012 de ham petrol fiyatı 78$ civarı, dolar 1.8 olduğuna göre 140 tl ham petrol.

direk ilkokul matematiği kullanırsak eğer tl üzerinden %26.7 oranında düşmüş akaryakıt fiyatı.
    aynı orantıyı kursak eğer

benzin : 3.19
    motorin : 2.78

ediyor.

elimizin altında internet var, google da yasaklanmadı henüz. isteyen herkes bu verilere ulaşabilirken göz göre göre fahiş fiyatlar hala devam ediyorsa buna şükretmek gerekir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: bestanealtcizgi

quote:

aman ne çok diyenler yuh diyorum. sadece 2 aydır indirim üstüne indirim geliyor daha ne olsun az birazda şükretmeyi bilin be ayıp.

1 ocak 2012 de ham petrol fiyatı 101.5$, dolar 1.89 olduğuna göre 191,8 tl ham petrol. pompa fiyatları benzin-motorin ise 4.36-3.80
    21 haziran 2012 de ham petrol fiyatı 78$ civarı, dolar 1.8 olduğuna göre 140 tl ham petrol.

direk ilkokul matematiği kullanırsak eğer tl üzerinden %26.7 oranında düşmüş akaryakıt fiyatı.

ediyor.

elimizin altında internet var, google da yasaklanmadı henüz. isteyen herkes bu verilere ulaşabilirken göz göre göre fahiş fiyatlar hala devam ediyorsa buna şükretmek gerekir mi?

hcm aynen katılıyorum tekrar 120 dolara çıksa petrol mazot 5 tl olcak bu insanlar çıkıp dicekki dünyada petrol fiyatı arttı.Bizim insanımız niye asla kendinden olanı eleştiremez anlamıyorum

• Depoyu fullersem 4tl daha az ödeyecem, çok mutluyum anlatamam.
  • En son geçen hafta Opet ten 3.58 e aldım haftasonu yolculuk var bakalım ne kadar düşmüş görürüz
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyinugur

quote:

Orijinalden alıntı: bestanealtcizgi

quote:

ediyor.

hcm aynen katılıyorum tekrar 120 dolara çıksa petrol mazot 5 tl olcak bu insanlar çıkıp dicekki dünyada petrol fiyatı arttı.Bizim insanımız niye asla kendinden olanı eleştiremez anlamıyorum

çünkü birileri onlara "dünyada petrol fiyatı arttı" diyecek. ama onlar üşenip "abi ne kadarmış ki ne kadar olmuş bu" diye öğrenmeye çalışmayacaklar imkanları olduğu halde.
    aynı durum bu fiyatlar düşerken neden düşüyor diye merak etmediklerinden. çünkü yine birileri onlara "fiyatları düşürdük şükredin buna, daha ne olsun" diyor.
    şimdi burada her söylenene inanmak suç ama hırsızın hiç mi suçu yok. Bunun için de bir hadis var aslında.

"Senin doğru söylediğine inanan bir adama yalan söylemen, en büyük hainliktir"

• quote:

Orijinalden alıntı: 7he mcRp

quote:

Orijinalden alıntı: Jamais Vu

Ben hep 50TL'lik alıyom.

Pardon indirimmiş.

Sesli güldüm vallahi

Cok iyiydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hahaha artik tum istanbulu gezeriz sokak sokak kuru ile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.