Şimdi Ara

SON DAKIKA - Savci, Aziz Yildirim icin Eskisehir maci icin ceza istedi. (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
282
Cevap
0
Favori
7.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sPeerless

@REM1903

MESAJIMI TEKRAR YAZAYIM MI ?

Yaz la
  • Ee hakim ne demis?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aziz Yıldırım elbetteki bunların hepsinden ceza almaz. Ama siz de dürüst olun, bu suçlamaların hepsinden beraat edeceğine inanıyor musunuz ? Üstelik mahkeme 1 maçtan bile suçlu bulursa Fb'nin küme düşürülmesi gerekir ama Tff işte..
  • Ya arkadaş, ciddimidir değilmidir diye sorduk, ntv falan alt yazı geçti. İzin mi alacaz sizden, neyi neden açcağımız için. Bu 1

2-Şöyle düşünün, bir yanda devletin savcısı, Diğer yanda mahkeme başkanı.

Devletin savcısı aynı adam hakkında ondan fazla suç var diyor, birinden aklansa birinden aklanamaz gibime geliyor benim.
  • Hakimin kararı ne zaman açıklanıcak?
  • Goksel gumusdag beraat istemi şakamıdır bu ?
  • Savcının isteğini mahkemenin verdiği kesin karar olarak görüyorsunuz ya ne diyim size.
    Ayrıca o savcı çapraz sorgular devam ederken mi yazmış o mütalayı?Ne çabuk bitirebilmiş 250 sayfayı.Ya da sorguların aslında hiçbir anlamı yoktu,öyle mi?
  • Fenerbahcelilerin gozden kacirdigi nokta ceza isteyen savci Mehmet Berk degil.

• Gümüşdağ için beraat
  • quote:

Orijinalden alıntı: REM1903

Ya arkadaş, ciddimidir değilmidir diye sorduk, ntv falan alt yazı geçti. İzin mi alacaz sizden, neyi neden açcağımız için. Bu 1

2-Şöyle düşünün, bir yanda devletin savcısı, Diğer yanda mahkeme başkanı.

Devletin savcısı aynı adam hakkında ondan fazla suç var diyor, birinden aklansa birinden aklanamaz gibime geliyor benim.

Devletin savcısı:

İbrahim akin; fb ibb cezalansin,trabzon ibb tesvik cezalansin, bjk ibb cezalansin.
  • kenan basaran ‏@qbasaran
    İbrahim Akın icin tesvik ve sikeden ceza istendi.. Hem fb macında hem kupa finalinden...

bjk de işin içine girdi
  • Bu lige artık kepenk indirilsin. Yeni bir ad ve oluşum ile sıfırdan bir lig başlasın. Bana kalırsa sürekli tecavüze uğramış bu ligden kazanılan kupalarda artık bir şey ifade etmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VendettA

UEFA kararından önce süper oldu bu

Senin gibilerin bu forumda ne işi var anlamak mümkün değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özgür Can

Hakimin kararı ne zaman açıklanıcak?

+1
  • Azcık insan olun da şu konuda beyin yaşınızın en fazla 3 olduğunu kanıtlamayın.

Ciddi şeyler bunlar, adam gibi yazın azcık.
  • TFF'den 3 yıl ceza alan İlhan Ekşioğlu şikeden beraat etti olaya gel

İlhan eksioglu orgut uyeligi, manisa trabzon beraat, fb kasimpasa beraat, bursa ibb beraat,
  • quote:

Orijinalden alıntı: Westbrook7

TFF'den 3 yıl ceza alan İlhan Ekşioğlu şikeden beraat etti olaya gel

İlhan eksioglu orgut uyeligi, manisa trabzon beraat, fb kasimpasa beraat, bursa ibb beraat,

kenan basaran ‏@qbasaran
    Eksioglu icin örgütten ve sikeden ceza istendi...
  • Gumusdag'in nesini sorguladilar haberi falan da cikmadi?

• şike yapıldığı tartışılmaz bir gerçek ama bu cezaların bu suçlara verildiğini düşünmüyorum.birilerinin çıkarkları çok kötü bozuldu ondan böyle oldu.ama benim anlamadığım halil ünal denilen şerefsizin iddianamede birsürü ismi geçiyor adam el kol sallaya sallaya geziyor.şike tek başına değil karşılıklı yapılan bir olay cezaların tek taraflı verildiğide zaten bu cezanın şikeye değil altında başka olaylar olduğunu gösterir.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.