Şimdi Ara

Son DAKİKA - Kamu bankalarından taşıt kredisi kampanyası [ %0.49 - %0.69 ] İlk Mesaj Güncel (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
342
Cevap
19
Favori
132.961
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • OTOMATİK EN uygun fiyat hangi firmada şuanda bilginiz varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: @KlavYE@

global sungerlere paranizi kaptirmayin arkadaslar. gaza gelip elinizdeki tl denen kagit senetleri metal yigini ile takas etmeyin. biraz faizde bekleyin zamani gelince 5.44 5.32 den baska kagit parcasi alin. stop 5.26
    noldu 5,82 oldu.
  • Yükselmedi yani, zaten o fiyatta satıcılar var. 5.86 Yİ geçerse yükseldi deriz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Yükselmedi yani, zaten o fiyatta satıcılar var. 5.86 Yİ geçerse yükseldi deriz
    an itibariyle 5,88.
  • 7 olacak 8 olacak değil yani demek istediğim paranızın sakın Tümü ile alım yapmayın

• quote:

7 olacak 8 olacak değil yani demek istediğim paranızın sakın Tümü ile alım yapmayın
    7 olunca alıntılarız

böyle tipler 5-10 tane sallar, tutunca bakın tutturdum der, tutmayınca da sessizce alttan devam eder.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Para ile şaka olmaz. A dikkat edin. Son DAKİKA - Kamu bankalarından taşıt kredisi kampanyası  [ %0.49 - %0.69 ] İlk Mesaj Güncel

• blackstone_tr B kullanıcısına yanıt
    Bende uygun otomatik arıyorum. Bugün fırsat bulup hyundai bayine gittim. (İzmir yükseliş)

İ 20 stil otomatik beyaz 105k , kırmızı 106k birer adet varmıl ellerinde acele edin diyor

İ 10 sordum ellerinde yokmuş bitmiş.
    İ10 Baz otomatik 86k
    İ10 stil otomatik 92k fiyatıydı dediler bilginize...

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

7 olunca alıntılarız

böyle tipler 5-10 tane sallar, tutunca bakın tutturdum der, tutmayınca da sessizce alttan devam eder.

Alıntıları Göster
    @sabbra @mahmut716

5.89 dan itibaren satildi, hedef 5.75 5.70 de alicilar olacak. 5.55 de daha guclu alim yapilabilir. elinizde nakit kalsin
  • gecen sene dolar euro daha pahalıydı arabalar çokçok daha ucuzdu, şimdi dolar euro daha aşağıda ama doların, euronun ucuz olması bir işe yaramıyor ki, ne arabalar ne de carşı pazar ucuz hatta hepsi ucmuş , demek ki ucuz olan sadece euro dolar ben de ucuz olanı alıyorum, pahalılaşan dursun sıfır araba zaten dursun gerek yok eğer alırsam zaten hükümete de alıyorum 2 tane...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cavador -- 12 Ekim 2019; 3:24:29 >
  • Adamlar milleti keriz sandı sözde kampanya yaptı. Ama alan yok. Konusunda bile hareket yok. Toyota bayiyi aradım sıfır araç için, elimizde yok ama yeniler yeni fiyatla bindirmeli gelecek dedi. Zaten bindirmeli olan fiyata gene bindirecekler. Yemezler. Yemedi zaten kimse.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alın arkadaslar hepsını alın..size mustehak.alın bol bol alın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Otomobiller anlamsız düzeyde pahalandı, bu pahalılık ne döviz artışı ne de vergi ile açıklanabilir boyutta. Geçen sene sonunda döviz bugünkü kadardı, vergiler aynıydı araçlar çook daha ucuzdu. Firmalar nedendir bilmiyorum ama anlamsız seviyede fahiş bir artış yarışındalar. Aile arabası dizel megan 180.000 TL olmuş. Olması gereken maks. rakam 90.000 TL 'dir.

Birileri bu halkı enayi yerine koyup nasılsa alırlar diye paso zam yapıyor, umarım bu kez kimse bunu yemez de araçları ellerinde patlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cevahiroglu

Adamlar milleti keriz sandı sözde kampanya yaptı. Ama alan yok. Konusunda bile hareket yok. Toyota bayiyi aradım sıfır araç için, elimizde yok ama yeniler yeni fiyatla bindirmeli gelecek dedi. Zaten bindirmeli olan fiyata gene bindirecekler. Yemezler. Yemedi zaten kimse.
    Valla sıfır araç teslimatına bakarsan hiç öyle değil.
    Reno biz oradayken 3 megane teslim etti...

• quote:

Orijinalden alıntı: yirthan

Valla sıfır araç teslimatına bakarsan hiç öyle değil.
    Reno biz oradayken 3 megane teslim etti...

Alıntıları Göster
    Peşin fiyatı 100 bin etmeyecek arabayı 150 bin yapıp, ayrıca kredi ile 170e falan çakıyorlar. Alanlar mutlaka çıkacaktır. Benim gibi araba yenilemeyi düşünen ama kazık yemeyi sevmeyen kişiler almaz kesin. 10 tllik mala 10 tl veririm en fazla. 10 gösterip makyajlayıp 30 tlye satanlara kanmam. Damadın enflasyonuna göre en fazla yüzde 10 zam olmalı yıl boyu arabalara. Ben bu kampanyayı, Hepsiburadanın tırt efsane kampanyasına benzettim. Harbi efsane olmuş.

• Satışlar olumlu mu olumsuz mu firmalar açısından yok mu sektörde çalışan bir arkadaş yorum yapacak. Kasım Aralık güzel kampanyalar gelir mi

• Millet keriz aptal mal diyorsunuz ama bu kampanya olsa da olmasa da insanlar alım yapacaktı. Herkes 2. El alın diyor size bir örnek , Eşime yeni kasa i20 elite smart otomatik panoramik bakıyorum . Liste fiyatı hurda teşvikli 116 bin TL . Hadi dedim 70-80 bine bulursam 60-70 bin km de yine alırım makyaj önemli değil . Makyajsız kasa 70 bin km de adam 95 K fiyat veriyor. Hatta bir önceki i20 troy otomatiklere bile 70 bin TL isteyenleri gördüm . Araç almaktan vazgeçtik ama mecbur alacak olsam 3’üme 5 katar gider sıfır km alırdım .

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.