Şimdi Ara

Sonic the Hedgehog Fan Club (Sohbet/Bilgilendirme) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.029
Cevap
10
Favori
54.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benide ekleyin sonic i severim tailsden ötürü

Sonic the Hedgehog Fan Club (Sohbet/Bilgilendirme)

• Beni de ekleyebilirsiniz listeye. Hastasıydım. Hatta konuyu görünce Sonic posterimin olduğunu hatırladım ama yıllar önceydi ve artık yok. Kim bilir nereye gitti.
  • Ekle hocam
  • benide ekle hocam
  • smash bros'ta ne feciydi sonic :D
  • Vaay boyle bir topluluk var ve ben yeni goruyorum?? :D Zevkle katilirim :D Ustelik Lost Wolrd'u sabirsizlikla bekliyorum her ne kadar Wii U'm olmasa da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SpesifikBrush -- 5 Temmuz 2013; 0:21:03 >
  • Bütün bölümlerini seneler sonra yeniden izlemeye başladım.
  • Miles 'Tails' Prower > Miles Prower > okunuşu aynı Miles Per Hour gibi, küçük bi easter egg mi desem, işte anlaşıldı o sanırım :) beni de yazın, shadow fan was here

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reqvhio -- 6 Temmuz 2013; 13:38:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmutzahitcelik

quote:

Orijinalden alıntı: LttleHedgehog

Vaay boyle bir topluluk var ve ben yeni goruyorum?? :D Zevkle katilirim :D Ustelik Lost Wolrd'u sabirsizlikla bekliyorum her ne kadar Wii U'm olmasa da

quote:

Orijinalden alıntı: Aang67

Bütün bölümlerini seneler sonra yeniden izlemeye başladım.

@LttleHedgehog

Daha yeni açtım ondan görmemişsinizdir

Sonic Excursion adlı oyun yapılabilirmiş. Daha ortalıkta trailer ı yok tabi.

Ekledim.

@Aang67

Sizide ekledim. İnş yeni Sonic çizgi filmi/animesi de Sonic X kadar güzel olur

Yeni sonic animesi mi cikacak? Bu haberleri alabilecegimiz ozel bi site varmi?

• @LttleHedgehog
    Biraz yukarıda yeni TV serisiyle ilgili kaynakları paylaşmıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yalarca -- 6 Temmuz 2013; 15:08:22 >
  • quote:

İmzalarda Fan yerine Fun yazmışım. İlk mesajdaki imzalar düzeltildi. İster ordaki isterde profil bölümünden 'u' yu 'a' yapıp düzeltebilirsiniz

Not: Başka yazım hatası bulunursa bana bildirmekten çekinmeyiniz...

Yoo bende basindan beri a idi :D Bu arada yeni anime hangi kanalda yayinlanacak bilgi varmi?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: LttleHedgehog

quote:

İmzalarda Fan yerine Fun yazmışım. İlk mesajdaki imzalar düzeltildi. İster ordaki isterde profil bölümünden 'u' yu 'a' yapıp düzeltebilirsiniz

Not: Başka yazım hatası bulunursa bana bildirmekten çekinmeyiniz...

Yoo bende basindan beri a idi :D Bu arada yeni anime hangi kanalda yayinlanacak bilgi varmi?

Şuanda bir bilgi yok onunla ilgili ve imzanızda Fun yazmakta

Nasil birseyse artik a goruyodum 2 kere kontrol etmistim. Simdi u gordum degistiyorum :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• çok teşekkür ederim^^ bu arada o oyun eleştirilmişti çok ama bence ana karakterin shadow olması yetiyodu zaten^^ oynamayanlara tavsiye ederim^^
  • Beni zaten eklemiştiniz. Listede adım tekrarlanmış.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Reqvhio

çok teşekkür ederim^^ bu arada o oyun eleştirilmişti çok ama bence ana karakterin shadow olması yetiyodu zaten^^ oynamayanlara tavsiye ederim^^

Bundan sonra hosuma giden sahneleri yada sizin ozel olarak istediginiz sahneleri elimden geldigince GİF yapmaya calisicam

Ben elestirileri gormedim. (gormedim derken hani oyle bi arastirma yapmadim)

ne gibi elestiriler vardi?

ya, işte bazı bölümleri tekrarlamamız gerektiği, ki bence birazcık daha az olsa iyi olurdu, işte gameplay falan, oyunun özüne yönelik eleştiriler gördüm daha çok mekanikler gibi , valla beni etkilemiyo pek o yüzden fazla takmadım

• 26'ya geldim. Ne kadar eğlenceli olduğunu unutmuşum.

• Youtube üzerinden İngilizce izliyordum ama 50 küsürüncü bölüme kadar Youtube üzerinde yok o yüzden internetten indireceğim.

• Herhangi bir şekilde çeviri ile izlemiyorum. İngilizce bölümler de yok Youtube üzerinde. 480p torrent bulmam gerekecek.

Bu arada çeviriler yakın zamanda gelmezse ben çevirebilirim belki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aang67 -- 8 Temmuz 2013; 11:06:29 >
  • Dinleyerek çevireceğim için İngilizce dublaj ve Türkçe altyazı olur. Altyazının olmadığı bölümden başlarım çevirmeye.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.