H

Çavuş
13 Ocak 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 14 (Bu ay: 0)
Gönderileri
500 tl civarı bütçem var forumu okudum canon sx150 , canon sx230 ve fujifilm fx 80 hangisini alabilirim ayrıca başka tavsiye edebileceğiniz makina var mı teşekkür ederim
Arkadaşlar mrb 50.000 tl veya azcık üstü otomatik az yakan mümkünse dizel iyi donanımlı 2.eli sağlam sıfır araba tavsiye edecek olursanız ne tavsiye edersiniz şimdiden tşk ederim
arkadaşlar merhaba iki araba arasında kaldım jetta 1.2 comfort(46 000tl)vw olması vergi avantajı benzinli az yakması beni cezbediyo fakat motorun küçük olmasından ve dizel kullanıcısı olarak benzinliye geçiş beni zorlarmı diye de düşünüyorum.İkinci düşündüğüm araaç biraz daha pahalı c max titanyum dizel (56 000 tl) full donanımlı ve dizel olması büyük avantaj fakat jettadan da 10 000 tl pahalı yardım ederseni< sevinirim
uzun zamandır araştırmadan sonra araba seçimimi ikiye indirdim jetta 1.2 comfort(46200) liste fiyatı en son 45500 olur diolar ;bi de c max titanyum dizel onu da 56000-57000 e veriolar en son napsam bilemedim aradaki 11 000 tl fiyat farkına değer mi c max dizel ve full ama baya pahalı beni sarsacak ama almışken bunu mu alsam diyorum jetta ya 1.2 motor nası olur benzinli ama az yakıyor diolar bi de vergi avantajı var arada kaldım yardım ederseniz sevinirim.
merhaba arkadaşlar iki araba arasında hangisini alırdınız; focus style plus paketli dizel ile golf bluemotion ikisinden hangisini seçerdiniz fiyatları aşağı yukarı birbirine yakın şimdiden tşk ederim
abimde 2004 model corolla var tüplü 134000 de 2 ay önce antifreeze ekletti şimdi minimumda sebebi ne olabilir normal midir? yardımcı olursanız sevinirim
arkadaşlar 2008 model dizel fiestamı satmak istiyorum ama ne alabileceğim konusunda kararsızım yardımcı olursanız sevinirim.şu arabalardan hangisine yöneleyim karar veremedim vw jetta 1.2benzinli(44.200 tl) astra ctdi1.3 (43.000 civarı) megane3 dci authentiq(44.000) focus style tdci (biraz da daha pahalı ama 55.000) yakıt tüketimi donanım sağlamlık açısından değerlendirerek hangisini önerirsiniz
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 8 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 97
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 54.762 (Bu ay: 224)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.