Şimdi Ara

..:: Son Kehanet ::..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    -nedir bu son kehanet ?
    son kehanet aynen ogame, klansavaşları, vb.. browser üzerinden oynanan ÜCRETSİZ, PREMİUMSUZ oynanan imparatorluk oyunudur.. oyuna her gün bir yenilik katılarak güzelleştiriliyor.Bazı özelliklerde eklenince gerçekten güzel bir oyun olacak kanaatimce.. oyuna girip kaydolduktan sonra bilgi bölümüne girip oyunu keşfedebilirsiniz.. yinede bulamadığınız soruların cvplarını burdan banada sorabilirsiniz.
    iyi oyunlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zZFatihSultanZz -- 21 Aralık 2006; 22:44:35 >

• 1-Arama yapmadan konu açma

2-olarak bütün oyunları saymışın ama bu oyunun neye hitap ettiğini sende bilmiyosun anlaşılan ben biraz açıklayayım sizlere

Benim bakmaktan usandığım (en az bir 4 ay var) beta kısmı bitmez bir oyun evet doğru okudunuz oyun şuan için halen beta yani

Versiyon: Beta

--------------------------------------------------------------------------------

Genel
    %76
    Cephane
    %100
    Savaş
    %78
    BETA SÜRÜMÜ
    %76

toplamda %76 bitmiş oyunun geri kalan kısımları bugları fln sayılır oyunda account alıp oynayabiliyorsunuz ama neyse ben oyunun konusuna geçeyim

bu oyunda sanki biraz Total War havası var gibi diyeyim size
    --------------------------------------------
    Oyunda 2 kısım var
    -İmparator
    -Kiralık Asker

Birde Irklar var

İsim
    DiMagra

Irk Özellikleri (*)
    Maksimum insan limiti +50
    Büyüme +3
    -------------------------
    İsim
    Andios

Irk Özellikleri (*)
    Maksimum asker limiti +50
    İsim
    Aldichian

Irk Özellikleri (*)
    Zeka +3
    İsim
    Nopedna

Irk Özellikleri (*)
    Giderler -%20
    İsim
    Glomnak

Irk Özellikleri (*)
    Madenler +%10
    İsim
    Drohal

Irk Özellikleri (*)
    Yetenek +3
    İsim
    Kalrath

Irk Özellikleri (*)
    Güç +3
    İsim
    Klethoran

Irk Özellikleri (*)
    Karakter +3
    İsim
    Anilonn

Irk Özellikleri (*)
    Araştırma +%10
    İsim
    Lentsura

Irk Özellikleri (*)
    Bünye +3

(*) Tüm karakterlere ait imparatorluklar başlangıçta eşit özelliktedirler. Irk özellikleri Luma Ograion binası yapılmadığı sürece faaliyete geçmez. Bu başlangıçta tüm oyuncuların eşit koşullarda başlaması ve zaman faktörünün oyun üzerine direkt etkisinin azaltılması amacıyla yapılmıştır.
    --------------------------------------------

oyuna bu istediğiniz 2 seçenekden biri olarak katılıyosunuz kiralık asker olursanız
    İmparatorların emrinde savaşlara katılıp ganimetler toplayıpp İmparatorlardan para alıp ordunuzu güçlendiriyosunuz çok güzel ve eğlenceli bence bu grup
    oyunda bir incelik düşünülmüş oda şudur basacağınız askerin savaş malzemelerini almadan askeri basamıyorsunuz sonra ben niye asker yapamıyorum nerden oluyo bunlar demeyin

İmparatordan bahsedelim kiralık askerken de İmparator olabiliyorsunuz bunuda söylemeden geçmiyeyim
    İmparator olduğunuzda maden alanlarınız var bunları geliştiriyorsunuz kiralık asker tutup savaş açıyorsunuz diğer İmparatorluklara
    bu şekilde güzel bir oyun ama şuan için pekde oyunun iyi olduğunu söyliyememki
    tam sürüme geçişte accountların silinmemesi için kimse garanti veremez bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StummScream -- 22 Aralık 2006; 11:04:14 >

• Ayrıntılı bilgi verdiğin için teşekkür ederim...
  • en güçlü 5. kiralık asker oldum -
  • tbrikler..
    bende en güçlü 2. imparatorluğum
  • en güçlü 2. kiralık asker we en güçlü 2. orduya sahip kiralık askerim :D..
  • Oyunda fazla kişi olmadığı için pek bi önemi yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: DarkBlaDe

Oyunda fazla kişi olmadığı için pek bi önemi yok

bizde biliyoz heralde bi oyunda ilk 3e grmişiz heycanımızı yaşıyoz sen gel o heyecanı s.....
    oldumu senin bu yaptıın şindi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: NinJaFu

quote:

Orjinalden alıntı: DarkBlaDe

Oyunda fazla kişi olmadığı için pek bi önemi yok

bizde biliyoz heralde bi oyunda ilk 3e grmişiz heycanımızı yaşıyoz sen gel o heyecanı s.....
    oldumu senin bu yaptıın şindi?

Heyecanmı ? Hangi heyecan

(imzan kural dışı)
  • arkadaşım her insanın düşünceleri heyecanları sevinçleri üzüntüleri farklıdır.. biraz saygılı olmalısın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: zZFatihSultanZz

arkadaşım her insanın düşünceleri heyecanları sevinçleri üzüntüleri farklıdır.. biraz saygılı olmalısın.

Sadece fikrimi söyledim, saygısızlık yapmadım
  • Sadece fikrimi söledim diyorsun yukarda arkadaşın heyacanıyla alay ediyosun ( Heyecanmı ? Hangi heyecan )..
    Sence bu sadece fikirmi ima ediyo .. nese polemiği büyütmeyelim.burda hepimiz arkadaşız.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.