Şimdi Ara

Sonunda Araç ALINDI (SS Geldi.)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
140
Cevap
2
Favori
5.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaklaşık 2 Aylık bir arayıştan sonra nihayet araç aldım.Forumda yardımcı olan arkadaşlara çok çok teşekkür ediyorum.

Aracı çalıştığım yerde bir arkadaşımın tanıdığından aldım.Sahibi titiz bakmış arabaya. Zaten çoğunluk eşi kullanmış.

2013 Model Opel Astra H Kasa 1.6 Essentia (En boşu)

Beyaz Renk Manuel Vites Lpg'li

Ön Tampon Plastik Aksam değişmiş.

Tampon Hariç Hata,Boya yok.

Fiyat: 38.500 TL

Arkadaşlar Ankara'nın buz gibi havasında sizin için üşenmedim indim çektim . Buyrun resimler
    Arabayı yıkatamadım daha kusura bakmayın artık

Sonunda Araç ALINDI (SS Geldi.) Sonunda Araç ALINDI (SS Geldi.) Sonunda Araç ALINDI (SS Geldi.) Sonunda Araç ALINDI (SS Geldi.) Sonunda Araç ALINDI (SS Geldi.)

Aracı yıkattım rengi ortaya çıktı

Sonunda Araç ALINDI (SS Geldi.) Sonunda Araç ALINDI (SS Geldi.) Sonunda Araç ALINDI (SS Geldi.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HainKost0k -- 11 Nisan 2015; 12:37:16 >

• Hayırlı olsun dikkat edin nazar değmesin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun konfor paketi var mı?
  • @4007 Allah razı olsun hocam aynen nazara gelmeyelim aman
    @yılanlıdağ Çok saolun hocam. Maalesef yok.
  • Hocam hayırlı olsun

• Fiyat güzel hayırlı olsun ,lpg tehlikeli ama.

• quote:

Orijinalden alıntı: CT Fletcher

Yaklaşık 2 Aylık bir arayıştan sonra nihayet araç aldım.Forumda yardımcı olan arkadaşlara çok çok teşekkür ediyorum.

Aracı çalıştığım yerde bir arkadaşımın tanıdığından aldım.Sahibi titiz bakmış arabaya. Zaten çoğunluk eşi kullanmış.

2013 Model Opel Astra H Kasa 1.6 Essentia

Beyaz Renk 33.000 Km

Ön Tampon Plastik Aksam Kaskoda Değişmiş. (Fatura Mevcut.)

Tampon Hariç Hata,Boya yok.

Landirenzo LPG Takılı.(Serviste Takılmış.)

Yanında 4 Adet Kış Lastiği Verildi.

Fiyat: 38.500 TL

Araç resimleri akşama eklenecek inanmayanlar olabilir

Az önce bir konuda vardı adam 2006 model civic için 42000 tl istiyordu. Adam 38500 'e 2013 model astra almış. Hakikaten şu vtec2 honda sahiplerinin kafasını anlayamıyorum.

• @D-NZ-93 Allah razı olsun hocam valla rahatladım ya
    @ufuk-34JD58 Teşekkürler hocam Yapacak birşey yok benzin fiyatları malum
  • En başta bende sarmıştım hondaya ama atlattık çok şükür İyikide 7-8 yaşında araca o kadar vermemişim .
  • quote:

Orijinalden alıntı: CT Fletcher

En başta bende sarmıştım hondaya ama atlattık çok şükür İyikide 7-8 yaşında araca o kadar vermemişim .

Aman hocam vallahi iyi yırtmışsınız. 9 Yaşında araba üzerinde orjinal teybi yok. Jantlar kapak. 2 airbag bir abs. 80000KM'de araç istediği fiyata bak 42000tl. E yuh insafsız..
  • 1.6 motor da performans yok yakıt tüketimi var ama LPG varsa sıkıntı yok . Ben tercih edecek olsam dizel secerdim en azından tükettiği kadar gidiyor veya LPG

Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 10 Nisan 2015; 13:40:56 >
  • @gorkemchem Bu adamlar yüzünden fiyatlar bu hale geldi hocam zaten . Allah'a havale ediyorum hepsini.

@TheCaliph_ Çok teşekkürler hocam . Aldık artık bakalım hayırlısı
    @ahmetkalecik Saolun hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HainKost0k -- 10 Nisan 2015; 13:42:40 >
  • Hayırlı uğurlu olsun.
  • Hayırlı olsun güle güle kullanın. Mantıklı seçim olmuş.
  • hayırlı uğurlu olsun. İyi fiyata en azından geçmişinin ne olduğunu bildiğiniz bir araç almışsınız. Güle güle kullanın inşallah.
  • @C4_1400 Teşekkürler hocam.
    @ScHeNKii_ScP Aynen hocam ben zaten alırsam böyle tanıdıktan felan ancak alırım diyordum zaten Çok teşekkürler.
  • hayirli olsun darisi basima
    civic ariyordum ama su siralar cruze a niyetliyim

• quote:

Orijinalden alıntı: narec

hayirli olsun darisi basima
    civic ariyordum ama su siralar cruze a niyetliyim

eyw hocam çok saol amin inş bulursun sende güzel gönlünce bi araç
  • Hayırlı olsun hocam, fiyatı biraz pahalı buldum, H Kasa için bu fiyat biraz fazla bence. Ancak yine de doğru bir tercih yapmış olduğunuzu düşünüyorum. Nazar değmesin.
  • Allah razı olsun hocam çok teşekkürler. Fiyata gelince doların durumu malum birde bunun üstüne yaz geldi sayılır onlara bağlıyorum.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.