Şimdi Ara

# SON DURUM (Halep Esad'ın Kontrolünde) ~ (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
283
Cevap
6
Favori
6.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaLCoN-61

Muhalifler ilerleme kaydetti.

Rejimin silahlarını ele geçirmişler sanırım eğer muhalifler o silahları kullanmaya başlarsa baya ilerleyecekler gibi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rus hava saldırılarına bağlı biraz. Ama esadın topçu kışlasının bir kısmını almışlar.
  • quote:

Rus hava saldırılarına bağlı biraz. Ama esadın topçu kışlasının bir kısmını almışlar.

Topçu Okulu halâ Suriye Ordusu kontrolünde.

19:30'da Topçu Okulundan canlı yayın yaptılar ve saldırılar püskürtüldü dendi, bizzat izledim ben Twitter üzerinden.

+ O bahsedilen silah fotoğrafları 2013'e ait yazmış Ordu hesapları.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fistful of Dollars

quote:

Rus hava saldırılarına bağlı biraz. Ama esadın topçu kışlasının bir kısmını almışlar.

19:30'da Topçu Okulundan canlı yayın yaptılar ve saldırılar püskürtüldü dendi, bizzat izledim ben Twitter üzerinden.

Kaynakları yolla bakalım eklerim konuya
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Fistful of Dollars

quote:

Kaynakları yolla bakalım eklerim konuya

Bu bahsedilen silahlarla alakali tweet,
    https://twitter.com/sayed_ridha/status/761588918970048512

Buda muhabirin resmi hesabindan yaptigi TV canli yayini

https://twitter.com/HoseinMortada/status/761599739171332096

Topçu Okulu zaten muhaliflerin eline gecseydi (bir kismi yada tamami) simdiye kadar coktan haber ve resim gecerlerdi.

• Allah beşşar esad'ın yardımcısı olsun ülkesini vahabi selefi teröristlerden kurtaracak inşallah

• quote:

Orijinalden alıntı: Marco Luigi

Allah beşşar esad'ın yardımcısı olsun ülkesini vahabi selefi teröristlerden kurtaracak inşallah

Şöyle yorumlar yapmayın. Sahki esad çok masumdu. Temennimiz kan akmasın daha fazla.

• Aslında senin yorumların mantıklı. Benim girişimde bir kaç konu dışında doğru konuşuyorsun.

• 500bin insanın katili ile halk hareketini aynı kefeye koymak en büyük zulümdür. Suriye muhalefeti kadar ter temiz bir hareket daha yoktur.

İnanmayan Londra merkezli gözlem evinin devrim başladığından beri kimin ne kadar sivilin ölümüne sebep olduğuna baksın (ki bu kuruluş dünya görüşü olarak laik esede çok daha yakındır).

Halep fethi gelecek inşallah. 100lerce fedai sırasını bekliyor. Bir millet korku prangalarını kırdıysa, artık o milleti öyle hava saldırılarıyla filan zaptedemezsiniz.

Burada esed güzellemesi yapanlar, hergün onlarca çocuğu hunharca katleden esed, iran,rusya ittifakının akıttığı her damla kandan dolayı mahşeri kübrada hesap vereceksiniz bi'iznillah.

• # SON DURUM (Halep Esad'ın Kontrolünde)  ~

• 1070 apartmanlarında rejimin kimyasal gaz kullandığı söyleniyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: minmaster

500bin insanın katili ile halk hareketini aynı kefeye koymak en büyük zulümdür. Suriye muhalefeti kadar ter temiz bir hareket daha yoktur.

İnanmayan Londra merkezli gözlem evinin devrim başladığından beri kimin ne kadar sivilin ölümüne sebep olduğuna baksın (ki bu kuruluş dünya görüşü olarak laik esede çok daha yakındır).

Halep fethi gelecek inşallah. 100lerce fedai sırasını bekliyor. Bir millet korku prangalarını kırdıysa, artık o milleti öyle hava saldırılarıyla filan zaptedemezsiniz.

Burada esed güzellemesi yapanlar, hergün onlarca çocuğu hunharca katleden esed, iran,rusya ittifakının akıttığı her damla kandan dolayı mahşeri kübrada hesap vereceksiniz bi'iznillah.

Hocam Ingiltere veya diger avrupa ulkelerinden biri Turkiye'yle ilgili olumsuz bi rapor verse inanmaz kimse "bilerek yapiyolar,bizi cokertmek istiyolar"denir.Bu guven niye o gruba?bati esada asiri karsi.her turlu propagandist uretimler yapabilirler.Rusya da bu kadar kan dokuyosa posta koyalim.Putin kardesim olmasin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Batı Esed'e karşı, çarşı herkeze karşı gibi birşey oldu! Esedi esed yapan zaten İngiltere..

İsrailin en güvenilir sınırı savaş patlak verene kadar Suriye sınırıydı. Golan tepelerini mermi sıkmadan İsraile hediye etti ki bu tepeler bir savaş halinde çok stratejik konumda..

3 sene önce kimyasal bomba ile birgünde 3000 sivili öldürdüğünüde batının tepkisi neydi, bir araştırın..

Suriye de batının şu anda anlaşabileceği 2 grup var:

1- esed rejimi ve artıkları

2- Suriye pkksı

Hergün 1000lerce sivil vahşi bir şekilde parçalanarak öldürülürken BM ancak istatistik tutmakla meşgul..

Aynısı ufak çapta bir Avrupa ülkesinde olsa 50 kere müdahil olunmuştu...

Birde hala muhalifleri ABDnin desteklediği safsatasına bel bağlayanlar var..

Gerçekte ise şu anda Halebin fethi operasyonunda Rusya uçaklarına ABD droneleri destel veriyor. Şeyh Maksud mahallesindeki ABD köpeği pyd militanlarıda rejime eş zamanlı muhaliflere karşı savaşıyor şu anda. Saflar inanılmaz net ama ah birde bizim saflar yok mu..

İran - Rusya - Abd - PKK

Şamın Fethi Cephesi - Ahraruşşam - Zengi Hareketi - Acnaduşşam ve diğerleri..

Birde nerede, ne zaman ne yapacağı bilinmeyen İşid var..

• minmaster kullanıcısına yanıt
    Abd daha 2 yıl önce muhalif eğitip tow verdi hala abd desteklediğine inanan var mı diyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: RQFQR

Abd daha 2 yıl önce muhalif eğitip tow verdi hala abd desteklediğine inanan var mı diyorsun

Saydığım gruplar Suriye muhalefetinin yüzde 95ini oluşturmaktadır. Bunlara Tow verdiğini ispatla.

Sizin derdiniz başka ama müslümanlar herşeyin farkında. Abdye kölelik yapan üç beş çapulcu tasfiye edileli yıllar oldu (Eğit donat rezaleti). Niyetleri seküler bir Suriye oluşturabilmekti ama Nusra cephesi Maruf çetesini 48 saatte tasviye edip tüm silah ve muhimmatına el koyunca oyun bozuldu. Bu maruf çetesi de soluğu Suriye pkksı olan pyd de aldı. O bahsettiğin grupların tamamı şu anda Pyd saflarında Türkiye sınırını kuşatmaya çalışıyor. Neyseki olayları 5 senedir günlük takip ediyoruz da kulaktan dolma iftiraların hakikatine anında ulaşabiliyoruz..

• Muhalifler ilerleme kaydediyor.
  • Halep eninde sonunda bizimdir inşallah.. Sünni kentini şiaya teslim etmeyeceğiz, Pkkyı adam yerine bile koymuyorum.. Dış güçler desteği çektiği an, muhalifler için 1 haftalık mesele, önce ş. Maksud ve Afrin sonra Kobane

• quote:

Orijinalden alıntı: minmaster

Halep eninde sonunda bizimdir inşallah.. Sünni kentini şiaya teslim etmeyeceğiz, Pkkyı adam yerine bile koymuyorum.. Dış güçler desteği çektiği an, muhalifler için 1 haftalık mesele, önce ş. Maksud ve Afrin sonra Kobane

Öyle ancak ruslar pes etmiyor. Rusyanın rejime desteği muhalifleri zorluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Desmond

Aslında senin yorumların mantıklı. Benim girişimde bir kaç konu dışında doğru konuşuyorsun.

Milletin yorumlarının doğruluğuna bakacağına kendine bak ilk önce. Asgari ücret konusundan sonra cidden troll olduğunu düşünüyorum. Hakaret amacım yok. Bilerek AKPyi kötülediğini düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.