Şimdi Ara

Sonunda birisine fena dalıcam, kendimi çok zor tutuyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dışarıda milletin suratına sigara dumanı üfleyenler ve maskesiz dolaşıp milletin üzerine doğru öksürenler beni sinir ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BC4848342 -- 13 Ekim 2021; 11:55:44 >

• çok uzun yazmışın

• Komik olduğunu mu düşünüyorsun? Adam toplumun önemli bir sorunundan bahsetmiş sen ne ağlıyorsun diyorsun bi pandemiyi vs de unut gelip yüzüne öksürürse ağlama o zaman

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • meola147of kullanıcısına yanıt

snn içn ksalttm krdesm

• Sen de arkadaşın bahsettiği tiplerden birisin galiba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dal dal dal

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • do it. do it.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç sorma hocam , al benden de o kadar.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • dün yolda yürürken dayının maskesi yok öksürerek geliyor yanıma girince de ağzını kapatmıyor döndüm huuağğk diye balgam alıp üzerine öksürdüm it gibi kaldı bakakaldı öyle

• İnsanları sevmiyorsun muhtemelen.Dışarda sinir olunacak o kadar dangalakça hareket eden insan varki.Hangi birini dövücen bitmez.Bizim toplum böyle sakin kalmaya bak,umursama insanlardan uzak durmaya bak...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cok haklisin kardesim..

• Haklısın da hangi birine dalacaksın? Birine dalsan yarın bir gün başka biri olacak. Her şeyin başı eğitim.

• Nickola Tesla kullanıcısına yanıt
    Aynen bitmiyorlar ki , daha bugün ekmek almaya giderken yine kaldırımda önüme geçen iki tane ihtiyar tüttüre tüttüre gidiyordu bütün dumanları bana doğru gelince durmak zorunda kaldım bekledim defolup gitsinler diye.

Yine bankanın önünden geçiyorum kapıda kuyruk var, herkes bok gibi sigara yakmış orada da sigara içmeyen üç beş gariban sesini çıkaramıyor o pisliklerin dumanını solumak zorunda kalıyor.O manzarayı görünce yine sinir oldum.

Bizde sigara içiyoruz ama ya evimizde ya da kuytu köşelerde içiyoruz, bu yapılan davranış resmen terbiyesizlik saygısızlık bence böyle insana saygısı olmayan davarlar yaşamayı bile haketmiyorlar.

• 1. olarak bir insan maske takmıyor diye birine vurmaya hakkın yok.

2. olarak sana saldırılmadığı nefsi müdafa olmadığı sürece senin kimseye saldırma hakkın yok.

Adam belki astımlı? nefes darlığı var? Nereden biliyorsun? Covid çıktı herkes diğer hastalıkları unuttu.

Sen ona vurduğunda belki nefes darlığı çekecek ve o insan senin yüzünden ölecek?

Bende bazen maske takmıyorum yokuşlarda veya park içinde yürürken çıkarmak zorunda kalıyorum.

Fakat milletin suratına sigara üflenmesi veya öksürülmesi bana göre yanlış ki bende sinir oluyorum bunlara.

Markete giriyorum dayı suratıma balgam atacak resmen... Yaşlı başlı adam...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.