Şimdi Ara

SON DEFA TAVSİYE LÜTFEN !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HERKESE MERHABA ARKADAŞLAR BİRÇOK KONU AÇTIM VE KARARSIZDIM AMA ŞUAN 2 TELEFON ARASINDA KALDIM İPHONE5S VE LG G2 ŞÖLE BİŞİ VAR İPHONUN ŞARJ SORUNU VAR O KADAR PARADA VERMEK İSTEMİYORUM AMA HERKES 5S AL LG DEN DAHA İYİ DİYOR ŞİMDİ BEN LG ALSAM İPHONEDE YAPTIKLARIMIN AYNISINIDA YAPARMIYIM BU TELEFONDA

KONUŞMA,MESAJLAŞMA,GÜNDE 5-6 SAAT 3G AÇIK NETTE TAKILIRIM GÜNDE TOPLAM 1 SAAT OYUN OYNARIM BUNLARI YAPMAK İÇİN İPHONE 5S E VERİLİRMİ ARKADAŞLAR O KADAR PARA NE YAPMALIYIM ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM

• Lg derken g3 den bahsediyorsun heralde? eğer öyleyse g3 32 gb liğini al
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkay9800

HERKESE MERHABA ARKADAŞLAR BİRÇOK KONU AÇTIM VE KARARSIZDIM AMA ŞUAN 2 TELEFON ARASINDA KALDIM İPHONE5S VE LG G2 ŞÖLE BİŞİ VAR İPHONUN ŞARJ SORUNU VAR O KADAR PARADA VERMEK İSTEMİYORUM AMA HERKES 5S AL LG DEN DAHA İYİ DİYOR ŞİMDİ BEN LG ALSAM İPHONEDE YAPTIKLARIMIN AYNISINIDA YAPARMIYIM BU TELEFONDA

KONUŞMA,MESAJLAŞMA,GÜNDE 5-6 SAAT 3G AÇIK NETTE TAKILIRIM GÜNDE TOPLAM 1 SAAT OYUN OYNARIM BUNLARI YAPMAK İÇİN İPHONE 5S E VERİLİRMİ ARKADAŞLAR O KADAR PARA NE YAPMALIYIM ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM

İphone 5s 4 5 sene rahat kullanırsın donanıma aldanma lg den daha seri yaparsan her işini bide kalite malzeme uzun ömürlü olması her yönden üstündür. DONANIMA Bakarak karar verme :D aldatmaca o optimize önemli stabil ve güncel olarak yola devam etmek istersen iphone s5 tercih edersin Lg mi aldın 1 2 ay sonra kasma donma yaşarsan forumda konu açma :) seçim senin .

• z1 veya z2 al
  • kartoo378 kullanıcısına yanıt
    ben zaten telefonu 4-5 kullanmam 2yıla kadar dünya telefon çıkacak iphoneye 2000bin tl verip aynı işlerimi yapmak yoksa yarı fiyatı kadar bi telefonla iphonede yaptığım şeylerimi yapmak ayrıca lg kasar donar hiç kullandınızmı lg yani 8-9 aydır kullanan arkaşım var hiç bi sıkıntısı yok kullanmadan yorum yapmayın lütfen @@@
  • quote:

ben zaten telefonu 4-5 kullanmam 2yıla kadar dünya telefon çıkacak iphoneye 2000bin tl verip aynı işlerimi yapmak yoksa yarı fiyatı kadar bi telefonla iphonede yaptığım şeylerimi yapmak ayrıca lg kasar donar hiç kullandınızmı lg yani 8-9 aydır kullanan arkaşım var hiç bi sıkıntısı yok kullanmadan yorum yapmayın lütfen @@@

evet g2 kullandım 2 hafta sonra kasmla rısınmalar donmalar oluştu servise gönderidm iade istedim rapor tuttuluar geri iade aldılar kurtuldum. bu konudaki arkadaşda bütce sorunu yok demekki üst model cihaz almak istiyor o da farkındadır her şeyi orta segment cihazlardada yapacağını ama bi iphone kalitesi alamaz veya stabil açıdan
  • ıphonenun en buyuk stabıllgı her aksamustu sarjının bıtmeesın kapalı sıstem bluetoot sarkı bıle yollayamamak sd kart yok mısal gereksız pahalı ve bıt kadar ekran..

5s parasına z2 G3 gıbı on numara cıhazlar var acıkcası ben her zaman elma armuta o kadar para verılmesını malesef soguslenmek gıbı gorurum,g3 e alır takarsın bır 64lık sd kart yayla gıbı takılırsın ama ıphonenun 32lık 64 luk versıyonları ıse resmen ucuk fıyatlar.
  • lg g 2 alıcam büyük ihtimalle
  • 3 gündür lg g2 kullanıyorum gerçekten harika. kötüleyenlere bakma. dediğin işlemler g2 için çerez. iphone nun minnacık ekranına ve vasat bataryasına para verilmez. kısa süre sonra seni sıkar. bence kesinlikle lg g2 (32 gb) almalısın .
  • batu100 B kullanıcısına yanıt
    aynı kafadayız kardeşim eyw öle yapıcam zaten insanların dediğinden banane
  • Yalnız o kullanım sürelerini 3. şarjda felan elde edersin 5s te
  • BerkhanBalta kullanıcısına yanıt
    anlayamadım lg g2 daha iyi dimi bu durumda :D kafam karışıkta
  • quote:

anlayamadım lg g2 daha iyi dimi bu durumda :D kafam karışıkta

Tabiiki g2 daha iyi.
    Anlatmak istediğim şey kullanım sürelerin çok fazla o kullanım süreleri için 5s in 3 katı daha iyi şarjı olmalı.
    Yani günde 3 kere şarj edersin
  • Kesinlikle g2.Her alanda güzel bir telefon.Stabilite telefonlarda çabuk kaybolan birşey microsd takarsın 64 gb rahatına bakarsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BerkhanBalta kullanıcısına yanıt
    teşekkürler bilgi için lg g2 alıcam 16gb alsam yetermi acaba bana kaç gb yer kalıo
  • berkay9800 B kullanıcısına yanıt
    Teknosada incelerken bile kasıyordu sen ne diyosun :D
  • umutter U kullanıcısına yanıt
    :D komikmiş
    İşin şakası bi yana androidten uzak dur android çok kötü bir sistem özelliklerine aldanma
  • umutter U kullanıcısına yanıt
    tabi android kötüydü ama s3mini s3 zamanlarındaydı şimdiki cihazlarda hızlı ve stabil çalışıyor bence
    Konudaki adamların çoğu o telefonları kullanmamış olanlar özelliklerine bakıp tavsiye verenler arkadaşımda lg g2 vardı 3 uygulama açınca telefon donuyorudu.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.