Şimdi Ara

Sonunda akaryakıta ZAMlar başladı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
32
Cevap
0
Favori
1.564
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Sonunda akaryakıta ZAMlar başladı.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    360 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Vanished Man

Ne 6 lirası ya? Vergisiz hali 2-2,5 lira anca. Bayi karı ne ki? Zamanında onu tırpanladılar zaten.

Alıntıları Göster
    Eminmisin bir arastir bakalim 2017 rafineri ve bayi fiyati ile cikisi neydi ogren tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    herzaman depoyu fullediğim yerden tekrar fulledim lpg yi. 103 tl para ödedim 30 küsür litre lpg ye. keşke dün alsaymışım dün 2.80 küsürdü almadım bugün 3.35 olmuş

arabam km de 23 kr yakarken su an 28kr yakıyor.
    |
    |
    Dün akşam zam gece yarısından sonra yansır zannettiğimden -Shell in sitesinden baktığımda zam yansımamış gözüküyordu- depoyu fullemeye gittim. İstasyon karşıma çıktığında fiyatları görür görmez korkup direksiyonu ters yöne kırdım. Bir damla bile almadan geldim, ne olacak böyle bilemiyorum. Hani alacak durumum yok değil ama bu kadar da vermek koyuyor insana.
    |
    |
    |
    |
    Bir tek bizim ülkede var rampa aşağı boşa atma.

|
    |

"Biz halkın yanında, gücünü halktan alan bir partiyiz. Bayram trafiğinde can veren vatandaşlarımıza daha fazla seyirci kalamazdık. Benzine ,motorine, lpg ye GÜNCELLEME! yaptık ki insanları uçağa ve otobüse yönlendirip, trafik yoğunluğunu azaltmak kaydıyla bu ölümlerin önününe geçmek istedik.

Evet, çünkü onlar konuşur biz yaparız. Yazımız bir, kışımız bir askjfdasfhgjashgasfdjgsad..."

"Hee birde kurban kesmekle uğraşmak istemeyenler gidin bizim vakıflara, dini cemaatlere bağış yapın. Neymiş a-101 den almak migrostan almak, carefur dan almak... öyle birşey yok. O iş bitti."

|
    |

• Yüzbaşı
    521 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Halisünasyon

Eminmisin bir arastir bakalim 2017 rafineri ve bayi fiyati ile cikisi neydi ogren tavsiye ederim

Alıntıları Göster
    Ötvsiz+ kdvsiz halinden konuşuyoruz. 2016 1,4 liraymış. Dolar artışı+ petroldeki varil başına artışı düşünsek 2,5 lira yeterince yüksek.

Orijinalden alıntı: Vanished Man

Ötvsiz+ kdvsiz halinden konuşuyoruz. 2016 1,4 liraymış. Dolar artışı+ petroldeki varil başına artışı düşünsek 2,5 lira yeterince yüksek.

Alıntıları Göster
    2016 yılında dolar TL endeksi neydi peki? Petkime 2016 kuruylami etki ediyor sanki güncel kura gore

En son yakıta ötv zammı 15 temmuz sonrası 2 ay boyunca beleş sefer düzenlediklerinden sonra yapılmıştı.
    20 ya da 30 kuruştu hatırlamıyorum.
    Ötv ayarlamasıyla petrole gelen zamlar ötvden düşüyordu. Ayarlama sonrası 4 5 kere zam geldi heralde.
    Peki bu zamların hepsi ötvden ayarlanırken, bir de üzerine 59-5434 kuruş zamları gelmişken, biz tabelada yazan ücretin ne kadarını vergisiz ödüyoruz?
    2 lirayı geçmedi mi ötv ayarlamaları bu nasıl iş??
    |
    |
    zam zam kdv otv vergi enflasyon... 80 dogumluyum nostalji oldu epey olmustu bunlari duymayali, levent kircanin olacak okadari geldi aklima. Hey gidi gunler...

Neyse umarim enflasyon ve bu zam meseleleri bunlarla kalir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Halisünasyon

2016 yılında dolar TL endeksi neydi peki? Petkime 2016 kuruylami etki ediyor sanki güncel kura gore

Alıntıları Göster
    1,4 liradan 2,5 liraya çıkarmışım daha ne olacak? 2017 örneğini veren sendin. 2017 kurları veya petrol varil fiyatının şimdiyle ilgisi yok.
    2,6 olsa ne olur 3'e varsa ne yazar? Kol gibi ötv var. Ona ek olara kdv var bayi karı var.
    |
    |
    |
    |
    MSI MPG X570 GAMING EDGE WIFI, AMD Ryzen 3700x, G.SKILL Trident Z Neo 64GB (4 x 16GB)DDR4 3600, iChiLL GeForce GTX 1080 Ti X3 Ultra, Corsair HX1200, Corsair Air 540,ST8000DM004 Seagate 8TB 5400RPM,WDC WD40EFRX WD RED 4 TB 5400 RPM,KXG50ZNV256G NVMe TOSHIBA 256 GB,KINGSTON SA2000M8500G NVMe 500 GB,2x ST1000DM003 1 TB 7200 RPM, SteelSeries RIVAL 100, Logitech G230, Samsung 28 UE590D, AOC Q3279VWF, Roccat ISKU Keyboard--Bilgisayar 2--
    Asrock X570 Taichi, AMD Ryzen 3700x, Corsair Vengeance LPX 64 GB 3600 MHZ RAM, MSI GeForce GTX1080 ARMOR 8GB OC, EVGA SuperNOVA 1300 G2 80 GOLD, Corsair Graphite 780T,ST8000DM005 Seagate 8TB 7200RPM,WDC WD40EFRX WD RED 4 TB 5400 RPM,ADATA SX6000PNP 256 GB,KINGSTON SA2000M8500G NVMe 500 GB, Logitech G700s, Logitech G230, MSI Optix AG32C, Logitech G910 Orion Spectrum
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
SEO
Media Sözlük
bankalar.org
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,325
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.