Şimdi Ara

...:::SonicStage 4.3 Full Installer Download (88.4 MB):::... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
0
Favori
103.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 13.300+ okunma sayısı we sadece 18 mesaj.... indirip te bişi yazmayanlar için de bişey değil...
  • ya sony iyi hos ta

baska PC ye takınca sarkı atamıyon hadi onu salla kendi PC mde yüklü hadi mümkünse sony deki sarkıyı PC ye aktaramıyosun

PC ye format attım sarkıları PC den dinleyemiyom

ama genede sony gibi kaliteli ses yok
  • yeni versiyonun farkı nasıl acaba su anda indiriyom ama insallah sasırırım :)
  • teşekkürler-eline sağlık
  • teşekkürler
  • sonic stage dışında başka program yok mu ben mp3 den soğumaya başladım doğru düzgün şarkı atamıyorum bu program hata werio
  • emeğine sağlık
  • abicim haklısın cok gıvık bi program

ama bide su var sony manyak güzel ses veryio yaaaa

demi ama

sonic stage yi iyi kullanabilen varsa bi etütü felan ayarlasak cok gıcık bi program

YHA dan selamlar saygılar
  • sagolasın
  • Beyler *** kpbs plus olarak atınca mp3 çalara... mp3 lerin ses kalitesi bariz şekilde azalmıyo dimi ?
  • beyler bende s 706 modeli var mp leri silemiyom bile artık programıs siz düsünün

bitek iyi tarafı sesi bak

• teşekkür ederim arkadaşım çok işime taradı;)
  • bende vista yüklü sonic stage 3.4 yükledim atmıyo..vista olduğu için mi bunu yüklesem olur mu?
  • bu programda uzman olan varmı ???
  • quote:

Orjinalden alıntı: YHA

bu programda uzman olan varmı ???

programı yazanlar bile bilmiyor bence
  • quote:

Orjinalden alıntı: ManDown

programı yazanlar bile bilmiyor bence

işte bu konuda çok haklısın...
  • quote:

bu programda uzman olan varmı ???

benim bütün ihtiyaçlarımı görüyor. ben s.s'den çok memnunum. bunu sony reklamı için demiyorum, bilgisayarla uğraşmaktan hoşlanıyorum. mp3 atmak için çok daha fazla uğraşmak gerekse de sonucu iyi. playlist yapıyorum ya da parçaların albüm isimlerini belli guruplar halinde atıyorum, böylece mp3 player'ım çok pratik çalışıyor.

yani kendime yetecek kadar "uzman"ım. 4.3'ü indirince bir farkı varsa onunla nasıl yapılır yazarım.
  • bu forumu açan arkadaşa çok teşekkürlerimi sunuyorum. gerçekten başımda bir dertti. google'dan "sonic stage vista" yazınca ilk burası çıktı. tekrar teşekkürler.
  • quote:

abicim haklısın cok gıvık bi program

ama bide su var sony manyak güzel ses veryio yaaaa

demi ama

sonic stage yi iyi kullanabilen varsa bi etütü felan ayarlasak cok gıcık bi program

YHA dan selamlar saygılar

1. kardeş dediğin gibi mp3 lerin silinememesi gibi birşey bende yok.(ben s703 f kullanıyorum.-zannedersem sadece hafıza farklı)
    2. programı yeterince kullanabildiğimi zannediyorum, anlatayım:

ilk olarak tavsiyem: "C:\ProgramData\SonicStage\Packages\Optimized Files" hedefinin bir kısayolunu kullanabileceğiniz herhangi bir yere atın. çünkü convert işlemlerinden sonra mp3'ler atrac3 formatında buraya atılır. yukarıdaki yazdığımı adres satırına yazarsanız kolayca oraya girebilirsiniz.

daha sonra convert işlemini gerçekleştirin. çıkan menüden istediğiniz formatı seçin. atrac3 plus 64 kbps tavsiyem.

...:::SonicStage 4.3 Full Installer Download (88.4 MB):::...

• daha sonra listeyi temizliyorsunuz.
    bundan sonra belirttiğim hedefteki convert yapılmış mp3'lerle media player ya da winamp yardımıyla m3u biçimli playlist yapıyorsunuz. yaptığınız playlist'i sonic stage'ye attıktan sonra mp3 player'ınıza yolluyorsunuz. bilgisayarda playlist'e hangi ismi verirseniz o isimle görünür. ayrıca sizin ayarladığınız sıraya göre çalar.

bu işin daha kısa yolu var mı bilmiyorum ama kendimce böyle bir çözüm buldum. tam 3 senedir sony mp3 çalar kullanıyorum.

...:::SonicStage 4.3 Full Installer Download (88.4 MB):::...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest -- 4 Eylül 2008; 23:17:25 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.