Şimdi Ara

Son 1 haftam,Acil yardım lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar eşimle birlikte en son Nissan qq'da karar kılmıştık.Çok da güzel bi indirim aldık.(1.5dci).1 hf. sonra izine ayrılıyorum.Tatile yeni arabamla gitmeyi hayal etmiştim.(Aracı uzun yolda denemiş olacaktım) Fakat beyaz renk istediğimizden bugün bu rengin ancak 1 ay sonra geleceğini söylediler.Aslında eşimle birlikte Kia sportgate'i daha çok sevmiştik,gerek donanım gerekse kalite olarak.Ama benzinli olduğundan qq'a yöneldik.Bu 1 ay sonra teslim olayı bizi biraz soğuttu.Tekrar Kia sporta tekrar döndük gibi.Bu arada forumda mitsubishi ASX'le ilgili de iyi yorumlar okudum.Aslında bu parayı verdikten sonra bu tip arabalara Lpg takılmasını hep eleştirirdim ama bu aracın lpg ye uyumlu olması ve kullananların memnun kalması kafamı biraz karıştırdı.

Sizce ne yapmalıyım?Sabredip Nisaan qq'ı beklemeli mi,yoksa bahsettiğim araçlara mı yöneliyim?

• nissan juke ne dersiniz ?
  • Bagajı büyük bir araba istiyorum.Çocuk olmasa ilk seçeneğimdi.
  • Koskoca formda yok mu yardımcı olacak kimse...
  • Asx tercih edebilirsiniz seçim size kalmış dizel istiyorsanız qq. Lpg konusunda ise Taner Bey yardımcı olur km de 17 kuruş yakıyordu en son
  • Bence 1 ay bekleyin derim. Dizel ve benzinli kullanicisi olarak dizelin uzun yolda e sehir icinde gittigi mesafe insani gercekten mutlu ediyor. Bu olay nissandan daha bir hoslanmanizi saglar. Tabi gene karar sizin ama ben bir ay beklerdim.

• Valla aradaki fark önemli benzin alırken sövmeyin sonra arkamızdan :) kıa bence iki araçtanda güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blue_Knight -- 8 Ağustos 2011; 11:16:45 >
  • Şu an kulladığım araç seat leon 1.6.Bu Kia sport benimkinden az mı yakar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: drercan

Şu an kulladığım araç seat leon 1.6.Bu Kia sport benimkinden az mı yakar?

100 kilometrede 8.9 , 9.3 arası değerler yakıyor
  • Dizel için beklenir Hatta tatil ertelenebilir
  • quote:

Arkadaşlar eşimle birlikte en son Nissan qq'da karar kılmıştık.Çok da güzel bi indirim aldık.(1.5dci).1 hf. sonra izine ayrılıyorum.Tatile yeni arabamla gitmeyi hayal etmiştim.(Aracı uzun yolda denemiş olacaktım) Fakat beyaz renk istediğimizden bugün bu rengin ancak 1 ay sonra geleceğini söylediler.Aslında eşimle birlikte Kia sportgate'i daha çok sevmiştik,gerek donanım gerekse kalite olarak.Ama benzinli olduğundan qq'a yöneldik.Bu 1 ay sonra teslim olayı bizi biraz soğuttu.Tekrar Kia sporta tekrar döndük gibi.Bu arada forumda mitsubishi ASX'le ilgili de iyi yorumlar okudum.Aslında bu parayı verdikten sonra bu tip arabalara Lpg takılmasını hep eleştirirdim ama bu aracın lpg ye uyumlu olması ve kullananların memnun kalması kafamı biraz karıştırdı.

Sizce ne yapmalıyım?Sabredip Nisaan qq'ı beklemeli mi,yoksa bahsettiğim araçlara mı yöneliyim?

nissan qq yi kaça anlaşmışdınız fiyatı ndedir hangi model bilgi verirmisin bende araştırıyorum

• Bir arkadaşımın vasıtasıyla satış müdürü yardımcı oldu.Liste fiyatından yaklaşık 2000tl indirim yaptı.(Cam tavanlı).Tatili ertelemem zor ama artık bayram sonrasını bekliyeceğiz galiba.Bu arada kia sport.da benim araç gibi yakıyormuş.Ah şunun dizeli olsa 1dk. düşünmez şimdi gider alırdım.
  • quote:

Bir arkadaşımın vasıtasıyla satış müdürü yardımcı oldu.Liste fiyatından yaklaşık 2000tl indirim yaptı.(Cam tavanlı).Tatili ertelemem zor ama artık bayram sonrasını bekliyeceğiz galiba.Bu arada kia sport.da benim araç gibi yakıyormuş.Ah şunun dizeli olsa 1dk. düşünmez şimdi gider alırdım.

Herkes sizin gibi düşünüyor ancak dizel seçeneği 1.7 olduğundan malesef getirmiyorlar ama isterseniz 2.0 184 ps dizel motoru var
  • Mutlaka bekleyin. Tatile yeni arabayla çıkıcam diye yıllarca benzin arabaya binilmez bence. Sabredip beklemek en iyisi.
  • O bütçeyi aşar.Sonuçta burası Türkiye vergiler malum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.