Şimdi Ara

Son Ubisoft Oyunlarında Siyah Bar Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 ay
  • Cevaplayan Üyeler 4
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 21 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 6
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • StereoFap (4 mesaj) Omisis046 (2 mesaj) Hudson51 (2 mesaj) ProStr33t (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (7 mesaj) Mobil (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> RPG/FRP >> Son Ubisoft Oyunlarında Siyah Bar Sorunu
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    134 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Başlıkta da belirttiğim üzere son çıkan oyunlarında garip şekilde oyun içerisinde altta ve üstte büyük barlar var. Ac Odyssey'de de durum böyleydi Immortals Fenyx Rising'de de. Ac oynarken zaten oyun boyunca aşırı derecede sıkılmama neden olmuştu ve şimdi de aynı sıkıcılığı immortals'da yaşamak istemiyorum. Tüm çözünürlükleri denedim fakat olmuyor. Bunun bir çözümü yok mu?

|
    |
  • Binbaşı
    1892 Mesaj

Ekran görüntüsü atma imkanınız varsa bir atın bakalım. Bahsettiğiniz sorunu ilk defa duydum. Bir çözüm olarak ise oyunun klasöründen exe dosyasının özelliklerine girin, uyumluluk kısmından yüksek DPI ayarlarını değiştir kısmına girin ve Yüksek DPI ölçeklendirme davranışını geçersiz kıl kutucuğuna tik atıp uygulayın. Sorununuzun çözülmesi lazım. Böyle de çözülmez ise dosya doğrulatması yapmayı deneyin.

• Binbaşı
    1678 Mesaj

Çözünürlük ve aspect ratio oranlarını değiştirmeniz lazım hocam, onlarla ilgili.

• Teğmen
    134 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Ayarı da denedim fakat yine olmadı. Bu olayı tam ekran ve kenarlıksız ekranda alıyorum. Sadece ac odyssey ve bunda oldu, diğer oyunlarda olmadı. Fotonun altındaki siyah çizginin daha büyüğünün üstte de olan versiyonu diyelim. Pencereli modda kayboluyor ama öyle de oynamak istemiyorum.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/08/48/d5/0848d590bf7463107819c2b80387879e.png&t=0&width=480&text=1
    |
    |
    Hudson51 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    134 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Omisis046

Çözünürlük ve aspect ratio oranlarını değiştirmeniz lazım hocam, onlarla ilgili.

Hepsini denedim.

• Binbaşı
    1678 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: StereoFap

Hepsini denedim.

Alıntıları Göster

En boy oranı yazıyor işte, onu değiştir.

• Teğmen
    134 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Hocam, oyun içerisinde olan ilgili ayarların hepsini denedim. Tam ekran ve pencereli ayarlarda siyah barlar kalkmıyor.

|
    |
    Omisis046 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    139 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    ComputerEngineer1

Canlı destek ile iletişime geç hocam
    |
    |
  • Binbaşı
    1892 Mesaj

Hocam bir ihtimal TR yamasız denesene. Bazen yama programları oyunu bozabiliyor. Driverlarını da güncel mi kontrol et. Belki ekran kartı driverında sorun vardır.

|
    |
    StereoFap kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Radyo Dinle
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,217
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.