Şimdi Ara

Son Dakika Bafetimbi Gomis Galatasaray'da (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
1
Favori
4.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

16/17: 34 maç 21 gol 4 asist

İzlediğim kadarıyla oldukça hareketli bir forvet, Sneijder'in performansını da yükseltecektir, ayrıca kanat transferleri yapacağız mutlaka, o bölgelere forvetleri iyi besleyecek transferler yaptığımız zaman hem Eren hem de Gomis leblebi gibi gol atar.

Gomis kötü isim değilde gol istatistiğine bakmak yanlış.

Adamın arkasında Thauvin ve Payet gibi 2 tane seri oynayan besleyici var. Bizde Ereni besleyemeyen adamlar var. Erene 10 maçta 2 tane kafa vuracak top atamayan adamlar var.

Gomis bizde gol atar 12-15 gol atar. Doğru isimmi değil.

Gomise 3 vereceğime Baccaya 7 veririm..

Ayrıca Sneijder kıçını kaldırmaya başlayınca besler Gomisi.

İsim olarak solbeke Junior geçiyor. Genç. Eğer yönetim,
    Solbeke Junioru,
    defansa Abdennauru,
    Ortasahaya iyi bir DOS ve forvete de BACCA'yı alırsa seneye takım ilk2 e kesin girer.

• quote:

Orijinalden alıntı: ExtrameBOY27

quote:

Orijinalden alıntı: exclusive

quote:

Orijinalden alıntı: Machan

quote:

Orijinalden alıntı: exclusive

quote:

Orijinalden alıntı: Machan

quote:

Orijinalden alıntı: EneRGy.

Yıllık 3.3 milyon euro biraz fazla değil mi?

Türkiyenin en salak kulübü olduğumuzu unutmayalım. Daha doğrusu en salak ve beceriksiz yönetimine sahip olduğumuzu. Hiç oynamamış adamlar 1.5-2 milyon euro alıyor. Bizim 2 milyon verdiğimiz(daha fazlada olabilir) Chedjou'ya başakşehir 800 bin veriyor. Gerisini siz düşünün.

Transfer hususunda en beceriksiz kulüp olduğunuz doğru fakat Chedjou bize gelirken Fransa liginde yılın stoperi seçilmiş ve piyasa değeri 12 13 m. euro civarıydı. 27 yaşındaki adamla yapıldı o sözleşme. gidipte 1 milyon teklif edecek halimiz yoktu çünkü gelmezdi. Şu an 32 yaşına geldi. Biz 800 bin verip uzatalım desek kabul etmezdi. Çünkü Semih bile dünyanın parasını kazanıyor

Semih oynadığı sürece daha çok kafa golü yeriz. Umarım Tudor doğruları biraz görürde gelecek sezon yedek bırakır.

Bu saatten sonra Semih ten bir yol olmaz. Ben Ahmet den çok daha umutluyum. Semih kendini geliştirmek için hiç bir çaba sarf etmedi yıllardır.

Kardeş elimizde, Serdar, Ahmet, ve semih var.. Bir de Hakan balta.. Hakan yaşlı olmasa üçünden de iyi.. Ahmet gelişir yolu açık.. Serdardan bir yol olmaz..semih'in gidecek yolu var ama o gitmez.. Bir tane adam gibi yabancı stoper şart..

Zaten bu sene stoper almazlarsa boşuna ligi izlemeyelim. Bonservisi elindeymiş, maaşı uygunmuş bunlara bakmadan paraya kıyıp doğru düzgün birini almaları lazım. özellikle fizik gücü yüksek uzun boylu ve defansı yönlendirecek onlara kaptanlık yapacak tecrübeli biri gerek. paldır küldür ezbere defans yapıyoruz resmen.

• Sol beke yine genç bi oyuncu alırlar sağ bekede orta seviye idareli oyuncu alırlar bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aspor Şuan 3 kişiyle anlaşıldı diyor .

Belhanda (kulübüne 4m teklif edildi)

Gomis(kulübü ile pazarliklar sürüyor)

Chiriches(oyuncu ile anlaşıldı)

• quote:

Orijinalden alıntı: RealLord

Aspor Şuan 3 kişiyle anlaşıldı diyor .

Belhanda (kulübüne 4m teklif edildi)

Gomis(kulübü ile pazarliklar sürüyor)

Chiriches(oyuncu ile anlaşıldı)

A spora pek güven olmaz ama inşallah doğrudur.
  • Bakalım , yarın nasıl haberler çıkıcak..

• Birer tane Forvet Stoper Kanat acil transferler.

İkincil öncelikli olan sağ bek, başka bir kanat, orta saha

Gomis, Eren, Sinan forvet hattı olur.

Tolga, Serdar, Eren 2 küsür alırken Gomis'i kaça getirmeyi düşünüyordunuz?

• Marsilya ligde 20 gol atan adamın neden bonservisini almıyor ben o noktaya takıldım.

• Bu adam en az 18 gol atmazsa süresiz ban, alıntıla bekle.

• quote:

Orijinalden alıntı: RealLord

quote:

Orijinalden alıntı: sir balık

quote:

Orijinalden alıntı: neverlate

Bu adam agustos 1985 dogumlu yani 32 yasinda.

2+1 yillik sözlesme yapmisiz ki 35 yasinda oynayacagini falan hayal ediyoruz.

3.3 milyon Euro + bonuslar

Vasat bir Fransa ligi forvetine bildigin Drogba muamelesi yapmisiz. Madem bu yastaki adami alacaktik, Podolski'yi neden gönderdik? 1 sene daha kontrati vardi. Isimizi görürdü, seneye de adam gibi bir forvet alirdik. Simdi 35 yasinda adam kicini kaldirana kadar kanser olacagiz.

+1 opsiyon şartı ne, kimin inisiyatifinde bilmiyoruz. Mesela ikinci sezonunda 25 maçtan fazla 90 dakika oynarsa otomatikman uzar gibi bir şeyse ve bonservis 2-3m'dan fazla değilse iyi transfer.

Duruma gore 2 sezon bitince 1 sezon eğer yönetim isterse ayni şartlarla uzatabiliyor.

O zaman gayet iyi. Zaten hem oyuncuyu motive eder hem de 2 sene sonra 34 yaşındayken yolları ayırabiliriz.

Bonservis olarak 3m anlaşacak gibiyiz anladığım kadarıyla. Aslında 32 yaşındaki Gomis için biraz fazla ama bu yönetimden daha iyisini beklemek hata olur. Bu bile fazla bizim yönetime.

2 yıllık maliyeti 10m falan oluyor. Podolski ile aynı, tek fark Podolski gibi satamayız Gomis'i yaşından dolayı.

• quote:

Orijinalden alıntı: congenial_boy

Marsilya ligde 20 gol atan adamın neden bonservisini almıyor ben o noktaya takıldım.

Nihayet benim gibi dusunen biri

• Ismini surekli Batefimbi diye okuyan bir ben varim heralde

• Bu copur suratli dursun yuzunden kanser olacam yemin ederim.Adi gecen topculara ve teklif edilmesi dusunulen paralari bakiyorum cildiriyorum.32 yasindaki adama 2 yillik teklif ve 3.3 milyon euro para veriyolar.Cildirmamak elde degil.
  • Haber asparagas değilse GS büyük ihtimalle şampiyonluğunu ilan etti. Bu adam Gomez'in etkisinin iki katını yaratır. Fenerle bizde FFP belası varken bu tarz bir lider santrafor almamız mümkün değil. Gomis GS'yi şampiyon yapar sezon sonu buradayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shuwetza

Haber asparagas değilse GS büyük ihtimalle şampiyonluğunu ilan etti. Bu adam Gomez'in etkisinin iki katını yaratır. Fenerle bizde FFP belası varken bu tarz bir lider santrafor almamız mümkün değil. Gomis GS'yi şampiyon yapar sezon sonu buradayım.

Güzel totem, kardeş.

• Son Dakika Bafetimbi Gomis Galatasaray'da
  • bu maliyete 3 4 daha ekle git aboubakar ı yokla en azından satma ihtimalin olur,dembele ye imza parasını çok gördüler geçen yaz yerine aldıkları eren i üste para verip yollayacaklar
  • Dembele'yi imza parasıyla alakası yok, bizim çok bilmişler GS'yi kaldıramaz diye düşündüklerinden reddettiler adamı, önüne gelene zaten imza parası vermiyoruz sanki.

• Aboubakardan daha yararlı olur Gomis .

• congenial_boy C kullanıcısına yanıt
    Kardeşim zaten teklif yapan diğer klup Marsilya. Ama bizim verdiğimiz maaş daha yüksek ve vergilerde işin içine girince Türkiye para kazanmak icin daha iyi bir tercih. Fakat belli olmaz yinede Marsilyayı secebilir yani pek güvenemiyorm yönetime.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.