Şimdi Ara

Sonic the Hedgehog 2 | Kirpi Sonic 2 (2022) | Jim Carrey - James Marsden (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
2.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

normalde asla dublaj izlemem ama şimdi digitale düşmesini beklemek de istemiyorum, madem güzel gideyim bari. Hem de küçüklüğümden beri aşırı sonic hayranıyım, shadow'dan sonra en çok sevdiğim çocuk karakteri olabilir Sonic the Hedgehog 2 | Kirpi Sonic 2 (2022) | Jim Carrey - James Marsden 

• Targaryen96 kullanıcısına yanıt

After Credits'i gördüğünde bayram edeceksin o zaman. Eğer spoiler'i okuduysan görmüşsündür ama okuma izle sonra okursun. Sonic the Hedgehog 2 | Kirpi Sonic 2 (2022) | Jim Carrey - James Marsden Dublaj iyi bence. Zaten seçeneğin de yokmuş izle gitsin. Dublaj altyazı olayından daha öemli olan şey gittiğin salonun kalitesi. Filmde çok görsel ve ses efekti mevcut dolayısıyla gittiğin salonun sesi, perdesi iyi olsun derim. Dandik bir sinemada izlenecek bir film değil. He izlenir ama hakkı verilmiş olmaz.

• Sonic the Hedgehog 2 | Kirpi Sonic 2 (2022) | Jim Carrey - James Marsden
    Sonic the Hedgehog 2 | Kirpi Sonic 2 (2022) | Jim Carrey - James Marsden

Box Office Türkiye: Sonic the Hedgehog 2, gişenin yeni lideri oldu

Haftanın öne çıkan yeni filmlerinden Kirpi Sonic 2 (Sonic the Hedgehog 2), 118 bin 564 seyirciyle açılışını Box Office Türkiye'nin zirvesinde gerçekleştirdi. Bergen'in beş haftalık liderlik serisini sona erdiren film, pandeminin hemen öncesinde 114 bin 166 seyirciyle açılış yapan serinin ilk filmi Kirpi Sonic (Sonic the Hedgehog)'i açılış performansı anlamında geride bıraktı.

Bergen, 51 bin 780 seyirciyle beş haftalık serisinden sonra listenin ikinci sırasında kendine yer bulurken, animasyon film Doru Macera Ormanı, gösterimdeki ikinci hafta sonunda 33 bin 894 seyirciyle üçüncü sırada yer aldı. Morbius, 33 bin 239 seyirciyle gösterimdeki ikinci hafta sonunu dördüncü sırada kapatırken, haftanın bir diğer yeni filmi Kendinden Kaçak ise 31 bin 754 seyirciyle listenin beşinci sırasında yer alan yapım oldu.

08-10 Nisan hafta sonunun seyirci sayılarının detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

https://boxofficeturkiye.com/haber/box-office-turkiye-sonic-the-hedgehog-2-gisenin-yeni-lideri-oldu--4112#:~:text=Box%20Office%20Türkiye%3A%20Sonic%20the%20Hedgehog%202%2C%20gişenin%20yeni%20lideri%20oldu,-66%20Gösterim&text=İlk%20hafta%20sonunda%20118%20bin,Office%20Türkiye%27nin%20zirvesine%20yerleşti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 12 Nisan 2022; 20:34:46 >

• Film güzel ve eğlenceliydi. Ufaklıkları gönül rahatlığıyla götürebilirsiniz. Tek gözüme batan nokta Eggman her zaman şişman tombalak bir adam olarak tasvir edilip gösteriliyorken filmde hala incecik sanırım bu konudaki komple dönüşümünü üçüncü filme saklamışlar. Jim Carry kişilik olarak Eggman’i güzel yansıtıyor ama ona bir lafım yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ranez R kullanıcısına yanıt

Hocam siz böyle yazınca şimdi film sadece çocuklar içinmiş gibi bir anlam çıkıyor. Bizim gibi koca adamlar da izleyebilir bence. Sonic the Hedgehog 2 | Kirpi Sonic 2 (2022) | Jim Carrey - James Marsden Evet Eggman normalde iki oda bir salon olması gereken bir karakterdi ama Jim Carrey uğruna bence şişman olmaması hiç sorun değil. Belki sonraki filminde -olur da ikna ederlerse, emekli olacağım filan diyordu- şişmanlatırlar ona da bir hikaye yazarlar. Mesela normalde oyunda Dr. Robotnik karakteri keldir, pala bıyıklıdır. Ama ilk filminde Robotnik kel ve pala bıyıklı değildi. Sonradan böyle oldu. Umalım da 3. filmde de yer alsın. Evet 3. film geliyor. Sonic the Hedgehog 2 | Kirpi Sonic 2 (2022) | Jim Carrey - James Marsden 

• Kartal Göz kullanıcısına yanıt

Yok öyle demek istemedim elbette. :) Büyükler de gidip keyif alabilir. Kendimden biliyorum 28 yaşındayım ekrandan gözlerimi ayıramadım. Özellikle Sonic oyunları oynayarak büyüyen biri olarak çok keyif aldım. İçimdeki nostalji duyguları tetiklendi. Güzel göndermeler vardı. İnşallah üçüncü filmi de böyle devam ettirirler gider onu da izleriz. Sinemayı Sonic’le kapatmıştım pandemi yüzünden, gene Sonic’le açtım. Güzel bir deneyim oldu benim için.

• Ranez R kullanıcısına yanıt

Alıntı

metni:
    Sinemayı Sonic’le kapatmıştım pandemi yüzünden, gene Sonic’le açtım.

Aynısı. Sonic the Hedgehog 2 | Kirpi Sonic 2 (2022) | Jim Carrey - James Marsden 

• Baya keyifliydi ama ilk filmi daha cok begendiğimi söyleyebilirim. Sanki ilk filmdeki aksiyon ve macera olayı gözüme daha hoş göründüydü bilemedim şimdi olsun.Sonic the Hedgehog 2 | Kirpi Sonic 2 (2022) | Jim Carrey - James Marsden  Salonda cocuklar doluydu bende cocuk gibi eğlendim baya güzeldi Sonic the Hedgehog 2 | Kirpi Sonic 2 (2022) | Jim Carrey - James Marsden 

• Sonic the Hedgehog 2 | Kirpi Sonic 2 (2022) | Jim Carrey - James Marsden
  • Malum ortamlara ufaktan ufaktan düşmeye başlamış, altyazı da gördüm. Ancak ben sinemada izlemiş biri olarak 4K versiyonunu bekliyorum.

• İlgilisine Webdl sürümü 4K'lar düşmüş. Sanırım bunlarla yetineceğim. Tekrardan şu görsel şöleni izlemek lazım. Sonic the Hedgehog 2 | Kirpi Sonic 2 (2022) | Jim Carrey - James Marsden 

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.