Şimdi Ara

SOMA, GOG.com’da kısa süreliğine ücretsiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Amnesia: The Dark Descent ve Penumbra: Black Plague oyunlarının yapımcısı, İsveç’li Frictional Games’in 2015 yılında piyasaya sürdüğü Soma isimli oyun GOG.com’da kısa süreliğine ücretsiz olarak dağıtılmaya başlandı.

Piyasaya sürüldüğü yıl büyük beğeni toplayan ve oldukça yüksek inceleme puanları alan oyun, bilim kurgu temalı bir korku oyunu. Oyun; kimlik, bilinç ve insan olmanın ne demek olduğu kavramları üzerine inşa edilmiş.

Oyunu buradan  ücretsiz edinebilirsiniz. Kış indiriminde olan Steam platformu, oyun için 7.35 lira talep ediyor. Gerim gerim gerilmek için daha fazla beklemeyeceğinizi umarak sizi oyunun tanıtım videosu ile baş başa bırakıyoruz.

• Maden mühendisi öğrencisi olarak soma denilince kötü hissediyorum,Soma maden olayı aklıma geliyor.Bundan dolayı oyunu almayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-37A42C87E -- 28 Aralık 2018; 22:13:35 >
  • Bilgilendirme için teşekkürler. Kütüphaneye ekledim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • teşekkürler.

• birden aklıma soma maden faciası geldi !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProjectMan -- 29 Aralık 2018; 11:58:47 >
  • Benim için dünyanın en iyi oyunların dan bitanesidir bu senaryo ile film yapsalar rekor kırar ama anlaya bilene

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.