Şimdi Ara

Sonuç Belgemi Ekledim Sizce Nereleri Yazmalıyım. Lütfen Yardımcı Olun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar öncelikle bayan olduğumu belirterek benim hangi bölümlerde okumamı önerirsiniz.

tam burslu özel ünilerde olabilir . %50 burslu iki yıllıklarıda tercih edebilirim ( iş olanağı garantiyse)

herkesin önerilerini bekliyorum kıbrısıda yazabilirim şimdiden teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: peotly

Merhaba arkadaşlar öncelikle bayan olduğumu belirterek benim hangi bölümlerde okumamı önerirsiniz.

tam burslu özel ünilerde olabilir . %50 burslu iki yıllıklarıda tercih edebilirim ( iş olanağı garantiyse)

herkesin önerilerini bekliyorum kıbrısıda yazabilirim şimdiden teşekkürler

öncelikle bayan olduğunuzu belirtmenize gerek yok ,burada herkes birbirine oldukça saygılıdır .yazılabilecek,önerilebilecek birçok bölüm var ..en azından ilgi duyduğunuz ya da yazmayı istediğiniz bölümler varsa onları söyleyin ki daha iyi yardımcı olsun herkes..

• yok ben bayan oldugumu ebelik hemşirelik için yazdım .

valla bende sizden fikir bekliyorum, hemşirelik atanabilecek sağlık meslek yükseokulları ve öğretmenlik düşünüyorum sızın onerebilceğiniz bişi varmı
  • bence seneyede kalabilirsiniz.Matematiğiniz olduüunuz sıraya göre fena değil.Biraz fen yaparak o sıralama 50-60 binlere düşürülebilir
  • drixer D kullanıcısına yanıt
    ben sayısaldım ygs den sonra tm ye geçtim boşladım acıkcası... hiç calısmadan feni öyle yaptım
  • Hemşirelik olabilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • odyometri ve optisyenliği araştır derim bildiğim kadarıyla iş imkanları iyi hemşirelik ve ebelik hakkında da bilgin vardır heralde yine de söylüyüm kpss ye iyi yaparsan il tercih ediyorsun herhangi bir yere atanmak istersen puanın önemi olmuyor ben öyle biliyorum
  • yaprak sarma Y kullanıcısına yanıt
    araştırayım puanları yuksek sanırım, başka önerisi olan varmı..

gau da sınıf öğretmenliği ve tam burslu hemşirelik tutuyo ve uluslararasında sınıf öğretmenliğide geliyo yakındoğudada hemşirelik geliyo lakin o 5 yıllık hazırlıklı..
    sizce ne yapmalıyım ..
  • yokmu başka önerisi olan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.