Şimdi Ara

Son DAKİKA - Kamu bankalarından taşıt kredisi kampanyası [ %0.49 - %0.69 ] İlk Mesaj Güncel (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
342
Cevap
19
Favori
132.961
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Meticulous

bu Fiat var ya, tam bir vatan haini.
    türk markası olması gerekmiyor mu vatan haini olması için
  • Hala bir ali cengiz oyunları. Yap kardeşim 100 se 100 150 ise 150 ne maymun ediyorsun milleti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackcurse

Hocam şimdi vision otomatik 0.49 kampanyasına dahil değil mi?

Alıntıları Göster
    Bugün tekrar gittim Toyota bayisine, 0,49 kampanyasının Flame ve üstü donanım için geleceğini, bankaya 4.000 TL kampanya katılım payı yatırtılacağını ama detayların henüz netleşmediğini söylediler.
    Ayrıca kendi gittiğim bayi için söylüyorum, ellerinde olan araçları inkar etmeye başladılar, elimizde yok dediler. Sanırım onlar da fiyatlara zam yapacaklar.

• atespare A kullanıcısına yanıt
    Bunların ben taaa a
    yahu 208.000 liraya passat var 1.5 otomatik hemde

https://www.dogusoto.com.tr/volkswagen-yeni-passat-15-tsi-act-150-ps-impression-dsg-d3336

Egeayı mercedes sanıyorlar anlaşılan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İstan34bul -- 3 Ekim 2019; 16:56:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İstan34bul

Bunların ben taaa a
    yahu 208.000 liraya passat var 1.5 otomatik hemde

https://www.dogusoto.com.tr/volkswagen-yeni-passat-15-tsi-act-150-ps-impression-dsg-d3336

Egeayı mercedes sanıyorlar anlaşılan
    Passat 1.5 tsi dsg imprassion modelini 172 bin tl ye veriyorlar
  • esirin60 E kullanıcısına yanıt
    vay be golf fiyatına passat
    nerde veriyorlar o fiyata

• quote:

Orijinalden alıntı: doer

millette bal gibi para var. bakmayın siz iyi kampanya. özellikle arabayı değiştirmek isteyenlere iyi bi fırsat. ikinci elde de satış ilanları artar muhtemelen. 3 yıllık ödeme planlı %11-%12 oranlı krediyi parası olan kaçırmaz. resmi yıllık enflasyon zaten o kadar. dediğim gibi ikinci eli de etkileyecektir.
    adam bomboş honda civic i 160 bin tl den satıyor. sen de düşük faiz verdi diye bayram ediyorsun . işin aslı şu . aracın satılması gereken rakam 120-130 iken 160 a satıp aradaki 30 bini faiz farkına bindiriyor. sende düşük faizli araç aldım diye bayram ediyrusn
  • quote:

Orijinalden alıntı: iskocya

Honda niye tırt?

Alıntıları Göster
    160 bine honda almak tabi tırtttt değil de ne .
  • nevercollapsed kullanıcısına yanıt
    160 bine Hondanın hangi modeli ama ?
  • Bu kampanya hepten tirt maalesef. İlk başta iyi diye düşünmüştüm ama alicengizi hesap edemedim. Hayatları yalan hayatları. İndirimmiş kim alır ki. 10 araba satarlar yandaşlara.

• quote:

Orijinalden alıntı: İstan34bul

vay be golf fiyatına passat
    nerde veriyorlar o fiyata
    Tüm vw bayilerde var. Arayın sorun almak istiyorsanız değerlendirilebilecek bir fiyat
  • hocam vw'in manisada yeni kuracağı fabrika 1 milyar euroya mal olacak. bunun 400 milyon eurosu teşvik. eyvallah teşvik tamam lafim yok sonuçta istihdam v.s. saglayacak bölgeye katkısı olacak. siyasî olarak konuşmuyorum. ama 40 bin araç garantisi nedir. vw 40 bin araç turkiyede satamazsa ne olacak onu çok merak ediyorum. acaba bu yerli üretimdeki honda, renault, fiat gibi araçlara da mi su kadar araç satılacak diye garanti verildi. yahu millet 3 sene 5 sene borçlanmayı göze alıyor sıfır araba almak için adam belki kit kanaat geçinecek ama sıfır arabaya bindigine sevinecekti. milletin hevesi kursağında kaldı. cuma günü bayilerle görüştüm hurdayı bayi ayarlayacaktı clio 0.9 tce, egea 1.4 fire'ya 76 bin tl fiyat aldim. şimdi bu 0.49, 0.69 olayıyla arabayi cuma günü alacağım fiyattan nerden baksaniz 15 bin tl fazlaya almış olacağım. yani cuma gunu 1.25 ten kredi cekseydim bu faiz oranina ragmen 15 bin liram cebimde olacakti. vakifbankta müşteri temsilcisi ile görüştüm kaskoyu kredi çektiğiniz bankanın sigorta firmasından yapmanız zorunlu gibi biseyler saçmaladı üstelik. katilim payından falan da söz ettiler ama daha belli değilmiş. birde istediğiniz şubeden değil araç alacaginiz bayinin anlasmali olduğu banka şubesinden kredi çekilmesi lazimmis. geçenlerde hepsiburadanin egea kampanyası hakikaten sıcak fırsatmış bilememişiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atespare -- 3 Ekim 2019; 22:8:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: atespare

hocam vw'in manisada yeni kuracağı fabrika 1 milyar euroya mal olacak. bunun 400 milyon eurosu teşvik. eyvallah teşvik tamam lafim yok sonuçta istihdam v.s. saglayacak bölgeye katkısı olacak. siyasî olarak konuşmuyorum. ama 40 bin araç garantisi nedir. vw 40 bin araç turkiyede satamazsa ne olacak onu çok merak ediyorum. acaba bu yerli üretimdeki honda, renault, fiat gibi araçlara da mi su kadar araç satılacak diye garanti verildi. yahu millet 3 sene 5 sene borçlanmayı göze alıyor sıfır araba almak için adam belki kit kanaat geçinecek ama sıfır arabaya bindigine sevinecekti. milletin hevesi kursağında kaldı. cuma günü bayilerle görüştüm hurdayı bayi ayarlayacaktı clio 0.9 tce, egea 1.4 fire'ya 76 bin tl fiyat aldim. şimdi bu 0.49, 0.69 olayıyla arabayi cuma günü alacağım fiyattan nerden baksaniz 15 bin tl fazlaya almış olacağım. yani cuma gunu 1.25 ten kredi cekseydim bu faiz oranina ragmen 15 bin liram cebimde olacakti. vakifbankta müşteri temsilcisi ile görüştüm kaskoyu kredi çektiğiniz bankanın sigorta firmasından yapmanız zorunlu gibi biseyler saçmaladı üstelik. katilim payından falan da söz ettiler ama daha belli değilmiş. birde istediğiniz şubeden değil araç alacaginiz bayinin anlasmali olduğu banka şubesinden kredi çekilmesi lazimmis. geçenlerde hepsiburadanin egea kampanyası hakikaten sıcak fırsatmış bilememişiz.
    yıllık zaten 50 bin vw grubu(skoda-seat-audi-vw) satıyor o garanti bence hiçbir şey zaten olan şey mantıklı hamle ama ben 400 milyon teşvik çok saçma arkadaş nedir 400 milyon euro dehşet para bence işte burası saçmalık bence

• Bu Fiat artışına enflasyonun çok çıkması lazımdı ama milleti kandiriyorlarrrrr.

• 1.19 kredi oranıyla 50.000 kredi çekip 74.000 TL’den egea alınsaydı aracın maliyeti faiz dahil 90. Bin olacaktı.

Şimdi aeaç 93 bin tl üzerinden kredilendiriliyorsa zaten ortada bir kampanya falan yoktur.
    Önemli olan bayi bu kampanyaya girmeyenlere aracı kaça veriyor

• Devlete şikayet etmek gerek fötöcü bunlar muhtemelen diyerek🤣
    Devlet araba satılsın diye taşın altına elini koyuyor bayiler zam yapıyor

Dur ben edevletten reise bildiriyorum fötücü bunlar reis o zaman el atar 😁

• Merhaba, bayiden yeni kredi puanları ile ilgili fiyat alan varmı? Masraflarda dahil yazabilirseniz iyi olur. Ortada düzgün bir hesap örneği bulamadım ben. Maliyet yıllık kaçı buluyor?
    Teşekkürler

• Kampanya falan yok!!!.

Fiyatlar artmasa bile %0.49 yada %0.69dan kredi çekersen 2000-3000TL katkı payı ve kredi masrafları ile birlikte toplam 3-4binTL masraf veriyorsun. oda %1,10a falan geliyor. Giderim %0,99dan anlaşmalı bayi bankasından çekerim paşa paşa alırım. Kampanya yaptık diye ortalarda gezmesinler boşa.
  • 73 binlik egea 76 bin oldu , hükümetin verdiği kredi faiz indirimi yine boşa gitti.
    dikkat ederseniz , ne hükümet kaybediyor, ne ağa babaları. sadece vatandaşa oluyor tüm zarar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Net hesaplama paylaşacak bir arkadaş yok mu örnek bir araç fiyatından

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.