Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[SON FİYAT]Sadece 1 gün giyilmiş CMP 3ü 1 arada mont

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
5
Cevap
5
Favori
1.956
Tıklama
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Diğer ikinci el ürünler >> Giyim - Aksesuar >> [SON FİYAT]Sadece 1 gün giyilmiş CMP 3ü 1 arada mont
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    691 Mesaj
    Referanslar: 43

Katılım Zamanı
    10 Şubat 2009

Durum
    Forumda değil

Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 [SON FİYAT]Sadece 1 gün giyilmiş CMP 3ü 1 arada mont
    Merhabalar arkadaşlar, amazon.de üzerinden aldığım üçü bir arada CMP marka mont satılıktır. Üzerime çok büyük geldiği için satıyorum, yoksa çok beğendim, yeniden indirim bekleyip küçük bedenini alacağım. Ürün linki aşağıdadır, fotoğraflarını amazon ana konusunda paylaşmıştım. Buraya da ekliyorum aynı fotoğrafları. O fotoğraflardan tek farkı ürün etiketi çıkarılmıştır, yeniden fotoğraf çek diyen olursa çekerim.

Montun bedeni 52 bedendir, takım elbisede 50 beden giyiniyorum mont olarak biraz büyük olsun dedim ama bu markanın kalıpları genişmiş o yüzden büyük geldi. Hafif göbekliyseniz takım elbise bedeniniz 52yse olur, dar kalıp giyiyorsanız takım elbisede 54 giyinene olur. Benim boyum 182 kilom 85 büyük geldi.

Benim satış fiyatım: 250 liradır>>200 lira

Ürün Konya'dan elden veya havale sonrası kargo ile kargo alıcıya ait olacak şekilde satılıktır

Ürün linki:https://www.amazon.de/gp/product/B01IPGXD5O/

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 250 TL Teklifler : Henüz Teklif Yok Miktar : 1 Satılan Miktar : 0 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Konya,Selçuklu Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

|
    |
    Sorunsuz alışverişlerim:SaLoVoLa, TiGrA35, bestnewyorker, TheMusty, awallabilla, klorhex, yurteri01, terabyte_, maverick72, qzwxec, rozek, BeFeD,ct76,nozdoner75,phatter,oldcurse,MuSoniC,Mitra,marine-gear, kilifsepeti, syruse, Guardian of the Dark, Ko8e_Bryant, adailton, mrfrk88, avsar11, ahmettuncez, gamer-x, soner001, hsyncn, nesemu, quad4core, GaMeLeCtROniCa, Mayako, ahmet_5, bloo229, visoela, ahehknlegatus, fuatmalatyali, technolocig, Ceyhun YAVUZ, gokselgok, atalay83 ve daha onlarca üye... Önermediklerim: oktay917

• Yüzbaşı
    276 Mesaj
    Katılım Zamanı
    22 Aralık 2006

Durum
    Forumda değil

Pm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Katılım Zamanı
    01 Kasım 2011

Durum
    Forumda değil

pm.
    |
    |

Katılım Zamanı
    10 Şubat 2009

Durum
    Forumda değil

Özel mesajlar cevaplanmıştır
    |
    |
    Sorunsuz alışverişlerim:SaLoVoLa, TiGrA35, bestnewyorker, TheMusty, awallabilla, klorhex, yurteri01, terabyte_, maverick72, qzwxec, rozek, BeFeD,ct76,nozdoner75,phatter,oldcurse,MuSoniC,Mitra,marine-gear, kilifsepeti, syruse, Guardian of the Dark, Ko8e_Bryant, adailton, mrfrk88, avsar11, ahmettuncez, gamer-x, soner001, hsyncn, nesemu, quad4core, GaMeLeCtROniCa, Mayako, ahmet_5, bloo229, visoela, ahehknlegatus, fuatmalatyali, technolocig, Ceyhun YAVUZ, gokselgok, atalay83 ve daha onlarca üye... Önermediklerim: oktay917
  • Teğmen
    194 Mesaj
    Referanslar: 49

Katılım Zamanı
    01 Kasım 2011

Durum
    Forumda değil

Numaranızı da ilana ekler misiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    691 Mesaj
    Referanslar: 43

Katılım Zamanı
    10 Şubat 2009

Durum
    Forumda değil

özel mesaj cevaplandı
    |
    |
    kimyager147 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
instagram takipçi
google reklamları
son dakika
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,285
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.