Şimdi Ara

# SON DURUM (Halep Esad'ın Kontrolünde) ~ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
284
Cevap
6
Favori
6.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Boşuna bloklamamışım. Kürtler devlet kursa bile onları rahat bırakırlar mı sanıyorsun. Birilerinin amaçları için kukla devlet olacaklar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler sol kaynaklı bir haber sitesinde 1 saat önce yazılmış ;

http://haber.sol.org.tr/dunya/dogu-halepte-silahli-gruplar-orduya-teslim-oluyor-163933

1 tümen teslim olmuş yazılmış zaten tümen en az 10.000 asker demek acaba doğru mudur o zaman halep yarına kalmaz yani...

• Burdaki haritalardan da bakılabilir.

• flowerhorn kullanıcısına yanıt
    anarşistim.
  • bugün asker olan yarın kral olur.bugün kukla devlet olan yarın kuklacı devlet olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efsi -- 30 Temmuz 2016; 14:43:42 >
  • Su efsiyi bloklayip gecin. Adam ATATURKUN yahudi oldugunu iddaa eden ve de sivan perwerin Ataturkten zeki oldugunu soyleyen biri...

• biz kukla olduğumuzu bilmiyor muyuz?biliyoruz ama çıkarlarımız uyuşuyor.
  • Neo Nesil N kullanıcısına yanıt
    şivan perwer mi?osman pamukoğlu dedim ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efsi -- 30 Temmuz 2016; 15:00:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kayra Han.

Sasani bir Pers imparatorluğudur. Ve Kurucusu Farstır. Ayrıca K*rd diye bir ırk yoktur siz tajikler gibi perslerin kırmasısınız. Yani stop please k*rd.

Edit Tarihi olmayanlar anca başkalarının tarihini kendilerine yamanır. Hile,hurda,düzenbazlık,ahlaksızlık hepsi sizde. Sizin gibilerin asla devleti olmayacak başka devletlerin altında ezilmeye mahkumsunuz. İnşallah bir gün tamamen asimile olacaksınız Türklerin ve Arapların altında ozaman hem biz hemsiz rahat edeceksiniz.

Aslında sizin gibi ırkçılar bitse ülke düzelir,pkk'yı sizin zihniyetiniz yarattı hala utanmadan konuşursunuz

Bir de aptalca kürt yok demiş doğuda konuşulan dil nedir

• Ona göre gidersek türkçe de farsça-arapça-osmanlıca kırması bir dil.
    Kürtler 1000 yıldan fazladır doğu bölgesinde yaşıyorlar.Bunu da inkar et hadi
    Bu ülke türklerindir demek saçmalıktan başka birşey değil,kaldı ki senin ve senin gibilerin soyunu araştırsak gerçek türk bile çıkmazsın büyük ihtimalle
    Birgün senin gibi ırkçıların biteceğine inanıyorum işte o zaman emin ol dünya daha yaşanılabilir bir yer olacaktır

• Şu efsi denen tımarhanede yatmış elemanı ciddiye almam. Dışarıda akıl hastanesinden çıkanı normal bir insan gibi nasıl dinlemiyorsanız burada da ciddiye almaya gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lews Therin Telamon

quote:

Orijinalden alıntı: Sirkadyen

Bani Zaid'i ele geçirmişler. Halep'in tamamını alırlar yakında.

Yürü be Esad. Darül Harb'ı çağırırdım şimdi ama banlanmış süresiz ona üzüldüm. Esad devrilecek diye ağzından salyalar akıtırdı

Şam'da namaz kılacaklar gelsin

Feyk hesaplarıyla takılıyordu bi ara. Onlar da banlandı sonra.

Sahi ya Dar'ül Harb vardı

Kasım-Aralık aylarında aktifti. Şimdi ne düşünüyordur acaba

Kaş yaparken göz çıkardılar. Esad'ı devireyim derken Arap kasabaları YPG'nin eline geçiyor.

• Muhalifler atağa geçti.

• Kuşatmanın kalkmasına az kaldığı söyleniyor.

• Yukarı

• Nusra liderliğinde 50'den fazla örgüt Suriye Ordusuna saldırıyor. Kuşatmanın henüz delindiği haberleri doğru değil diye biliyorum. Cihatçılar Batı Halep'te bir kaç bölgeyi geri almış. Şiddetli çatışmalar yaşanıyor. Hangi füzenin nereye düşeceği belli değil o derece yüksek bir çatışma var. Siviller, hem Esad taraftarı hemde muhaliflerin taraftarı olarak kelle koltukta geziyor şuan. Çünkü çatışma olan bölgelerde uçaklar habire sorti gerçekleştiriyor.

Kuşatmayı kırsa bile muhalifler bu normal bir durumdur. 5 yıldır savaşın içinde olan bir Ordu'nun mevcut psikolojisi 50'den fazla örgüte ( her türlü ağır silahı var karşı tarafın ) dayanabilmesi bu durumda mümkün değil.

Düşünün her saat başı neredeyse bir canlı bomba patlatılıyor son verilen fetva duyurusundan sonra...

• muhaiflere sonuna kadar destek veriyorum esad bu zulmünün karşılığını elbette bir gün alacaktır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: danger-gddr

Ona göre gidersek türkçe de farsça-arapça-osmanlıca kırması bir dil.
    Kürtler 1000 yıldan fazladır doğu bölgesinde yaşıyorlar.Bunu da inkar et hadi
    Bu ülke türklerindir demek saçmalıktan başka birşey değil,kaldı ki senin ve senin gibilerin soyunu araştırsak gerçek türk bile çıkmazsın büyük ihtimalle
    Birgün senin gibi ırkçıların biteceğine inanıyorum işte o zaman emin ol dünya daha yaşanılabilir bir yer olacaktır

Hadi ya harbi mi asya da zaten Arapça konuşuyorduk

• quote:

Orijinalden alıntı: efsi

biz kukla olduğumuzu bilmiyor muyuz?biliyoruz ama çıkarlarımız uyuşuyor.

Araplar farslar tarafından yapılan ve yapılacak olan katliamlara ağlamayın o zaman.

• Ordunun o bölgede 2 adet büyük kışlası bulunuyor onları kolay kolay vereceğini düşünmüyorum

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.