Şimdi Ara

SON DAKİKA:Öldürülen terorist sayısı 115 oldu! [Güncel] - ANA KONU (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
449
Cevap
2
Favori
21.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TRangulity

@jericho_!4
    Benim ne kadar sevdiğimi nereden biliyorsunuzda senden çok seviyorum diyebiliyorsunuz.Şunlara bak ya
    Sana karşı bir yorum olunca saçmalama oluyor öylemi?Hmm tamam şişip kalmaya devam et nede olsa lafı yedinBen ölen pkklılara sevinen insanlara cani demiyorum burdan anlıyorum senin vatan sevgini devam et
    @Çalışan Ağustos Böceği
    Sen sus bakim.Git trolluk yap sen.

editlediğim mesaj üstte kaldı göremezsin şimdi

YIL 2012 OLACAK HALA PKK NIN YABANCI DEVLETLERİN DESTEĞİNİ ALAN VE İÇERİSİNDE BİRÇOK FARKLI MİLLETTEN İNSAN(İNSAN DENMEZ GERÇİDE) BARINDIRAN BİR ÖRGÜT OLDUĞUNU BİLMEYENLERLER VE PKK İLE KÜRTLERİ BİR TUTAN LİSELİLER VAR

ek olarak ırkçılık yapanlar vatanını sevdiğini düşünmesin vatana zarar veren onlar

bu konuyu düzgün bir şekilde tartışmak isteyenlerle pm den konuşalım

• Bunu gerek kendi arkadaşlarım, gerekse de forumdaki kimseye anlatamadım. Her şehit haberinden sonra herkesin bi Hitler olma hevesi tutuyor. Hala mı anlamıyorsunuz?

Ekleme: @Eren; senle laf yarıştırmıyorum. O yazdığımıda ters anlamışsın, daha da bişey yazmam sana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi el_jericho -- 22 Ekim 2011; 14:17:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jericho_!4

Kafası almıyor bazı arkadaşların. Her kürdü pkk yandaşı, bölücü görmeyin.

Ekleme: Ne sen benim sevgimin ölçüsünü bilirsin, ne de benim sevginin. Onun için kendini daha fazla rezil etmeden sus.

İnan bana kürtlerin %80'inden hayır gelmez.
  • İşte terörün asıl amacı bu.Bu tarz kavgalar çıkarmak.Anladınızmı şimdi ?
  • hepsinin leşini istiyoruz
  • No SS No Güven
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çalışan Ağustos Böceği

quote:

@jericho_!4
    Benim ne kadar sevdiğimi nereden biliyorsunuzda senden çok seviyorum diyebiliyorsunuz.Şunlara bak ya
    Sana karşı bir yorum olunca saçmalama oluyor öylemi?Hmm tamam şişip kalmaya devam et nede olsa lafı yedinBen ölen pkklılara sevinen insanlara cani demiyorum burdan anlıyorum senin vatan sevgini devam et
    @Çalışan Ağustos Böceği

YIL 2012 OLACAK HALA PKK NIN YABANCI DEVLETLERİN DESTEĞİNİ ALAN VE İÇERİSİNDE BİRÇOK FARKLI MİLLETTEN İNSAN(İNSAN DENMEZ GERÇİDE) BARINDIRAN BİR ÖRGÜT OLDUĞUNU BİLMEYENLERLER VE PKK İLE KÜRTLERİ BİR TUTAN LİSELİLER VAR

ek olarak ırkçılık yapanlar vatanını sevdiğini düşünmesin vatana zarar veren onlar

Sen hiç kürt tanımamışsın herhalde.Hepsinin içinde bir kürdistan hayali var.Ama seninle tartışıp boşuna parmaklarımı yormak istemiyorum.Malum ciddiye alınacak bir varlık değilsin.

• Yav he he, tüm kürtler Kürdistan hayal ediyor. Sen öyle bil.
  • Kürtler kürdüm dememeli Türküm demeli kökenim kürt demeli.Yanlış anlaşılmasın kürt düşmanı değilim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Çalışan Ağustos Böceği

quote:

@jericho_!4
    @Çalışan Ağustos Böceği

Sen hiç kürt tanımamışsın herhalde.Hepsinin içinde bir kürdistan hayali var.Ama seninle tartışıp boşuna parmaklarımı yormak istemiyorum.Malum ciddiye alınacak bir varlık değilsin.

kürt arkadaşlarım var(her ne kadar kendisine kürt demese ve türküm diye bağırsada) ve o çocuk kadar milliyetçi,atatürkçü birini daha önce hiç tanımamıştım

• Kesin sonuç alınır. Yarın 53 tane insan dağa çıkar bir şey değişmez, bu ülkede pkk için ölebilecek çok it var. Bir de yabancıların desteği arkalarındayken kesin sonuç alınır. Dağda gezen 3-5 tanesinin öldürüldüğü haberiyle kendimi tatmin etmeyeceğim çünkü bunların hala kampları ayakta ve sağlam mı? Evet. Hala gelirlerinin akışı devam ediyor mu? Evet. Yani hiçbir şekilde darbe sayılmaz onlara. Sizin gibileri eğlendiriyorlar işte şu kadar kişi öldürdük diye.
  • Yabancılar ne diyor, bütün Müslümanlar terörist dir.Bunun yanlış olduğunu hepimiz biliyoruz.
    Bütün Kürtlerde terrörist değil bunu anlıyalım."Bazıların" amacıda zaten bu Kürt ile Türklerin birbirine girmesi fakat başaramıcaklar.
    Bizim mücadelemiz Kürtlerle değil terröristlerle.
  • Pkk hemen hemen bütün avrupa yardım ediyor. Adamlar ülkelerinde dernekler ve eğitim ofisleri açılmasına müsade etmişler. Düzenli olarak para ve cephane yardımında bulunuyolar. Yani sırf amerika değil en az 10 tane ülke küçükte olsa mutlaka yardım ediyor bu terör örgütüne.
  • Bu vatanın adı TÜRKİYE uyanın artık kürt vatandaşlarımızda her konuda bizle eşit haklara sahipler doğrusuda bu ama bunun bilincinde olsunlar ben kürdüm le başlayan cümlelere sinir oluyorum artık bu terör olaylarından sonra
  • Doğruları yazınca mesajlarım siliniyor.Onun için daha birşey yazmayacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eren

quote:

Orijinalden alıntı: jericho_!4

Gine caniler basmış burayı.

ne diyon lan şerefsiz,
    senin için gece nöbette şehit olan askere mermi sıkan bu şerefsizler

hepsinin tek tek çoluk çocuğu vardır inşallah
    asker, vali geldiğinde köylerine biz birşey bilmiyoruz dedikleri gibi
    şerefsiz kocası öldüğündede gidip onların başına soru sorduğunda biz birşey bilmiyor derler inşallahda
    yardım falan hak getire açlıktan geberir soyuda sopuda hepsinin

+1
  • Arkadaşlar lütfen saygı çerçevesinde görüşlerimizi paylaşalım.
  • quote:

Doğruları yazınca mesajlarım siliniyor.Onun için daha birşey yazmayacağım.

he gülüm he
  • Soyunu sopunu kurutmak lazım şerefsizlerin. 24 gencimize değil 53 530 tanesi bile yetmez. Gebersin hepsi itlerin.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.