Şimdi Ara

SON DAKİKA...YENİKAPIDA İSRAF SERGİSİ HAZIRLIĞI BAŞLADI (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.476
Cevap
3
Favori
176.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
525 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dedi 17 yıl sümüklü fetöye hoca efendi diyen akp liler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surpentor

Bu mesaj silindi.
    Önce edebini takın ! üslubunu düzelt ki adam yerine konulasın . Sen benim sözüme cevap verdin , ben seni muhatap almadım, her konuşana cevap mı vereceğim, kendini ne sanıyorsun ki senden korkacağım. Ahlaki üstünlük taslamayı da bırak, karşında ezilip büzülecek, korkup kaçacak biri yok.
  • Milletin parasıyla kendilerine özel araç tahsis eden akp liler bunlar. Bu yüzden yırtırınıyorlardı İstanbul'u kaybetmemek için.
  • Hizmet aracı diyorlar nedir gerçekliği arkadaşlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • rockandemir84 kullanıcısına yanıt
    Millet işsizlikten, yoksulluktan yıkılırken bunlar keselerinden para verip almış gibi,milletin parasıyla yıllarca sürdürdükleri israf ve sefayı savunuyorlar hala.

Bunların derdi hiç bir zaman millet vatan olmadı.Tek dertleri hırsızlık,çalmak.

Sayıstay raporu.İSKİ'de kiralık araç 100km de 63 LT benzin kullanmış.

SON DAKİKA...YENİKAPIDA İSRAF SERGİSİ HAZIRLIĞI BAŞLADI

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/iskide-buyuk-yolsuzluk-210941h.htmhttps://www.birgun.net/haber/ucaktan-5-kat-daha-fazla-yakan-araclar-235458

• Kernel Panic kullanıcısına yanıt
    Bunların vatanı para zaten. Para için bu kadar yırtınıyorlar.
  • OPTİMİST kullanıcısına yanıt
    Sayın optimist :

Benim hakkımda ne düşünüyorsan, Alah sana iki katını , gani gani nasip etsin.

Birde gercekten Allah akıl fikir versin size. Cok derin konular girmişsiniz. Hukuki olarak kanıtlanmadıkca falan,filan.
    Ben bunları gectim. Bir kişi yolsuzluk yapıyorsa, dini,irki,siyasi görüşü,rengi ,Allah beterini versin. Fazlasını onun ailesinden kendinden fazlasıyla cıkarsın.

Benim yazımı dikkate alıp , yanıt vermeyin lütfen ,Keza yanıt vermeniz halinde ilk cümlemi tekrar okuyun.
    Saygılarıma
  • Israfi savunan mallar var hala, gozu yasli otobus ve metro duraklarinda gorebilirsiniz, sasirmayin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OPTİMİST

Bu mesaj silindi.
    Zamanında fetöyü izleyip izleyip hüüüüğğğğ diye ağlayanlar, ortamlarda bir muhalif fetöye laf edince kudurup ağzından salyalar saçarak "hocaefendi"sini savunanlar şimdi chplilere, meral akşenere falan fetöcü diyor ya, çok komiğime gidiyor.
  • videoyu da ekle hocam ilk sayfaya
    https://streamable.com/zgxvd
  • yeni kapı ruhunu herkese göstermek lazım

ben yüksek kalite drone görüntüsü bekliyorum bütün arabalar alana çekilince
  • clionun model adi degisecekmis

renault bekaa 15.dci

• büyük bir şirketin filosunda da bu kadar araç olabilir, asıl gizli maliyet olan km/yakıtı da açıklarlarsa doksana gol çakar ekrem başkan. hepimiz biliyoruz ama belgelerle ispat edilsin yoksa yarım kalmış bir sergi olur.

asıl assolistler (merso-audi) en son gelecekmiş
  • Reno Clio ve Ford Transit kamyonetler mi makam aracıymış? Kopardıkları yaygaraya bakılınca Mercedes BMW falan bekliyor insan. Bu araçlara makam arabası diyen ve bunların makam arabası olduğuna inanan da ancak CHP'liler olurdu.
  • "Kul hakkının en tehlikeli olanı ise kamuya ait malları yemek ve bu mallara zarar vermektir. Kamu mallarını haksız yere almak, devlet mallarını talan etmek, zimmete geçirmek şeklinde olabileceği gibi, hazineye, belediyeye, vakıflara ve çeşitli kamu kuruluşlarına ait menkul ve gayri menkulleri şahsi menfaatler doğrultusunda kullanmak veya bunlara zarar vermek şeklinde de olabilir.

Bu mallarda binlerce hata milyonlarca insanın hakkı olabiliyor. Bireysel haklarda hakkı yenen kişi ile helalleşmek mümkün iken kamuya ait malları yiyen ve zarar veren kişi vergi veren ve o malda kullanma hakkı olan kişiler sayısınca kul hakkına girmiş olur. Bu nedenle kamu malı yiyen veya zarar veren kimsenin hakkını yediği kişilerle helalleşmesi çok zordur.

Kamuya ait malları yemek ve zarar vermek büyük günahlardandır. Nitekim Hz. Peygamber, Hayber savaşında elde edilen ve henüz taksim edilmemiş olan kamuya ait ganimetlerden bazı değersiz eşyayı alan, daha sonra da düşman tarafından öldürülen sahabenin, büyük bir günah işlediğini, bu günahtan dolayı şehit olmadığını belirtmiş ve cenaze namazına katılmamıştır.(Müslim)"

yazı kaynağı:https://www.yeniakit.com.tr/haber/kul-ve-kamu-hakki-yemek-253184.html

• Haram yenilen, her paranın kuruşu kuruşuna hesabı sorulacak inşallah. O günler yakındır. Devran elbet dönecek dedik. Dönmeye de başladı.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.