Şimdi Ara

Son dakika... Şehit Ömer Halisdemir'in son görüntüleri ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
2.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.haberturk.com/son-dakika-sehit-omer-halisdemir-in-son-goruntuleri-ortaya-cikti-1844775

Son dakika haberi... 15 Temmuz 2016 darbe girişiminde darbeci general Semih Terzi'yi vurarak darbe girişiminin seyrini değiştiren ve ardından darbeci askerler tarafından vurularak şehit olan Şehit Ömer Halisdemir'in yeni görüntüleri ortaya çıktı. İşte şehit Halisdemir'in 'vur' emri aldığı ve darbeci Semih Terzi'nin taşındığı anların görüntüsü

15 Temmuz darbe girişiminin seyrini hayatı pahasına değiştiren kahraman Astsubay Ömer Halisdemir'in darbeci general Semih Terzi'yi vurmadan hemen önceki görüntüleri ortaya çıktı.

İşte şehit Halisdemir'in 'vur' emri aldığı ve darbeci Semih Terzi'nin taşındığı anların görüntüsü.

DHA'nın haberine göre; görüntülerde; Şehit Ömer Halisdemir'in Özel Kuvvetler Komutanlığı'nın karargah katında bir telefon görüşmesi yaptığı ardından dışarıya çıkması yer alıyor.

Kısa bir süre sonra ise Halisdemir tarafından vurulan darbeci general Semih Terzi'nin yaralı halde darbeci askerler tarafından karargah katına taşındığı ve daha sonra ise hastaneye götürülmesi için Terzi'nin tekrar dışarı taşınması yer alıyor.

• Konuyu açan arkadaş da dahil olmak üzere, AKP'liler öyle bir algı yaratıyor ki sanki Ömer Halisdemir AKP için ölmüş de, darbeyi gerçekleştirenler de uzaydan gelmiş.

Ömer Halisdemir ve diğeri, AKP'nin güçlendirdiği bir tarikatin emir kulları tarafından öldürüldü.

Aklınızdan çıkarmayın;

Ergenekon adı altında,
    Balyoz adı altında,
    Kozmik Oda adı altında kumpasa maruz kalıp kanserden ölen, onuruna yediremeyip intihar eden, işinden olan her insanın düştüğü durumda FETÖ ile birlikte AKP'nin de payı vardır.

Bundan ötesi yok.
    cevap veremiyorsan böyle cümleler ile geçiştirmeye gerek yok. yazmazsın olur biter

seçilmiş bir hükümeti devirme sevdasında olan bir gürüh var ve bunun önünü kesmek için asıl hedefini gizlemiş ve devlette yapılanmış bir gürüh var. ve diyorki bunlar sana darbe yapacak devirecek. ve benim bu konuda istihbaratım var şöyle yada böyle gel bunu beraber yapalım diyor. ee yadarbe yiyip erbakan gibi olacaktı yada bunu yapacaktı.oda tercihini bu yönde kullandı. sonrasında mağlum durum oldu.
  • Son dakika... Şehit Ömer Halisdemir'in son görüntüleri ortaya çıktı

Şehadet Yürüyüşü..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2K23

Şehadet Yürüyüşü..

şehadet yürüyüşü böylemi oluyor

normal yürümeyle ne farkı var

bilmediginmden soruyorum sadece

• quote:

Orijinalden alıntı: serafettinn

quote:

Şehadet Yürüyüşü..

Şehit düşeceğini bile bile canı pahasına bu vatan için korkusuzca ölüme şehadete yürüyen bir kahramanın yürüyüşü kan lazım bu yürüyüşü anlamaya bunu kan! Bişey daha yazarımda yine çizerler üstümü daha yazmıyorum anlayan anladı

Ben ak partiden tiksinen biri olarak bu darbenin sorumlularınında kandırılanlarında belli olduğunu belli etmek istiyorum ama ne olursa olsun böyle kahraman askerlerimizi siyasetinize alet etmeyin! Allah Şehit Ömer Halisdemir gibi tüm kahraman askerlerimizden atalarımızdan razı olsun. Bizlere şanlı bir geçmiş ve hiçbir zaman kaybolmayacak vatan sevgisini milli bilinci miras bıraktılar

Bu forumda gördüğüm en güzel söz "sağcının cahili solcunun haini olmayın" idi her girdiğim konuda görüyoruz iki tipide

• quote:

Şehadet Yürüyüşü..

Müthiş bir görsel. Akif, seneler önce anlatmış bu yürüyüşü.

Garbın afakını sarmışsa çelik zırhlı duvar,

Benim iman dolu göğsüm gibi serhaddim var.

Ulusun, korkma! Nasıl böyle bir imanı boğar,

'Medeniyet!' dediğin tek dişi kalmış canavar?

• quote:

quote:

Şehadet Yürüyüşü..

• Nasıl olduğunu hevallere sor onlar bu yürüyüşü pek çok kez görmüştür diyeceğim de bunu canlı görenler yaşamıyor.

• allah rahmet eylesin vatana büyük hizmet yaptı darbe başarılı olsa tüm kemalist askerleri asacaklardı ev ev girip tüm alevileri atatürkçüleri keserdi bu kitapsızlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugrelll -- 20 Şubat 2018; 8:7:1 >
  • Ikinci kubilay vakasi ! Devletin kendi icerisinde temizlik yapip halki pasiflestirmek icin en az 1 masum devlet gorevlisinin oldurulmesine ihtiyaci vardir

Sanki birileri bu adama bak bize kurban lazim onu once oldurucez sonra kahraman ilan edicez varmisin ? Demis gibi bir hali var

Simdi kahraman adamin gunahinida almak istemiyorum sonucta devletin serefli bir askeridir

• Aldığı son emirle emin adımlarla yürürken şehadete,
    Bir milletin tarihini yeniden yazmanın haklı gururu var duruşunda....

Ve yıllar sonra kahramanlığı marş olup dillenecekti:
    "Çiğnetmedi Vatanımı, Çiğnetmedi Namusumu"

Bedeli Cennet Olan 33 Kurşun
  • quote:

quote:

Şehadet Yürüyüşü..

Semih Terziye sor sana farkı anlatır o

• quote:

quote:

Şehadet Yürüyüşü..

Sendemi bakırköydeydin o gün hocam ?

• Konuyu açan arkadaş da dahil olmak üzere, AKP'liler öyle bir algı yaratıyor ki sanki Ömer Halisdemir AKP için ölmüş de, darbeyi gerçekleştirenler de uzaydan gelmiş.

Ömer Halisdemir ve diğeri, AKP'nin güçlendirdiği bir tarikatin emir kulları tarafından öldürüldü.

Aklınızdan çıkarmayın;

Ergenekon adı altında,
    Balyoz adı altında,
    Kozmik Oda adı altında kumpasa maruz kalıp kanserden ölen, onuruna yediremeyip intihar eden, işinden olan her insanın düştüğü durumda FETÖ ile birlikte AKP'nin de payı vardır.

Bundan ötesi yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atmaca57

Aldığı son emirle emin adımlarla yürürken şehadete,

Ve yıllar sonra kahramanlığı marş olup dillenecekti:
    "Çiğnetmedi Vatanımı, Çiğnetmedi Namusumu"

Bedeli Cennet Olan 33 Kurşun

AK Gençlik Bingöl 🇹🇷

@AKGenclikBingol
    2 sa.2 saat önce
    Daha fazla
    “Bedeli Cennet Olan 33 Kurşun”

Aldığı son emire emin adımlarla yürürken şehadete,

Mekânın cennet olsun.

#ÖmerHalisdemir

https://twitter.com/AKGenclikBingol

bu ne ya
    yazmanız gerekeni de akp mi söylüyor size

• quote:

Orijinalden alıntı: webbie

Konuyu açan arkadaş da dahil olmak üzere, AKP'liler öyle bir algı yaratıyor ki sanki Ömer Halisdemir AKP için ölmüş de, darbeyi gerçekleştirenler de uzaydan gelmiş.

Aklınızdan çıkarmayın;

Ergenekon adı altında,
    Balyoz adı altında,

Bundan ötesi yok.

Yargılanıp hapislerde çürüdükleri günleri de görürüz inşallah!!
    Yok öyle binlerce masumun hakkına girip "kandırıldım" diye kurtulmak!!!

• webbie kullanıcısına yanıt
    haberden ibaret olan bir konunun ve şahsım adına tek bir harfin bile geçmemesine rağmen şehidin akp için rahmetli olduğunu sana düşündüren nedir?

yada şöyle diyeyim. böyle bir ifadeninyer aldığı tek bir cümlemi söylermisin?

edit : ayrıca fetonun bu kumpasları vs yapması yada yapmaması diğerinin tam anlamı ile masum olduğunu göstermiyor. akp denize düşüp yılana sarılmıştır ama bu denize düşürenlerinde masum olduğunu göstermez.

hep derim yine diyorum. seçimle iktidara gelemeyen ve hiçbir zaman gelemeyeceğini bilen zihniyet, askeriyede ve bürokraside kümelenip bu şekilde ülkeyi yönetme şeklini seçmmiştir. bunu fetoda yapmıştır. fetonun buraya girme şekli saklanma ve abd desteği iledir. diğerleri ise alenen ülkenin sahibi biziz hevesi sevdası ile yapmışlardır. ve işlerine gelmeyenleri baskı yada darbe ile indirmeyi tercih etmiştir. bunu bilmeyen yada görmeyen yada kendi düşnceleri ekseninde olduğu içn doğru gören zihniyet şuan akpnin yaptığını niye yanlış görüyorki? akp de o zihniyetin aynısını yapıyor. oda siz böyle kadrolaşıyorsanız bende bu ülkeyi yönetmenin yolu bu ise bnede bunu yapyıorum diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ŞAKACI -- 20 Şubat 2018; 16:9:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ŞAKACI

haberden ibaret olan bir konunun ve şahsım adına tek bir harfin bile geçmemesine rağmen şehidin akp için rahmetli olduğunu sana düşündüren nedir?

yada şöyle diyeyim. böyle bir ifadeninyer aldığı tek bir cümlemi söylermisin?

Ah Şakacı, yine şakalarınla güldürüyor, güldürürken de düşündürüyorsun. Bir de Erdoğan vardı ve o da "FETÖ bizi kandırdı" diye bir şaka yapmış, tüm ülkeyi güldürmüştü; hatırlar mısın?
  • emrehan09 kullanıcısına yanıt
    O güzel sözün sahibi benim hocam . Çok eleştirilmiştim nedense . Ama bence güzel bir söz.
  • Bugün doğum günü Fırat'ında ölüm yıl dönümü güzel adamlar aynı gün bir şeylere ulaşıyor Allah rahmet eylesin koca yürekli adamlar.

• webbie kullanıcısına yanıt
    cevap veremiyorsan böyle cümleler ile geçiştirmeye gerek yok. yazmazsın olur biter

seçilmiş bir hükümeti devirme sevdasında olan bir gürüh var ve bunun önünü kesmek için asıl hedefini gizlemiş ve devlette yapılanmış bir gürüh var. ve diyorki bunlar sana darbe yapacak devirecek. ve benim bu konuda istihbaratım var şöyle yada böyle gel bunu beraber yapalım diyor. ee yadarbe yiyip erbakan gibi olacaktı yada bunu yapacaktı.oda tercihini bu yönde kullandı. sonrasında mağlum durum oldu.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.