Şimdi Ara

Solidworks montajda aynı dosyayı farklı bağımsız kaydetmek bilen varsa paylaşabilir mi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Toplu montaj birleştirmesi yaparken bazen aynı montaj dosyasında ufak bi kaç değişiklik gerektiren başka parçalar oluyor(20 parçalık bi montaj parçasının sadece 3 ünü değiştiricem mesela yada aynı montaj parçasını karşıya delikler açarak montajlıcam karşılıklı) bende diğer montaj dosyasını kopyalayıp başka yerde kaydediyorum onda değişiklik yapıyorum ama aynı montaj dosyasına 2 sini atınca 2. yaptığımdaki parçalar 1. ye göre geri değişyor ya komple bütün montaj dosyalarının adını değiştirip kaydetmem gerekiyor yada en baştan bidaha çizmem bunun daha kolay bi yolu yokmu ben bi montaj dosyasını farklı diğer kopyasıyla bağımsız kaydedemezmiyim ? Yani ben birinde değişiklik yapınca diğeride değişmesin ? İnşallah sorumu anlatabilmişimdir

• işte eğitimlerimde anlatmaya en zorlandığım yer ve bilinmediğinde projeleri çorbaya dönüştüren sorun.
    youtbe kanalımda bile çok defa anlatmaya niyetlendim ancak sonra benden eğitim alanlara çok büyük haksızlık edeceğimi düşündüğüm için vazgeçtim.
    "save as" mantığını yabancı dokümanlarda bir araştırın isterseniz çünkü tükiye de bunu anlatan şu an yok.
    sizlere bu şekilde yardımcı olamadığım için üzgünüm ancak öğrencilerimin bir farkı olması gerekiyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.