Şimdi Ara

SON İNDİRİM!!!! CORSAIR GS600 GAMİNG SERİES 600W SIFIR 2013 EDİTİON POWER SUPPLY

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
4
Favori
2.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Ürünün ilanı aşağıdaki linkdedir;

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-masaustu-corsair-gs600-gaming-series-600w-sifir-2013-edition-155870338/detay?hideSearchFilter=false&showViewPreferences=true

TAKAS YOKTUR!!!
    ÜRÜNÜ 2013 AĞUSTOS AYINDA 232 TL'YE VATAN BİLGİSAYARDAN ALDIM!!!
    BİR KEZ DENEME AMAÇLI AÇILMIŞ DAHA SONRA KUTUSUNA GERİ KOYULMUŞTUR,KORUYUCU JELATİNLERİ DAHİ ÜZERİNDEDİR!!!
    FATURASI VARDI AMA KAYBOLDU,FATURASIZ OLDUĞU İÇİN BU FİYATA VERİYORUM!!!
    İSO ONAYLIDIR!!!
    SADECE ANKARA İÇİ ELDEN TESLİM YAPILIR!!!
    ALAN ARKADAŞA ŞİMDİDEN HAYIRLI UĞURLU OLSUN

FİYAT DÜŞTÜ======>180 TL.========> 150 TL. SON İNDİRİM ''KESİNLİKLE PAZARLIK YOKTUR''!!!!

SON İNDİRİM!!!! CORSAIR GS600 GAMİNG SERİES 600W SIFIR 2013 EDİTİON POWER  SUPPLY

SON İNDİRİM!!!! CORSAIR GS600 GAMİNG SERİES 600W SIFIR 2013 EDİTİON POWER  SUPPLY

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tyler999 -- 7 Nisan 2014; 22:56:04 >

• güzel power
  • aynen üstadım ama benim bilgisayara güçlü geldi çok gelişmiş ve güçlü bir model
  • Nasıl güçlü geldi üstad zayıf geleni duymuştumda güçlü olanı duymamıştım :) Elektrik parasınımı etkiledi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ninja1975 -- 10 Mart 2014; 13:31:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ninja1975

Nasıl güçlü geldi üstad zayıf geleni duymuştumda güçlü olanı duymamıştım :) Elektrik parasınımı etkiledi.

üstad benim bilgisayarın anakartından ses getirdi bende bilgisayarcıya götürdüm abiii sen bu power'ı bu bilgisayarama aldın dedi evet dedim,bu bilgisayara göre bu çok güçlü anakartın desteklemediği
    için uyarı vermiş dedi bende sağlık olsun aldık bikere dedim durum budur
  • quote:

Orijinalden alıntı: tyler999

quote:

Nasıl güçlü geldi üstad zayıf geleni duymuştumda güçlü olanı duymamıştım :) Elektrik parasınımı etkiledi.

üstad benim bilgisayarın anakartından ses getirdi bende bilgisayarcıya götürdüm abiii sen bu power'ı bu bilgisayarama aldın dedi evet dedim,bu bilgisayara göre bu çok güçlü anakartın desteklemediği

ilk defa böyle birşey duyuyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: !!-Origin-!!

quote:

quote:

Benimde ilk defa başıma geldi bugün başka bir arkadaşın bilgisayarına bağladık deneme amaçlı sorunsuz çalışıyor ama arkadaşın bilgisayarı benim bilgisayarın neredeyse 3 katı daha güçlü
  • Fatura garanti durumu nedir? Kutusu var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pm attım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Supervisor_

pm attım

pm cevaplandı
  • Almak için pm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pm cevaplandı
  • oyun serisi candır... iyi alet - iyi satışlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: iceman_54

oyun serisi candır... iyi alet - iyi satışlar..

eyvallah üstadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: !!-Origin-!!

quote:

quote:

klasik mahalle bilgisayarcısı yalanları
  • pm'ler cevaplandı satışa devam
  • takip edeyim belki alırım satılmassa
  • quote:

aynen üstadım ama benim bilgisayara güçlü geldi çok gelişmiş ve güçlü bir model

.Eğer bilgisayarın başka bir power ile sorunsuz çalışıyor ve o ses gelmiyorsa bu psu da bir sorun var demektir. Böyle bir ihtimal mümkün değil çünkü. Yani psu nun bilgisayara güçlü gelmesi gibi. Ne ihtiyaç duyarsa bilgisayar ona cevap verir psu. Az gelirse sorun olur da çok gelmek diye bir şey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hiickimse

quote:

aynen üstadım ama benim bilgisayara güçlü geldi çok gelişmiş ve güçlü bir model

.Eğer bilgisayarın başka bir power ile sorunsuz çalışıyor ve o ses gelmiyorsa bu psu da bir sorun var demektir. Böyle bir ihtimal mümkün değil çünkü. Yani psu nun bilgisayara güçlü gelmesi gibi. Ne ihtiyaç duyarsa bilgisayar ona cevap verir psu. Az gelirse sorun olur da çok gelmek diye bir şey yok.

bende ilk defa böyle bişey duyuyorum psu uyumsuzluğu diye birşey olamaz yetmeme durumu söz konusu ama fazla gelmesi gibi bi durum olması söz konusu değil
  • hocam keşke sendeki powerı arkadaşa değil de arkadaştaki powerı senin pc ye taksaydın belki anakartta bir arıza vardır
    bu şekilde teşhis konulmaz sisteminde powerdan şüpheleniyorsan sağlamm power ile denersin. ama eldeki powerı başkasına takıp sorunsuz olduğunu görüyorsan bu bana uymadı diyemezsin o zaman sisteminde sorun vardır
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.